Toptan Asker Malzemeleri

Kışlık Askeri Ürünler: Taktik Polar Hırka ve Softshell Montlar

toptan kislik askeri urunler taktik polar bere boyunluk eldiven

Kışlık Askeri Ürünler: Taktik Polar Hırka ve Softshell Montlar

Toptan kışlık askeri ürünler; toptan askeri mont ve toptan taktik polar hırkalar genel olarak uzun süre askere gidecek kişiler için ya da askerliği meslek haline getirmiş kişiler için üretilir. Genel olarak Harp okullarında da tercih edilen kışlık askeri ürünler öğrenciler için de kullanışlıdır. Özellikle uzun süre bu kıyafetleri kullanacak olan kişiler için ekonomik olur. Bu nedenle kışlık askeri ürünleri almak isteyen kişiler orijinal ve kaliteli malzemeleri tercih eder. Bu şekilde hem daha uzun süre kullanırlar hem de büyük bir beden değişimine maruz kalınmadığı sürece kıyafetleri değiştirmeye gerek kalmaz.

Taktik Polar Hırka

Toptan askeri polar askerlik görevini yerine getiren insanların satın aldığı özel malzemelerdir. Bilindiği üzere çok zor şartlar altında askerlik görevi yerine getirilir. Bununla birlikte askerler operasyona da katılırlar. Büyük çaplı tatbikatlar ya da geniş çaplı operasyonlarda askerler genel olarak zamanlarını dışarıda geçirmektedirler. Bununla birlikte askerler düzenli olarak Türkiye’yi korumak amacıyla nöbet tutar. Tuttukları nöbette genel olarak 24 saat dışarıda soğuk koşullarda gerçekleşir. Yaz aylarında tutulan nöbetlerde bile gece hava oldukça soğur. Bu sebeple askerler için kıyafet desteklerinin ne kadar önemli olduğu bilinmektedir. Şu an askerlik uzun süre yapıldığı için hem kış aylarına hem yaz aylarına denk gelmesi mümkündür. Bu da askerlerin hem hava koşullarının kötü olduğu zamanlarda hem de zorlu şartlarda görevlerini yerine getirdiğini gösterir. Askerler görevlerini yerine getirirken çeşitli eğitimler de alırlar. Bu eğitimler de yine zorlu koşullar altında gerçekleşebilir. Bu sebeple askeri polar askerler için ve öğrenciler için oldukça önemli bir yere sahiptir. Askerlerin hem görevlerini yerine getirirken hem de zorlu hava koşullarında zaman geçirirken kaliteli ya da orijinal malzemeler kullanmalıdır. Nitelikli ve kaliteli ürünler sayesinde hem askerler kendilerini daha rahat hisseder hem de bu kıyafetler uzun süre kullanılabilir. Sağlıklı ve kaliteli görünen askeri malzemeler sayesinde askerler görevlerine daha kolay bir şekilde yerine getirebilir.

toptan taktik polar hirka askeri giyim

Taktik Polar Hırka Özellikleri

Toptan polar hırka satın alınan yerlerde aslında poların kalitesi oldukça büyük önem taşır. Polarlar uzun süre dayanıklı ve esnek olabilecek bir kumaşa sahip olmalıdır. Poların esnek yapısı sayesinde kişinin vücudunu tamamen sarmalar. Bu da hem askerin kendini polar içerisinde daha rahat hissetmesine hem de poların daha sıcak tutmasını sağlar. Vücudu saran polarlar askerlerin hareketlerinde hiçbir şekilde kısıtlamaz. Bu sebeple askerler hem eğitimlerde hem de görevlerde daha rahat hareket edebilirler. Aynı zamanda hızlı bir şekilde atik davranabilirler. Taktik polar hırkanın nefes alan kumaşı sayesinde yaz aylarında da askerlerim oldukça büyük avantaj sağlar. Çünkü kumaşı nefes alan bir yapıya sahiptir. Bu sayede askerin terlememesine sağlar. Aynı zamanda kumaş yapısı nefes aldığı için hava akışı sürekli olarak sağlanır. Bu da eğer kişi terlerse ortaya kötü kokunun çıkmasını engeller. Nefes alan kumaş yapısı dışarıdan gelen soğuk hava dalgasını vücuda aktarmaz. Bu da kış aylarında vücut ısı dengesinin sağlamasına yardımcı olur. Aynı zamanda poların üzerinde bulunan cepler ve fermuarlar sayesinde kişiler çeşitli ürünleri ve özel eşyaları kolay bir şekilde burada muhafaza edebilir. Askerler ulaşmak istedikleri ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilir. Farklı beden ve renk seçenekleri sayesinde askerlere çeşitlik sağlanmıştır. Kişiler kendilerine en uygun modeli ve bedeni seçenek rahat bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilir.

Toptan Askeri Üniforma
Toptan askeri üniforma, multicam kamuflaj, Afrika kamuflaj modelleri ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp'tan Teklif Al
Toptan askeri kamuflaj pantolon ve gömlek modelleri için buton ile doğrudan WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.

