Toptan Asker Malzemeleri

Toptan Askeri Bot: Ukrayna, Rusya, Afrika Ülkelerine İhracat

toptan askeri bot toptan askeri bot modelleri

Toptan Askeri Bot: Ukrayna, Rusya, Afrika Ülkelerine İhracat

Toptan askeri bot merkezlerinde her çeşit bota ulaşmanız mümkündür. Çok fazla bölgede askerliğe gidildiği için askeri botlar da buna yönelik olarak farklı çeşitli varyasyonlarda üretilmiştir. Temelde standart askeri bot, fermuarlı bot, çöl botu, asker botu gibi bilinse de bunların arasında çok farklı özellikler de bulunmaktadır. Askeri botlar oldukça niteliklidir ve görev sırasında askerlere çok fazla avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle normal insanların kullandığı ya da farklı görevlerde rol alan kişilerin kullandığı botlara göre özellikleri çok daha fazladır. Askeri botlar her gün her saat kullanılabildiği için ayak sağlığını korumaya yönelik olarak üretilmiştir. Bununla birlikte ortopedik destek sağlayabilecek modeller de bulunur. Zorlu koşullarda ya da zorlu hava şartlarında askerlere rahat edebileceği bir ortam oluşturulur. Askerler önemli görevler, zorlu operasyonlar, tatbikatlar gibi pek çok alanda görev alır. Bu vatani görevini yerine getiren herkes farklı bot modelleri arasından en rahatını kendi bölgesine göre ve kendi şartlarına göre seçebilir. Askerliğin zor bir meslek olmasından dolayı kullanılan botların da aynı derecede kaliteli olması önemlidir. İdeal ve sağlıklı ürünlerin tercih edilmesi askerlere avantaj sağlar. Sadece Türkiye içerisinde değil pek çok farklı ülkede de toptan satışlar yapılmaktadır. Ukrayna, Azerbaycan, Afrika gibi farklı ülkelere de bu kaliteli bot satışımız mevcuttur. Botlar sadece Türkiye’nin koşullarına göre değil her türlü zorluğa ve hava koşullarına göre üretildiği için farklı ülkelerde de rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Askeri Bot Markaları

Toptan olarak çok farklı markada bot satışa sunulmuştur. Askerler için uygun şartlarda botların üretilmesi her türlü koşula uyum sağlayabileceğini gösterir. Aynı zamanda ayağa tam oturması da oldukça önemlidir. Bu anlamda pek çok beden çeşidi vardır.

Lowa

Lowa markası Slovakya menşeli bir şirket olması ile birlikte İsviçre, Avusturya ve Almanya gibi bölgelerde üretilir. Suya oldukça dayanıklı bir şekilde üretilmesinin yanı sıra nefes alma özelliği de olduğu için terleme ya da koku yapma gibi herhangi bir sorun oluşturmaz. Aynı zamanda tabanın da kullanılan özel maddeler sayesinde kayma gibi sorunlar oluşmaz.

Vogel

Vogel marka botlar yüksek teknolojiyle uyumlu olarak üretilmiştir. Oldukça dayanıklı ve sağlam bir marka olduğu için uzun süre kullanılır. Bu da askerler için oldukça ekonomik olur. Bu markada hem fermuar hem de iplik vardır. Bu sayede giyme ve çıkarma işlemleri daha da kolaylaşır.

YDS

YDS markası daha çok güvenlik alanında teknik bot olarak bilinir. Rahatlığı sayesinde uzun süre ayakta kalan askerlerin ayaklarında herhangi bir sağlık sorunu oluşmaz. Nefes alınabilir kumaşla üretilen bu botlar sayesinde askerler çok daha rahat bir şekilde hareket eder.

bej askeri malzeme bej askeri bot2

bej askeri malzeme bej askeri bot2

Toptan Askeri Bot
Yurt içi ve yurt dışında özellikle Rusya, Ukrayna, Afrika ülkeleri ve Azerbaycan'a toptan askeri bot modelleri sevkiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp'tan Teklif Al
Toptan askeri bot modelleri için buton ile doğrudan WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.

Scooter

Scooter marka ayakkabısı su geçirmez özellikte üretilmiştir. Zorlu hava şartlarında su geçirmeyen botlar sayesinde askerler daha sağlıklı bir şekilde görevlerini yerine getirmektedir. İç kısmında yumuşak yapısı sayesinde ayakta herhangi bir yara ya da sorun gözlenmez. Fermuarlı ve bağcıklı yapısı mevcuttur.

scooter fermuarsiz siyah askeri bot outdoor bot1

scooter fermuarsiz siyah askeri bot outdoor bot1

Vaneda

Vaneda marka bot -40 derecelere kadar dayanıklı olan bir asker botudur. Bu nedenle özellikle doğuda ya da dağda görev alan askerlerin tercih ettiği markalardan biridir. Hiçbir şekilde su geçirmemesi de büyük avantaj sağlar. Kanca kilit cep sistemi ile tamamen paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Böylece paslanma sorunu gözlemlenmez.

