27 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Siyah Bükülebilir Kauçuk Polis ve Özel Güvenlik Jop

74,90

NATO Biber Gazı, Göz Yaşartıcı Sprey 50ml

79,90
Açık Haki
Bej
Haki
Jandarma (Çöl)
Multicam (Dijital Kamuflaj)
Siyah

Siyah Taktik Polar Hırka

409,90

Polis Özel Harekat (PÖH) Rozetli Suni Deri Cüzdan

149,90

Parlak Gri Polis Rozetli Suni Deri Cüzdan

149,90

Çok Amaçlı Ultra Güçlü Fener

119,90

KORDAK Çok Amaçlı Silah Taşıma Çantası

379,90

Koyu Gri Polis Rozetli Suni Deri Cüzdan

149,90

Polis Özel Harekat Yapışkanlı Rozet

44,90

Mavi Polis Rozetli Suni Deri Cüzdan

149,90

Polis Yapışkanlı Gri Rozet

44,90

Çift Anahtarlı Zincirli Çelik Polis Kelepçesi

299,90

Elektroşok El Feneri

349,00

NATO Biber Gazı,Göz Yaşartıcı Sprey 40 ML

69,90

Masolet Çift Anahtarlı Zincirli Polis Kelepçe

299,90

Jandarma Kamuflaj İmperteks Tam Kelebek Silah Kılıfı

89,00 49,00

Lacivert Polis Bere

79,90

TSK Kamuflaj İmperteks Tam Kelebek Silah Kılıfı

89,00 49,00
Altın
Gök Kuşağı
Krom

Çelik Teleskopik Jop A Kalite

449,90

Zigana 9mm Siyah Bel Silah Kılıfı

129,90

Polis Malzemeleri
Polis ürünleri geniş seçenekleriyle birlikte özellikle göreve yeni başlayan genç mezunların, her polis adayının ve bu mesleği seçmek isteyen insanların bilgi sahibi olmak için detaylarıyla araştırdığı geniş bir skalaya sahip ürünlerden oluşmaktadır. Polis malzemelerini alırken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Polis ürünleri kamuflaj, pantolon, gömlek, polar, hücum yeleği ve rütbe şeklinde sıralanabilir.

Polis malzemeleri arasından kamuflaj incelenirse ordunun belli kuralları çerçevesinde olduğundan çok fazla çeşit yok gibi gözükebilir ancak kamuflaj alırken kamuflajın yapıldığı kumaş çeşidi oldukça fazladır. İplikten dokunmuş kumaş genelde tercih edilmektedir. Polis ürünlerinden olan pantolon ve gömleği seçerken oldukça hareketli ve dinamik bir mesleğin içinde bulunulduğu göz önüne alınarak en çok dikkat edilmesi gereken husus kumaşın sağlamlığıdır.
Polis Malzeme Seçiminin İncelikleri
Polis malzemeleri iletişim hakkında bilgi sahibi olarak ürün tedarikinde bulunacak olan kişilerin bilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Polis malzeme seçenekleri incelendiğinde genel olarak kelepçe, telsiz, gömlek, pantolon, teçhizat yeleği, rütbe, apolet, polar gibi ürünlerin olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Emniyet müdürlüğü tarafından gerekli tüm teçhizatların verilmesi ile birlikte eksik ürünlerini temin etmek isteyen polislerin belirli kurallar çerçevesinde seçimler yapması gerekmektedir. Kılık kıyafet yönetmeliğine bağlı kalınarak dış görünüşün düzen bozmasından kaçınılmalı ve aynı zamanda da konfor düzeyine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Gömlek ve pantolon seçimi yapacak kişilerin dış görünüşüne dikkat ederek fazla dar ya da geniş olmasından kaçınarak hem hareket kısıtlılığının önüne geçmesi hem de yönetmeliğe uygun davranması gerekmektedir.
Polis Ürünleri Kalite Ayrımı Nasıl Yapılır?
Polis ürünleri birçok çeşit ve seçenek ile ortaya çıkarken kişilerin kaliteli ve rahat olan seçenekleri tercih etmeleri gerekmektedir. Polis malzemesi alacak olan kişinin öncelikle bulunan hava şartına uygun bir kumaşı tercih etmesi ve kalınlığını ona göre ayarlaması gerekmektedir.

Aynı zamanda yaz dönemine geçiş belirlendikten sonra kalın kumaşın kullanılması ya da ceket giyilmesinin düzeni bozan ve ihmalkarlığa yol açan bir davranış olduğunun altını çizmek gerekmektedir. Tüm bu hususlar çerçevesinde ürün seçimi yapılması hayati önem taşımaktadır.