Toptan Asker Malzemeleri

Toptan Askeri Bere, Kep ve Kar Maskeleri

toptan askeri bere kep kar maskesi

Toptan Askeri Bere, Kep ve Şapka Modelleri

Toptan asker beresi, almak isteyen kişiler birden fazla modelin bulunduğu şapkaları tercih etmelidir. Çünkü rütbeye göre ya da göreve göre berelerin, şapkaların ya da keplerin modelleri ve renklerinde değişiklikler olur. Bununla birlikte kullanım yerine göre de şapkalarda değişiklikler olur. Şapka, bere ya da keplerde bu kadar değişikliğin olmasının nedeni kamuflaj kıyafetlerinin genel olarak birbirine benzemesidir. Şapkalar sayesinde görevler arasındaki fark birbirinden ayırt edilebilir. Bu şapkalar sadece görevleri ayırt etmede değil aynı zamanda görevlerin ne olduğuyla da bilgi verir. Örneğin kep model şapkalar daha çok jungle görevinde olan askerlerin kullandığı kamuflaj şapkalardır. Diğer şapkalar da bu şekilde askerlikte büyük öneme sahiptir.

Askeri Bere Modelleri

Askerler askerliğe gittikleri zaman gittikleri yerin şartlarına en uygun olabilecek kıyafetleri tercih etmelidir. Bununla birlikte her askerin aynı model ve aynı tipte kıyafetlerin kullanması şart olarak belirlenmiştir. Kalite ve orijinallik askerlerin seçebileceği çeşitlilik arasında yer almaktadır. Askeri bereler de askerlerin kullandığı ve ortamlarda rahat edebileceği ürünler arasında yer almaktadır. Diğer kıyafetler askerlikte düzenli ve sık bir şekilde kullanılırken bereler de aynı sıklıkta kullanılır. Askeri tekstil ürünlerini almak isteyen kişilerin profesyonel bir üretim gerektiğinin farkında olması gerekmektedir. Çünkü askerlik görevi tüm dünyada önemli olan ve karşımıza çıkan bir görevdir. Bu anlamda askerlerin kullanabileceği her türlü malzeme kalite ile orantılı olmalıdır. Askeri ürünlerin dayanıklı ve sağlam olması da oldukça önem taşır. Askeri bereler her mevsim koşullarına ve her ortamda kullanışlı olmalıdır. Hem yazlık hem kışlık olarak kullanılabilen modeller bulunur. Bununla birlikte askerlere giydikleri üniforma, kazak, tişört, pantolon, kamuflaj giysilere ve boyunluklara uyum sağlamalıdır. Bereler aynı zamanda askerlerin güvenliği açısından da oldukça büyük önem taşır. Askerlerin hem iklim koşullarında hem de bulundukları coğrafyada güvenli olmaları sağlanır. Berelerin modelleri ve renkleri askerleri soğuktan ya da çok sıcaktan korurken aynı zamanda düşmanlara karşı güvenlik de sağlamış olur.

Toptan Askeri Şapka
Toptan askeri şapka, kep, bere ve farklı model sevkiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp'tan Teklif Al
Toptan askeri bot modelleri için buton ile doğrudan WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.

Askeri Bere Özellikleri

Askeri bereler denildiği zaman akla ilk olarak asker berilerinin renkleri gelir. Şu an askerlerin konumlarına göre, rütbelerine göre, görevlerine göre ve görev alanlarına göre farklı şekillerde ve farklı renklerde çeşitlilik bulunur. Altın kep rozetli olan yeşil bereler ortak personellerin, siyah bereler askeri polislerin, yeşil bereler Özel hareket taburu, kırmızı bereler ise muharebe üniformalarında başkanlık muhafızını temsil eder.

toptan urbam bere komando bordo bere

Bununla birlikte beyaz ve kahverengi askeri bereler de sivilde ya da görevde kullanılabilir. Renk ve model ne kadar çeşitli olursa olsun berelerin temel amacı askerlerin kötü koşullarda daha rahat olmasını sağlamasıdır. Bu sebeple berelerin sağlam, kullanışlı ve dayanıklı olmaları askerler için her zaman önceliklidir. Askeri kıyafet türleri her ne kadar doğa koşularına, yağmura, rüzgâra, güneş ışınlarına, sıcak ya da soğuk havaya dayanıklıysa bereler de aynı şekilde bu gibi koşullara dayanıklı olarak üretilir. Asker elbiseleri sık sık yıkanması gerekir. Bu da kıyafetlerin solmasına, bollaşmasına ya da modellerin bozulmasına neden olabilir. Fakat askeri bereler bu gibi durumlara dayanıklı olarak üretildiği için herhangi bir şekil değişikliğine maruz kalmaz. Bu da aslında berelerin uzun süre kullanılmasına neden olur. Askeri bereler rüzgâr ve su geçirmez olarak üretilir. Komanda bere çeşitleri darbelere karşı dayanıklı olarak üretilir. Farklı renklerde Urbam bereler de bulunur. Jandarmalar, askerler ya da askeri öğrenciler için çeşitli bereler mevcuttur.

