48 sonuçtan 1-18 arası gösteriliyor

Askeri Ürün ve Aksesuarlar 

Askeri ürün ve diğer alanda kullanılan aksesuarlar birçok farklı özellik göstermektedir. Bu ürünler sayesinde kişiler özel donanımlarını daha yüksek tutabilmektedir. Bu yüzden de farklı kullanım amaçları olması ve özellikler göstermesinden dolayı çeşitleri bulunmaktadır.

Askeri Ürün ve Aksesuar Çeşitleri

Askeri aksesuar çeşitleri palaska, askı kayışı, kompozit başlık, bıçak, dizlik & dirseklik palaska, askı kayışı, kompozit başlık, taktik eldiven, saat gibi birçok farklı üründen oluşmaktadır. Bu ürünlerin özellikleri ise şunlardır:

-V kayış: Yeleklerin omuz kısımlarına takılarak kullanılır. Ağırlığı iki omuza eşit bir şekilde dağıtır. Günlük ve operasyonlarda rahat ve esnek bir kullanıma sahiptir. Hareket kabiliyetini engelleyen bir yapısı bulunmamaktadır.

Kompozit Başlık: 5 farklı desenli çeşidi bulunmaktadır. İç bölümünde bulunan kayış sayesinde özelleştirilebilme imkanı tanımaktadır. Ortopedik bir iç dolgusu bulunmaktadır. Böylelikle kafaya rahat bir şekilde oturmaktadır. Kaskın üst kısmında cırt bantları bulunmaktadır. Bu kısımlara arma yapıştırılabilmektedir. Kaskın sağ ve sol taraflarında raylar bulunmaktadır. Bu raylar sayesinde ise kafa lambası, kamera veya diğer ekipmanlar kolaylıkla takılabilmektedir.

Taktik eldiven: 3 farklı rengi bulunmaktadır. Dikişlerin bulunduğu kısım güçlendirilmiş olmasından dolayı darbe veya aşınmalara karşı büyük bir oranda koruma özelliği göstermektedir. Nefes aldıran bir astara sahiptir. Bundan dolayı da herhangi bir terleme ile karşı karşıya kalınmamaktadır. Bileğinde bulunan kayışlar sayesinde ise her ele uygun bir şekilde ayarlanabilmektedir.

Komando bıçağı: 4 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Sert kromaj kaplama özelliği göstermektedir. Bundan dolayı da herhangi bir paslanma göstermemektedir. Kabzası çeliş şasede oluşan sert bir plastiktir. Üç farklı kılıf seçeneği bulunmaktadır. Bıçağın ağırlığı 300 gram olmaktadır. Kılıf ile toplam ağırlığı ise 447 grama yükselmektedir. Bıçak uzunluğu ise 18 cm olmaktadır. Toplam uzunluğu ise 30 cmdir.

Askeri Ürün ve Aksesuar Fiyatları

Askeri malzeme çeşitliği oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı büyüklük ve modellere sahip olmasından dolayı, kullanış amacına ve yapılış malzemesine göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Ancak bu fiyatlar herkesin rahatlık ile alabileceği düzeydedir. Satın almak için birkaç dakika ayırarak sipariş vermek yeterli olmaktadır.