241 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Börü Kurt Başı Arma Peç

49,90

Siyah Plastik Tokalı Kapaklı KML Model Kaymaz Kemer

99,90

NATO Biber Gazı, Göz Yaşartıcı Sprey 50ml

99,90

Küçük Katlanabilir Kumanya Çatal-Kaşık-Bıçak Seti

109,90

Kara Kuvvetleri Rozetli Suni Deri Cüzdan

199,90

Haritalı Türk Bayrağı Peç Arma

49,90

Göktürkçe Yazılı Türk Bayrağı Peç Arma

49,90

Yeni TSK Kamuflaj Palaska Kemer

99,90

Türk Bayrağı Küçük Boy Peç Arma

49,90

Orijinal Zincirli Asker Künyesi [Online Yazdır]

69,90

Siyah Dizlik Dirseklik Koruma Set

499,90

A RH (+) Pozitif Kan Grubu Peç Arma

49,90

Yuvarlak Türk Bayrağı Peç Arma

49,90

Haki Dizlik Dirseklik Koruma Set

349,90

Koyu Gri Polis Rozetli Suni Deri Cüzdan

199,90

Polis Özel Harekat (PÖH) Rozetli Suni Deri Cüzdan

199,90

Yeni TSK Kamuflaj Kara Kuvvetleri Astsubay Rütbeleri

49,90

0 RH (+) Pozitif Kan Grubu Peç Arma

49,90

Çok Amaçlı Ultra Güçlü Fener

149,90

Siyah Outdoor Delikli Örme Palaska

129,90

Askeri Ürün ve Aksesuarlar

Askeri ürün ve diğer alanda kullanılan aksesuarlar birçok farklı özellik göstermektedir. Bu ürünler sayesinde kişiler özel donanımlarını daha yüksek tutabilmektedir. Bu yüzden de farklı kullanım amaçları olması ve özellikler göstermesinden dolayı çeşitleri bulunmaktadır.

Askeri Ürün ve Aksesuar Çeşitleri

Askeri aksesuar çeşitleri palaska, askı kayışı, kompozit başlık, bıçak, dizlik & dirseklik palaska, askı kayışı, kompozit başlık, taktik eldiven, saat gibi birçok farklı üründen oluşmaktadır. Bu ürünlerin özellikleri ise şunlardır:

-V kayış: Yeleklerin omuz kısımlarına takılarak kullanılır. Ağırlığı iki omuza eşit bir şekilde dağıtır. Günlük ve operasyonlarda rahat ve esnek bir kullanıma sahiptir. Hareket kabiliyetini engelleyen bir yapısı bulunmamaktadır.

Kompozit Başlık: 5 farklı desenli çeşidi bulunmaktadır. İç bölümünde bulunan kayış sayesinde özelleştirilebilme imkanı tanımaktadır. Ortopedik bir iç dolgusu bulunmaktadır. Böylelikle kafaya rahat bir şekilde oturmaktadır. Kaskın üst kısmında cırt bantları bulunmaktadır. Bu kısımlara arma yapıştırılabilmektedir. Kaskın sağ ve sol taraflarında raylar bulunmaktadır. Bu raylar sayesinde ise kafa lambası, kamera veya diğer ekipmanlar kolaylıkla takılabilmektedir.

Taktik eldiven: 3 farklı rengi bulunmaktadır. Dikişlerin bulunduğu kısım güçlendirilmiş olmasından dolayı darbe veya aşınmalara karşı büyük bir oranda koruma özelliği göstermektedir. Nefes aldıran bir astara sahiptir. Bundan dolayı da herhangi bir terleme ile karşı karşıya kalınmamaktadır. Bileğinde bulunan kayışlar sayesinde ise her ele uygun bir şekilde ayarlanabilmektedir.

Komando bıçağı: 4 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Sert kromaj kaplama özelliği göstermektedir. Bundan dolayı da herhangi bir paslanma göstermemektedir. Kabzası çeliş şasede oluşan sert bir plastiktir. Üç farklı kılıf seçeneği bulunmaktadır. Bıçağın ağırlığı 300 gram olmaktadır. Kılıf ile toplam ağırlığı ise 447 grama yükselmektedir. Bıçak uzunluğu ise 18 cm olmaktadır. Toplam uzunluğu ise 30 cmdir.

Askeri Ürün ve Aksesuar Fiyatları

Askeri malzeme çeşitliği oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı büyüklük ve modellere sahip olmasından dolayı, kullanış amacına ve yapılış malzemesine göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Ancak bu fiyatlar herkesin rahatlık ile alabileceği düzeydedir. Satın almak için birkaç dakika ayırarak sipariş vermek yeterli olmaktadır.