 

Toptan Askeri Kep Modelleri

Toptan askeri kep satışı olan yerlerde bereler de olduğu gibi farklı görev yapan kişilere özgü üretilen askeri bereler vardır. Astsubay, Jandarma asayiş Astsubayı, TSK kamuflaj subayı gibi görevlere özel olarak renk ve modele sahip olan kepler mevcuttur. Bunlar aynı zamanda yazlık ve kışlık olarak da ikiye ayrılmaktadır. Yazlık olanlar daha çok güneş ışınlarının yüze gelmesini önler. Aynı zamanda nefes alan kumaşı sayesinde fazla sıcak havanın kafa derisinde gelmesini önler. Bununla birlikte sıcak havada kafa derisinin terlememesi için nefes alan özel bir kumaştan yapılmıştır. Su geçirmez özelliği sayesinde terleyen askerlerde kötü koku oluşmasını önler. Kışlık olan kepler de ise daha çok iç tarafı yünlü ve askerlerin kafasını sıcak tutmaya yarayan kepler olarak üretilir. Bu kepler de yine yaz keplerdeki gibi su geçirmezdir. Kar ya da yağmur şartlarında askerlerin ıslanmamasını sağlar.

toptan askeri astsubay subay kislik yazlik kepler

Askeri Kep Modelleri

Askeri kepler askerlerin görev rütbelerini göre renk ya da sembol değişikliği ile kendini gösterir. Genel olarak yazın kullanılan ceplerin arka kısmı filelidir. Bu sayede hava akışı sağlanmış olur ve asker kendini kepin içerisindeki daha rahat hisseder. Askeri kepler kendiliğinden nakışlı olduğu için fazladan nakış atmaya gerek kalmaz. Bu kepler özel tasarıma sahiptir. Bu tasarım sayesinde ise kep tamamen askerin başını sarar. Genel olarak yazlık keplerin sürekli güneşe maruz kalınlığı bilinmektedir. Sürekli güneşe maruz kalan ürünler bir süre sonra solma yaşar. Askeri kepler özel malzemelerle üretilir. Bu sayede solma ya da renk atma gibi sorunlar yaşanmaz. Yapısı sayesinde terletme yapmaz ve ter kokusunu önler. Kışın kullanılan askeri kepler de zorlu hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Bu sayede askerler görevlerinin başında rahat hareket edebilirler. Kepler başı tamamen sardığı için kolay bir şekilde çıkmaz ya da düşmez. Bu da yine askerlerin hareketlerini kısıtlanmasının önüne geçer.

toptan fotr sapka jandarma yeni tsk kamuflaj

Askeri Şapka Modelleri ve Özellikleri

Toptan askeri bere ve cep dışında askeri şapka modelleri de oldukça gündemdedir. Asker şapkaları genel olarak üniformaya benzer bir şekilde üretilir. Yani formanın kamuflaj deseni gibi asker şapkaları üretilir. Görevleri ise yine askeri üniformalarının getirdiği özelliklerle benzerdir denilebilir. Fakat asker şapkalarının üniformalardaki en büyük farkı Polietilen kullanılarak üretilmesidir. Asker şapkalarının ağırlığı askerlerin görevlerini ve eğitimlerine daha iyi gerçekleştirebilmesi adına 50 gramı geçmemelidir. Sertliği de yine diğer şapkalar gibi askerlere uygun bir şekilde üretilir. Asker şapkalarının üzerine yapılan testler sayesinde bükülme, çatlama ya da ön kapaklarında kırılma gibi herhangi bir sorun oluşmaz. Askeri şapkalarının böyle sorunlarla karşılaşmaması için üretimden önce direnç testi uygulanır. Şapkalarda zayıflama ya da yumuşama gibi herhangi bir sorun oluşmaz. Yani kısacası asker şapkaları derin araştırmalardan geçtiği için sıcağa, soğuğa ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Şapkaların üzerine yapılan desen renklerinde kullanılan boya sayesinde bulanıklık, solma ya da akma gibi herhangi bir sorun oluşmaz.

haki siyah kahverengi kamuflaj kar maskesi toptan toplu satis

Asker şapkasının kasnağında bulunan renk şapkanın kendisinden en az üç ton farklı olarak üretilebilir. Bu durum askerde kabul edilebilir. Kalınlığı ve kaplanan malzemenin cinsi aynı olmalıdır. Bu durumda tüm asker şapkaları zorlu hava koşullarına ya da zorlu şartlarda çalışmaya uygun olarak üretilmiştir. Şapkalar da diğer kıyafetler gibi kolay bir şekilde yıkanabilir. Bununla birlikte yıkama sırasında bükülme ya da soyulma gibi herhangi bir sorunla karşılaşılmaz. Bu da şapkalarda kaliteli materyallerin kullanıldığını gösterir. Klipslerde kullanılan malzemenin cinsi de paslanmaz çeliktir. Bu sayede yağmur ya da kar koşullarında şapkalarda herhangi bir deforme meydana gelmez.

Toptan askeri kep, toptan askeri şapka, toptan jungle şapka ve toptan kar maskesi…

Toptan Askeri Kep, Şapka ve Bere Mağazası

İlgili gönderiler

Toptan Askeri Bere, Kep ve Kar Maskeleri” ile ilgili yorumlar;

 1. Fevzi Rencber dedi ki:

  iyi gunler Fevzi ben.
  isvec´den ikamet ediyorum.
  bizim bir kac lise okular ile ticaret anlasmamiz var.
  hizmet olarak mezun lise ögrenciler Deniz subay tarzinda sapka satisda bulunuyoruz. Musterelin icinde her sapka farkli nakis ( isim + okul ismi ) genelikde talepde bulunuyorlar.
  bizim genelde siparis adetlerimiz 3000-4000 arasidir.
  sizde aradimiz farkli yazi hizmetleriniz varmidir?
  hayirli bayramlar
  saygilar

  1. ARSLAN dedi ki:

   Merhaba Fevzi Bey,

   Şapka ve keplere nakış hizmetimiz bulunmaktadır. +90 (534) 932 12 58 numarasına WhatsApp üzerinden örnek fotoğraf ve gerekli bilgilendirmeyi yaparsanız, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. Hayırlı bayramlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir