Gösterilen sonuç sayısı: 8

NATO Biber Gazı, Göz Yaşartıcı Sprey 50ml

99,90

Çok Amaçlı Ultra Güçlü Fener

149,90

Elektroşok El Feneri

499,90

Siyah Açık Kelepçe Kılıfı

79,00 49,90

EGM Cüzdan Rozeti

59,90

Bekçi Rozetli Suni Deri Cüzdan

199,90

Jop Kılıfı – Jop Halkası

79,00

Gri Bekçi Rozeti

59,90

Bekçi Malzemeleri

Bekçi görevlendirilmiş olan bölgenin veya alanın güvenliğini sağlamakla görevli kişilerdir. Kişilerin güvenliğini sağladığı gibi kendilerinin de güvenliğini sağlamaya çalışmalılardır. Bu anlamda da bekçi ürünleri özel bir şekilde tasarlanarak kişilere sunulmaktadır.

Bekçiler, görevlerini bazı zamanlarda soğuk hava şartlarında yerine getirmek zorundadırlar. Bu yüzden de tercih edecekleri kıyafetlerin kendilerini soğuktan koruyor olmasına özen göstermelilerdir. Aksi takdirde görevlerini yerine getirmede zorluk çekeceklerdir.

Bekçilerin zorlu hava şartlarında görevlerini yerine getirirken onları soğuktan koruması ve güvenliklerinin de sağlanması için kıyafetler tasarlanmıştır. Onlar için hazırlanmış olan kıyafetler arasında kamuflaj, polar, hücum yeleği, pantolon, gömlek ve rütbe gibi ürünler bulunmaktadır.
Bekçi Malzemeleri Hakkında Bilgiler
Bekçi malzemeleri, bekçiler için özel tasarlanarak hem onların görevlerini temsil edecek şekilde hem de dışarıdaki soğuk havadan koruyacak şekilde olmasına dikkat edilerek tasarlanmıştır.

Bekçilerin görevlerini yerine getirirken kullanmaları gereken ürünler arasında rütbe bulunmaktadır.  Rütbe bekçinin hangi aşamada olduğunu göstermektedir. Bu yüzden de görevleri esnasında rütbelerini belirten ürünleri kullanmaları gereklidir.

Bekçilerin kullanmış olduğu malzemeler arasında gömlek ve pantolon da bulunmaktadır. Tercih edebilecekleri gömleklerin rengi genellikle bej tonlarında olmaktadır ve genel olarak da vücuda oturan fit kesimler tercih edilmektedir.

Bekçiler için tasarlanmış olan pantolonlar da tercih edilen gömleğe uygun olması için siyah renk kullanılmaktadır. Tasarlanmış olan pantolonlar günlük hayatta kullanılan pantolonlardan farklıdır çünkü bekçilerin tabanca, cop, biber gazı gibi malzemeleri de bulunmaktadır.

Bu malzemeleri taşıyabilmeleri için de pantolonda birden fazla farklı boyutlarda cepler bulunmaktadır. Ayrıca pantolon ve gömleklerinin kumaşının da mevsime uygun olacak şekilde polyester, pamuk, yün gibi dokulardan üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir.
Bekçi Ürünlerinin Kalite Farkı
Bekçi ürünleri ve diğer tüm silahlar askerlerin ortak kullandığı hücum yeleği de bekçilerin kullanacağı önemli malzemeler arasındadır. Söz konusu olan bu hücum yelekleri bekçilerin mataralarını ve şarjörlerini koyabilmeleri için oluşturulmuştur. Mataranın ve şarjörün ağırlığı olduğu için de hücum sağlam olması gereklidir.

Bekçilerin kış aylarında tercih edebileceği en önemli ürün giymeleri için oluşturulmuş olan polarlardır. Tercih edilen bu polar bekçileri soğuk havalardan koruyarak görevlerini yerine getirmelerini yardımcı olmaktadır. Tasarlanan polarlar ısıyı hapsetmesi için siyah renkten oluşturulmuştur.