Single Sword

Single Swort askeri botlar %100 yerli üretimdir. Botlarda son teknoloji fermuarlar kullanılmaktadır. Bu sayede dışarıdan gelebilecek herhangi bir toz, kir ya da çamur gibi dış etkenler yüzünden takılma yapmaz. Aynı zamanda malzemesi paslanmaz çelik olduğu için su içerisinde kalsa bile paslanma durumu söz konusu olmaz. Botlar giyilirken ve çıkarılırken askerlere büyük kolaylık sağlar. Tabanda kauçuk madde kullanıldığı için kayma gibi durumlar söz konusu olmaz.

Yeşil

Yeşil markası askeri alanda kullanımının dışında doğa yürüyüşlerinde de sıklıkla tercih edilir. Bu da aslında doğada ya da dışarıda görev alan erlerin kullandığı bot türleri arasında yer alır. Arazi botları da olarak bilindiği için herhangi bir su geçirme özelliği bulunmaz. Köpüklü esnek taban sayesinde engebeli yollarda da yüksek performans sergiler.

Mondeox Bot

Mondeox bot markası yüksek mukavemetli ürünler arasında yer alır. Fileli astar tasarımına sahiptir. Bu sayede askerlerin ayağında herhangi bir ter oluşumu söz konusu olmaz. Polyester kumaş, set ve kauçuk taban malzemelerin başında gelir. Tüm bu malzemeler birleştirildiği zaman sağlam ve zorlu koşullarda yüksek performans sergiler. Aynı zamanda hafif bir ayakkabı olması da askerler için büyük avantaj sağlar.

Oks Bot

Oks bot özellikle çöl tipi asker botlarında tercih edilmektedir. Su itici özelliği ve ter emici astarları sayesinde kullanımı askerleri rahatsız etmez. Aynı zamanda antibakteriyel ped bulunması da ayakta herhangi bir sorun oluştuğunda yaralanmaların önüne geçer. Kaymaya oldukça dirençlidir.

Carinio Jacks

Carinio Jacks markası ise %100 yerlidir. Bastığı yüzeyi tamamen kavradığı için dengeyi kolaylaştırır. Özel kuvvetler, özel tim, jandarma özel harekât, komando, erbaş ve er için özel tasarlanır. İç astarı sayesinde teri kolayca absorbe eder ve hızlıca kurutur.

vogel askeri bot kislik taktik bej bot

Askeri Bot Fiyatları

Askeri bot fiyatları genel olarak markaya göre değişir. Aynı zamanda askerlerin gideceği bölgeye göre değişiklik gösterir. Çok zor şartlar altında, çok zorlu hava koşullarında görev yapacak asker botlarından daha sağlam ve dayanıklı olabilmesi için bu botlar diğerlerine nazaran fiyatları daha yüksek olabilir. Bunun dışında daha az zorlu şartlarda ve hava koşullarının ılıman olduğu yerlerde bot fiyatları biraz daha düşebilir. Askerler gidecekleri bölgeye en uygun askeri botunu seçerse eğer herhangi bir aşınma ya da yırtılma söz konusu olmaz. Bu da yeni bir bot almayı gerektirmez.

Fermuarlı Askeri Bot

Fermuarlı askeri botlar askerler için oldukça büyük kolaylık sağlar. Kolay bir şekilde giyilip çıkartılabildiği için askerlerin görevlerin başında zaman kaybı gibi durumlar söz konusu olmaz. Çünkü bilindiği üzere askerler çok önemli görevlerde rol alır. Tatbikatlarda, operasyonlarda botlar ile herhangi bir sorun oluştuğu zaman giyip çıkartmak bu anlamda kolay olmalıdır. Aynı zamanda fermuarlar bozulmamalıdır. Bu anlamda da özel üretim maddeler ile üretilir. Fermuarlı kısımdan su geçme durumu da söz konusu olmaz.

Gora- Tex Su Geçirmez Model

Toptan askeri bot markaları arasında yer alan Gora- tex su geçirmez modeli en çok tercih edilen ve önerilen modeller arasında yer alır. Outdoor faaliyetlerinde sıklıkla tercih edilmesi ile birlikte ayakların sürekli olarak kuru kalmasını ve ayakkabı içerisinde konforun sağlanması amaçlanır. Havadar ve nefes alabilen özelliği ile ayakta terleme yapmaz. Terleme oluştuğu zaman içerisinde yer alan astar sayesinde teri emer. Bu sayede ayak kokusu oluşmaz. Aynı zamanda suya dayanıklı malzemesi sayesinde dışarıdan gelebilecek herhangi bir etkinin de önüne geçer. Bu da askerlerin görev sırasında daha rahat hareket etmesini sağlar. Tabanında kullanılan kauçuk malzemesi sayesinde kayma gibi sorunlar da göz konusu değildir. Özellikle ıslak alanlarda da rahat bir şekilde kullanımından bahsedilebilir.

Toptan Askeri Bot Mağazası

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir