Gösterilen sonuç sayısı: 9

Bej Koruyucu Kompozit Miğfer Başlık

799,90

Haki Koruyucu Kompozit Miğfer Başlık

799,90

Jandarma Çöl Kamuflaj Kısa Airsoft Askeri Kask Kılıfı

209,90

Siyah Koruyucu Kompozit Miğfer Başlık

799,90

Yeni Kamuflaj Kısa Airsoft Askeri Kask Kılıfı

209,90

Jandarma Çöl Kamuflaj Balistik Başlık Kılıfı – Kask Kılıfı

209,90

Yeni TSK Kamuflaj Balistik Kompozit Başlık Kask Kılıfı

209,90

Dijital Kamuflaj Koruyucu Kompozit Miğfer Başlık

799,90

3. Seviye Balistik Miğfer Kask (Kurşun Geçirmez)

12.900,00

Askeri Kask

Askeri kask kullanımı askeriye olan ve çok sağlam bir yapıya sahip başlık türüdür. Çatışma anında mermilerden, şarapnel parçalarından koruma sağlar. Tüm başı kavrayacak ve koruyacak şekilde üretilmişlerdir. Farklı renk ve desenlere sahiptirler.

Malzemesi moleküler yapısı çok yoğun olan poli etilen fiberdir. Kurşun ve bomba parçalarından koruma sağlar ve hayati önem taşıyan ekipmanlardır. Askeri kask modelleri miğfer özelliği taşır. Hava durumuna karşı da koruyucu özelliğe sahiptir örneğin aşırı sıcaklarda koruma sağlar ve nemi dengeler. Sert ve tok malzemeden üretilir. Standartları ve kalitesi uluslararası kurallara göre üretilir ve garantili ürünlerdir.

Paintball ve Airsoft gibi alanlarda da kullanılır ve tam koruma sağlarlar.

Askeri Kask Modelleri

Kamuflaj amacıyla da kullanılan kompozit başlıklar kamuflaj desenli, sazlık desenli gibi modellere sahiptir. Bej, yeşil, siyah renklerde olabilirler. Askeri kask fiyatları malzemenin kalitesine göre oldukça uygundur. Tek olarak ya da toptan sipariş verilebilirler.

Paintball kask modelleri alanında da işlevsel olan bu ürünler başımıza darbe almamızı engellerler. Alın kısmında ter bandı, baş arkası kısmında da koruma pedi vardır. Çeneden bağlantı sağlayan modellerde ayarlanabilir kayış vardır. Böylece yüz yapısına göre ayarlanabilirler.

Başlıklar kurşun geçirmez özelliğe sahiptir ve tehlikeli görevlerde bu özelliği taşıyan modeller kullanılır. Görevi olumsuz etkileyecek şekilde ağırlık yapmazlar ve tam koruma sağlarken rahat hareket imkanı sunarlar.