29 sonuçtan 1-18 arası gösteriliyor

Askeri Kep & Bere 

Askeri bere özellikle soğuk havalarda kullanılmak üzere çeşitli şekil ve boyutlarda üretilmiştir. Kullanım amaçlarına göre de birçok farklı modeli ve rengi bulunmaktadır. Modelleri ile de polislerin, askerlerin ve özel güvenliklerin rahatça tercih edebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Askeri Kep & Bere Özellikleri

Askeri kep ürünleri her alanda kişinin rahatça kullanabilmesi için fiyat ve ürün bakımından geniş bir skalaya sahip olmaktadır. Çeşitleri ise özel güvenlik beresi, polis beresi, askeri örme kar maskesi ve beresi gibi farklı kullanım amaçlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Bu bere ve keplerin özellikleri ise şunlardan oluşmaktadır:

-Özel güvenlik bere: Bedeni bulunmamakta ancak esnek kumaş yapısı sayesinde herkese uygun kullanımı bulunmaktadır. Pamuklu yapısı sayesinde soğuk havalarda kişiyi rahatça koruyabilmektedir. Kaliteli bir kumaş yapısı bulunmaktadır. Bundan dolayı da sık kullanımda deforme olmamaktadır. Yıkandıktan sonra boya vermemektedir. Şapkanın ön yüzünde ise özel güvenlik arması bulunmaktadır.

-Polis bere: Ön yüzünde polis arması bulunmaktadır. Pamuklu özelliğinden dolayı soğuk havalarda kulakları ve baş bölgesinin üşümesini engellemektedir. Yıkanması durumunda boya vermemekte ve uzun süreli kullanıma uygun olmaktadır. Deforme olma özelliği yok denecek kadar azdır. Esnek bir kumaş yapısına sahip olmasından dolayı ise her bedene uygun olmaktadır.

-Kar maskesi-bere: 3 farklı renk özelliği bulunmaktadır. Esnek bir kumaşa sahip olmasından dolayı ise herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilen bir modeldir. İstenilen zaman kar maskesi istenilen zaman ise bere olarak kullanılabilmektedir. Yıkanması durumunda herhangi bir deforme veya renk akması gibi bir sorun ile karşı karşıya kalınmamaktadır. Akrilik ipi sayesinde çekme gibi bir durumu olmamaktadır. Akrilik ipinden yapılması ise soğuk havalarda üst düzey bir korumanın oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Askeri Kep & Bere Fiyatları

Askeri kep göstermiş olduğu farklı özellikleri ve kumaşlarından dolayı kişiye uygun seçim sunar. Ancak farklı çeşitleri bulunsa da fiyatları sabit olmaktadır. Esnek yapıya sahip olması ile herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Fiyatlarının da her bütçeye uygun olması, her kesimden kişinin rahatlıkla tercih edebilmesini sağlamaktadır. İnternet üzerinden de beğenilen modeller birkaç tık ile sipariş verilebilmektedir.