Gösterilen sonuç sayısı: 13

Scooter Haki Yeni Gora-tex Su Geçirmez Askeri Bot

1.699,90

Vogel 1493c Waterproof Siyah Sugeçirmez Outdoor Ayakkabı

1.599,90

Vogel 1491 Uzun Fermuarlı Siyah Asker Botu

1.749,90

Vogel 1491 Uzun Fermuarlı Bej Askeri Bot

1.749,90

Vogel 1493c Bej Waterproof Sugeçirmez Outdoor Ayakkabı

1.599,90

Vogel 1491 Uzun Fermuarlı Haki Asker Botu

1.749,90

Vogel 1492 Waterproof Kısa Siyah Sugeçirmez Askeri Bot

1.699,90

Vogel 1492 Waterproof Kısa Haki Sugeçirmez Askeri Bot

1.699,90

Vogel 1490 Uzun Waterproof Haki Asker Botu

1.849,90

Vogel 1493c Waterproof Haki Sugeçirmez Outdoor Ayakkabı

1.599,90

Vogel 1490 Uzun Waterproof Siyah Asker Botu

1.849,90

Vogel 1492 Waterproof Kısa Bej Sugeçirmez Askeri Bot

1.699,90

Scooter Siyah Fermuarlı Askeri Bot

1.699,90

Askeri Bot Modelleri

Askeri bot modelleri kış günlerinde kolluk kuvvetlerinin vazgeçilmez ve olmazsa olmaz malzemelerinin başında gelmektedir. Kısıtlı kış şartlarına daha kolay uyum sağlanması ve kişilerin ayağını soğuktan koruması için çok önemli bir ürün olan askeri botların birçok çeşidi ve markası bulunmaktadır. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı olan bu ürünleri kişilerin iyice araştırarak kendilerine en uygun hizmeti sunan tercih etmesi gerekmektedir. Kolluk kuvveti mensuplarının çalıştığı bölge ve durumlara göre tüm bu ürünlerin özelliklerini bilmesi gerekmektedir.

Askeri Bot Modelleri ve Özellikleri

Askeri Bot tercih edecek olan kişilerin birçok marka ve ürün çeşidi olduğunu bilip kendi çalıştıkları bölge ve kış şartlarına en uygun seçeneği tercih etmesi gerektiği bilinmelidir.

Vogel askeri bot çeşitlerinin en bilindik özellikleri çetin ve zorlu arazi şartlarına hareket kısıtlamasının önüne geçerek hem soğuğu engelleyip hem de hareket için pratiklik kazandırmasıdır. Genellikle eğimli ve zor arazi bölgelerinde çalışan askeri personellerin bu botları kullandığı görülmekte birlikte su geçirmez bir yapısı olmasıyla da kış şartlarına karşı üstün bir koruma sağladığını söylemek mümkün olacaktır.

Single Sword marka askeri botların ise özellikle fermuarlı olması ve ayağı kavraması nedeniyle rahat bir ayakkabı olup kolay bir hareket potansiyeli sağladığının bilinmesi gerekmektedir. Ayağı tam kavrayan yapıya sahip olması ile birlikte ayakta terleme sorunlarının önüne geçerek temiz ve rahat bir kullanım sunması ile askeri personellerin oldukça severek kullandığı ürünlerin başında gelmektedir.

YDS marka askeri botların ise şık görüntüsü ve rahat kullanımı ile birçok kişinin ilgi ile takip ettiği ürün olduğunu söylemek doğru olacaktır. Ayak konforunu en yüksekte tutulması amaç edinerek üretilmiş bu botlar aynı zamanda zorlu arazi şartlarına karşı da koruyucu olup hareket kabiliyetinin artmasını sağlamaktadır.

Markalara Göre Askeri Bot Özellikleri

Askeri malzeme araştıran kişilerin botlar hakkında bilgi edinmek istediği görülmektedir. Yukarıda bahsedilen markalar ile birlikte en çok bilinen diğer markaların askeri Bot özelliklerinin tahlil edilerek en uygun seçimin yapılması gerekmektedir.

Lowa marka askeri botlar enjeksiyon taban ile üretilmiş olup arazi şartlarına uyum sağlamada üstün bir hizmet sunmaktadır. Kapalı kopçaya sahip olan bu ürün ayak hassasiyetini önemseyerek üretilmiştir.

Vaneda marka askeri botların dışı gerçek deriden üretilerek her türlü hava sıcaklığına uygun bir hizmet sunması için hazırlanmıştır. Uzun yıllar boyunca giyilebilecek olan bu ürün de yine askeri şartlara uygundur