Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı’na gidenler “Havacı Asker Seti”, İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı’na gidenler ise “Denizci Asker Seti”ni tercih etmeli. Diğer tüm askeri birlikler için “Karacı Asker Setleri”ni inceleyebilirsiniz.

45 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

12’li Full Bedelli Asker Malzemeleri Seti

2.670,00

12’li VIP Bedelli Asker Malzemeleri Paketi

3.010,00

6’lı Ekonomik Acemi Asker Seti

1.190,00

6’lı Full Acemi Bedelli Asker Paketi

1.850,00

24’lü VIP Bedelli Asker Seti

4.640,00

3’lü Ekonomik Asker Kolisi

780,00

12’li Ekonomik Asker Paketi

1.999,90

12’li VIP Kışlık Bedelli Askeri Malzeme Kolisi

3.690,00

3’lü Full Asker Malzemesi Seti

1.450,00

24’lü Full Bedelli Asker Seti

4.290,00

6’lı Kışlık Full Bedelli Asker Malzemeleri Paketi

2.480,00

6’lı Kışlık Ekonomik Asker Seti

1.810,00

12’li Havacı Full Bedelli Asker Paketi

2.790,00

12’li Kışlık Full Askeri Malzeme Kolisi

3.340,00

24’lü VIP Kışlık Asker Malzemeleri Seti

5.400,00

6’lı Havacı Ekonomik Asker Malzemeleri Seti

1.250,00

3’lü Havacı Ekonomik Asker Paketi

810,00

24’lü Havacı Ekonomik Bedelli Asker Malzemesi Seti

3.860,00

24’lü Ekonomik Asker Malzemeleri Seti

3.620,00

3’lü Kışlık Ekonomik Asker Malzemeleri

1.380,00

Asker Setleri

Asker seti uzun dönem ya da bedelli fark etmeksizin askere gidecek olan her bireyin yanında bulundurması gereken malzemelerin toplu halde bulunduğu setlerdir. Askerdeyken ihtiyacınız olabilecek her detay düşünülerek hazırlanmışlardır. Teslim olunduğunda temel anlamda ihtiyacınız olan malzemeler TSK tarafından karşılanır fakat hazırlıklı olarak gitmek oldukça önemlidir. Satın alabileceğiniz iki tür set bulunur:

  • Ekonomik Asker Setleri
  • Full Asker Setleri
  • VIP Bedelli Asker Setleri

Her bütçeye uygun setlerden dilediğinizi seçerek online olarak sipariş verebilirsiniz. Ekonomik asker setleri askerlik boyunca ihtiyacınız olabilecek en temel malzemeleri kapsar. 3’lü, 6’lı, 12’li ve 24’lü ekonomik setler olmak üzere çeşitlilik gösterirler.

Ekonomik ya da full setler satın aldığınızda başta iç çamaşırları olmak üzere kaliteli malzemeden askerlik için özel olarak üretilmiş malzemelerden oluşur. Askerlik boyunca en çok ihtiyacınız olacak kıyafetler iç çamaşırlarıdır. Her zaman yıkama fırsatı bulamayacağınız için kullan at tarzında bir kullanım için fazla miktarda iç çamaşırı götürmeniz sizin için daha iyi olur.

Asker fanilası, asker Boxer, uzun asker çorabı olmak üzere asker yeşili renginde iç çamaşırları setlerin içerisinde bulunur. Yeşil ya da haki renk askerde kabul edilen renklerdir. Bazı bölgelerde siyah renk de giyilmesine izin verilebilir fakat setlerdeki iç çamaşırları yeşil ve haki renklidir.

Temizlik için önemli olan iç çamaşırları dayanıklı ve kaliteli kumaştan üretilir ve yırtılmalara karşı korumalıdır.

Asker Setinde Neler Var?

Ekonomik ve full asker seti seçeneklerinden dilediğinizi tercih ederek askerdeyken ihtiyacınız olacak malzemeleri oldukça uygun fiyatlara ve indirimli kampanyalarla satın alabilirsiniz.

Askerdeyken en çok ihtiyaç duyacağınız malzemeler arasında olanlar asker botlarınız için gerekli olan malzemelerdir. Asker botları size teslim olduktan sonra verilir ve her bot kişiye zimmetli olur. Sert hava şartlarına ve eğitim sırasında sürekli hareket halinde olmaya dayanıklı şekilde üretilmiş özel botlardır.

Asker botlarınızın temiz ve sağlam kalması için birtakım malzemelere ihtiyaç duyarsınız. Bot boyası, parlatıcı sünger, bot fırçası, bot vatkası, bot kilidi ve tabanlık botlarınızın korunması için gerekli olan malzemelerdir ve her sette bulunur.

Bot vatkası özellikle ayak bileklerinizin arka kısımlarının zarar görmemesi ve ayakkabı vurması gibi durumlar yaşanmaması için önemlidir. Tabanlık ise sürekli ayakta duracağınız zamanlar olacağı için ayak tabanlarınızı koruyacak biçimde üretilmiştir.

Bot kilidi askerdeyken oldukça önemli bir malzemedir. Herkese bot verilmesine rağmen çalınma gibi durumlar yaşandığı için uyurken ya da giymezken botlarınızı koruma altına alabilmek için bot kilidi kullanırsınız.

Dolap ve çanta kilidi de önemli malzemelerdendir. Dolabınızı koğuşta bulunmadığınız sürece kilitli tutmak faydalı olur. Aynı şekilde çanta kilidi ile de malzemelerinizi korumuş olursunuz.

Boyundan asmalı asker cüzdanı askerdeyken kimlik, önemli belge gibi evrakları ve paranızı her zaman güvenle yanınızda taşımanızı sağlar.