Softshell Montlar

Toptan softshell mont da kış aylarında askerlerin daha kolay bir süreç geçirmesi adına üretilmiş olan kıyafetler arasında yer alır. Askerlerin zorlu koşullarda zaman geçirebilmesinin yanı sıra onların hareketlerinin de kısıtlanmamasına özen gösterilir. Bu anlamda askeri okullarda okuyan öğrenciler de Softshell montlardan tercih edebilir. Askeri alanda kullanılan kamuflaj montların amacı askeri kuruluşları diğer mesleklerden ve halktan ayıran, askeri personelin, askeri aracın ve çalışanın dış görünüşleri sayesinde askerliği diğer mesleklerden ve haktan ayırma, saptama, değiştirme amacıyla yapılmaktadır. Askeri teçhizatı, askeri personeli ve askeri bu bu kamuflaj kıyafetler sayesinde düşmanlardan saklama amacıyla üretilir. Bu anlamda askeri kuvvetler tarafından her sene geliştirilmektedir. Aslında bir çeşit düşmanları aldatmak için kullanması tercih edilen bir muhafaza etme şekli de denilebilir. Askeri uçak, askeri araç, askeri helikopter gibi alanlarda kullanılan kamuflaj su, doğa, arazi gibi yerlerde konuma göre farklı renklerde desteklenmektedir. Askerlerin görevleri genel olarak doğada olduğu için yeşilin tonları ve yeşil olan kumaşlar tercih edilmektedir. Aynı zamanda askerin bulunduğu bölgenin hava şartlarına göre değişiklikler yapılabilmektedir. Bunlar kış ve yaz aylarına göre değiştirilebilir.

softshell jandarma kamuflaj taktik mont tacitacal urunler ink

Softshell Mont Özellikleri

Toptan kamuflaj mont özellikleri sayesinde askerler tarafından tercih edilir. Askeri kamuflaj hem yapısı olarak hem de renk çeşitliliği olarak oldukça estetik ve şık bir görünüme sahiptir. Askeri personeller ve ekipmanları uzun sürelerdir askeri hareketlere, askeri bölgelere uygun olarak üretilen kamuflaj desenleridir. Kamuflaj desenleri genel olarak askere dair ve askeri araca dair dışarıdan görünebilirliği azaltmak amacıyla üretilmiştir. Her ülkenin kendine özgü farklı desenlerde kamuflaj desenli bulunmaktadır. Pek çok yerde de bu renklerin şıklığı sayesinde halk tarafından da askerler için üretilen desenli kıyafetler kullanılmaktadır. Fakat askeri kamuflaj montların üretilme şartları halk için üretilen kıyafetlerden çok daha farklı özelliklere sahiptir. Askeri hareketi, dayanıklılığı ve gücü daha çok desteklemek için askeri kamuflaj da kumaşlar bir tık farklı ve dayanıklı üretilir. Sadece desen olarak değil içeriği askerlerin görev aldığı yerlere göre değişmektedir. Askeri kamuflaj mont daha çok sıcaklık ile ilişkilidir denilebilir. Özellikle zorlu kış şartlarında daha, dağ gibi yüksek yerlerde, soğuk bölgelerde askerlere sıcak tutabilmesi için tüm vücudu saran bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda dışarıdan gelebilecek soğuk hava dalgasında keskin bir şekilde içeri girmesini önler. Bu da askerlerin vücut sıcaklıklarının daha dengeli olmasını sağlar. Bu sayede askerler soğuk şartlarda kendilerini daha iyi hissederler ve görevlerini daha rahat bir şekilde yerine getirebilirler. Kişiler askeri mont satın alacakları zaman askerlik için göreve gelecekleri bölgeye uygun kumaş satın almaları önerilir. Özellikle doğu gibi yüksek bölgelerde askerlik yapacak kişiler daha kalın ve daha rahat olabilecek kumaşları tercih ederken batı tarafında askere gidecek olanların ılıman iklime daha uygun bir mont tercih etmeleri önerilir. Aynı zamanda montlar kumaşları sayesinde su geçirmezdir. Doğuda ya da batıda bu su geçirmez özelliğine sahip olan montlar sayesinde zorlu hava şartlarında askerler daha kolay bir şekilde görevlerini yerine getirebilirler.

toptan polar bere boyunluk eldiven siyah askeri haki

Askeri Polar Boyunluk- Bere- Eldiven

Toptan askeri mont satılan yerlerde genel olarak boyunluk, bere, eldiven gibi askerlere yararlı olabilecek malzemeler de satılır. Polar olarak üretilen boyunluk, eldiven ve bere askerlere soğuk kış şartlarında kullanıcılar için idealdir. Bere kulakları sıcak tutarak donmaların önüne geçer. Eldiven ise askerlerin ellerini rahat kullanabilecek şekilde üretilmiş ve elleri sıcak tutar. Boyunluklar çene bölgesini omuzlara kadar kapatır ve oldukça sıcak tutar. Türkiye’nin her yerinde rahat bir şekilde kullanılabilecek özelliğe sahiptir. Askerlerin hareketleri hiçbir şekilde kısıtlanmaz.

Toptan Kışlık Mont ve Toptan Taktik Polar Hırka Mağazası

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir