22 sonuçtan 1-18 arası gösteriliyor

Scooter Yeni TSK Kamuflaj Askeri Bot

549,90

Scooter Haki Yeni Gora-tex Su Geçirmez Askeri Bot

599,90

Vogel M1491 Çöl Tactical Fermuarlı Süet Askeri Bot

549,90

Flaş Tactical Uzun Fermuarlı Bej Özel Harekat & Asker Botu

389,90

Scooter Siyah Fermuarsız Gora-tex Askeri Bot

599,90

Vogel Fermuarlı Yeni Askeri Bot (Haki M1491)

499,90

Vogel Çöl Tactical Su Geçirmez Kısa Bot

499,90

Special Fermuarlı Siyah SD Askeri Bot

299,90

Bej Çöl Kahverengi Taban Special BK Fermuarlı Askeri Bot

299,90

Bej Çöl Special BD Fermuarlı Askeri Bot

299,90

Scooter Siyah Fermuarlı Askeri Bot

549,90

Vogel Siyah Tactical Su Geçirmez Kısa Bot

499,90

Vogel M1491 Siyah Tactical Fermuarlı Süet Askeri Bot

549,90

Vogel M1490 Siyah Tactical Nubuk Fermuarsız Askeri Bot

674,90

Vogel M1491 Çöl Tactical Nubuk Fermuarsız Askeri Bot

674,90

Single Sword SS1469 Model Fermuarlı Tactical Siyah Askeri Bot

349,90

Single Sword Fermuarlı Tactical Siyah Askeri Botu

399,90

Single Sword SS601 Model Uzun Fermuarlı Siyah Askeri Bot

549,90

Askeri Bot Modelleri

Askeri bot modelleri kış günlerinde kolluk kuvvetlerinin vazgeçilmez ve olmazsa olmaz malzemelerinin başında gelmektedir. Kısıtlı kış şartlarına daha kolay uyum sağlanması ve kişilerin ayağını soğuktan koruması için çok önemli bir ürün olan askeri botların birçok çeşidi ve markası bulunmaktadır. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı olan bu ürünleri kişilerin iyice araştırarak kendilerine en uygun hizmeti sunan tercih etmesi gerekmektedir. Kolluk kuvveti mensuplarının çalıştığı bölge ve durumlara göre tüm bu ürünlerin özelliklerini bilmesi gerekmektedir.

Askeri Bot Modelleri ve Özellikleri

Askeri Bot tercih edecek olan kişilerin birçok marka ve ürün çeşidi olduğunu bilip kendi çalıştıkları bölge ve kış şartlarına en uygun seçeneği tercih etmesi gerektiği bilinmelidir.

Vogel askeri bot çeşitlerinin en bilindik özellikleri çetin ve zorlu arazi şartlarına hareket kısıtlamasının önüne geçerek hem soğuğu engelleyip hem de hareket için pratiklik kazandırmasıdır. Genellikle eğimli ve zor arazi bölgelerinde çalışan askeri personellerin bu botları kullandığı görülmekte birlikte su geçirmez bir yapısı olmasıyla da kış şartlarına karşı üstün bir koruma sağladığını söylemek mümkün olacaktır.

Single Sword marka askeri botların ise özellikle fermuarlı olması ve ayağı kavraması nedeniyle rahat bir ayakkabı olup kolay bir hareket potansiyeli sağladığının bilinmesi gerekmektedir. Ayağı tam kavrayan yapıya sahip olması ile birlikte ayakta terleme sorunlarının önüne geçerek temiz ve rahat bir kullanım sunması ile askeri personellerin oldukça severek kullandığı ürünlerin başında gelmektedir.

YDS marka askeri botların ise şık görüntüsü ve rahat kullanımı ile birçok kişinin ilgi ile takip ettiği ürün olduğunu söylemek doğru olacaktır. Ayak konforunu en yüksekte tutulması amaç edinerek üretilmiş bu botlar aynı zamanda zorlu arazi şartlarına karşı da koruyucu olup hareket kabiliyetinin artmasını sağlamaktadır.

Markalara Göre Askeri Bot Özellikleri

Askeri malzeme araştıran kişilerin botlar hakkında bilgi edinmek istediği görülmektedir. Yukarıda bahsedilen markalar ile birlikte en çok bilinen diğer markaların askeri Bot özelliklerinin tahlil edilerek en uygun seçimin yapılması gerekmektedir.

Lowa marka askeri botlar enjeksiyon taban ile üretilmiş olup arazi şartlarına uyum sağlamada üstün bir hizmet sunmaktadır. Kapalı kopçaya sahip olan bu ürün ayak hassasiyetini önemseyerek üretilmiştir.

Vaneda marka askeri botların dışı gerçek deriden üretilerek her türlü hava sıcaklığına uygun bir hizmet sunması için hazırlanmıştır. Uzun yıllar boyunca giyilebilecek olan bu ürün de yine askeri şartlara uygundur