Bedelli Asker Seti Fiyatları

Bedelli askerlik yapan kişiler için özel olarak hazırlanmış olan bedelli asker seti 6’lı 12’li ve 24’lü olmak üzere farklı türlere sahiptir. İhtiyacınız olacağını düşündüğünüz miktardaki seti tercih ederek online olarak sipariş verebilirsiniz.

6’lı seti tercih ettiğinizde 6 adet fanila ve boxer, 24’lü seti tercih ettiğinizde 24 adet fanila ve boxer mevcut olur. Geriye kalan ihtiyaç malzemeleri setlerde aynıdır. Kişisel temizliğiniz için gerekli olan tüm banyo malzemeleri de setlerin içerisinde yer alır.

Tıraş çantası, pudra, banyo jileti, sabun kutusu, el ve yüz sabunu, tırnak makası, yara bandı, cımbız, nemlendirici el ve yüz kremi olmak üzere ihtiyacınız olabilecek her türlü kişisel bakım malzemesi setlerin içerisinde yer alır. Pudra özellikle pişik gibi durumları önlemek için gerekli olan bir malzemedir.

Hava şartlarının sert olduğu bir bölgeye gidiyorsanız bedelli askerlik yapsanız bile yüzünüzde ve ellerinizde kuruluk ve dökülmeler meydana gelebilir. Bu gibi durumları engellemek için nemlendirici krem kullanmanız şarttır.

Tıraş makinesi askerlikte hem zamandan tasarruf etmenize hem de daha güvenli tıraş olmanızı sağlar. Kalabalık bir ortam olduğu için her zaman tıraş bıçağı kullanmak istemeyebilirsiniz. Yara bandı hafif yaralanmalar için tedbir amaçlı bir önemlidir. Askeriyede revir bulunur ve yaralanma durumlarında hızlı müdahale edilir fakat yara bandı bulundurmanız sizin için daha faydalı olan bir durumdur.

Asker Malzemeleri

Asker malzemeleri ihtiyaca göre 24’lük büyük setler halinde de satın alınabilir. İç çamaşırınızı yıkamak her zaman mümkün olmayacağı için 24’lük setlerden alırsanız her gün yenisini giyerek iç çamaşırlarınızı bu şekilde kullanabilirsiniz.

Asker setlerinin içerisinde bulunan önemli malzemeler arasında çamaşır torbaları da bulunur. Temiz ve kirli çamaşır torbası olmak üzere iki ayrı torba olması daha düzenli olmanızı sağlar. Çamaşır filesi de ihtiyacınız olacak olan çamaşırları bir arada tutmanızı sağlar.

Yıkamaya gidecek olan kıyafetleri tek bir torbada tutmak karışıklık ya da yaşanabilecek kayıplar için faydalıdır. Asker seti içerisinde 1 adet dikiş seti bulunur. 1 adet iğne ve 3 farklı renk ip vardır. Kıyafetleriniz eğitim sırasında ya da gündüz hareket halindeyken yırtılabilir ve bu durum oldukça sık yaşanır.

Dikiş kutusu yırtılma gibi durumlara hazırlıklı olmanızı sağlar. Askerdeyken iç çamaşırlarınızı da bu şekilde onarabilir ve yeniden kullanım için hazır hale getirebilirsiniz.

Tıraş makinesinin yanında tıraş köpüğü, tıraş kolonyası, 6 adet tıraş bıçağı da malzemelerin arasında yer alır. Her zaman tıraş makinesini kullanamayabilirsiniz ya da bozulabilir. Her duruma hazırlıklı olmanız için tıraş ekipmanları eksiksiz olduğunda hiçbir sıkıntı çekmemiş olursunuz.

1 adet diş macunu ve 1 adet diş fırçası ile banyo temizlik malzemeleri her ihtiyacınızı karşılayacak şekilde mevcuttur. Yanınıza yedek diş fırçası almanız faydalı olur.

Asker Seti Fiyatları

Asker setlerinin fiyatları seçtiğiniz paketin içeriğine göre farklılık gösterir. Ekonomik paket seçenekleri ile bütçenize uygun olacak şekilde alışveriş yapabilir ve her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Asker malzemeleri en ince detaylar düşünülerek hazırlanmıştır.

Kalabalık bir ortamda olduğunuz için ve gün boyunca ayaklarınız kalın botlar içerisinde olacağı için ayak kokusu olması kaçınılmaz bir durumdur. Bu sebeple setlerin içerisinde 1 ay boyunca etkili olan bir ayak koku giderici toz bulunur. Koğuşta herkes bir arada uyuduğu için uyumakta zorlanabilirsiniz.

Daha rahat uyku uyumanız için ipli kulak tıkacı setlerin içerisinde yer alır. Islak mendil, peçete gibi her zaman lazım olacak malzemeler de setlerin içerisinde hazır bulunur. Bedelli asker seti paketleri de uzun dönem askerlerin setleri ile aynı malzemelere sahiptir.

En önemli malzemelerden biri de banyodan sonra kullanacağınız havlulardır. Tıraş havlusu, banyo havlusu, el ve yüz havlusu olmak üzere 3 adet farklı havlu setlerin içerisinde yer alır. Her türe farklı havlu olması sağlık için önemlidir.

Askerdeyken ihtiyacınız olan malzemeler hayatınızı kolaylaştıracak şekilde planlanmıştır ve tüm malzemeler askeriyenin kurallarına uygun olarak hazırlanır. Sipariş sonrası kısa sürede setler adresinize teslim olur. Setler sayesinde ihtiyacınız olan her malzemeyi tek seferde halletmiş olursunuz ve acaba bir şey unuttum mu diye endişelenmezsiniz. Taşıması kolay setler askerde rahat etmenizi sağlar.