Genel

Toptan Silah Kılıfı ve Tabanca Kılıf Modelleri

toptan silah kilifi tabanca kilif modelleri bel bacak

Toptan Silah Kılıfı ve Tabanca Kılıf Modelleri

Toptan tabanca kılıfı askeriye ya da Türk Silahlı Kuvvetleri görevleri için üretilen ve satılan modellerler arasında yer alır. Ülkenin her köşesine gönderim sağlanabilir. Silah kılıfı güvenlik açısından jandarma, asker, polis ya da özel güvenlik gibi görevleri olan kişilerin tercih ettiği modellerdir. Her tabancaya yönelik olarak silah kılıfı satılsa da klasik tabancalara özel farklı kılıflar da mevcuttur. Bu anlamda kişiler kendilerini en rahat ve en güvende hissedecekleri tabanca kılıflarını tercih edebilir.

Silah Modelleri

Şu an askerlerin, polislerin, jandarmaların, özel güvenliklerin ve bunun gibi pek çok silah taşımaya yetkili olan görevlerde farklı silah modelleri kullanılmaktadır. Bu modellere özgü olarak da silah kılıfları üretilir. Genel olarak tabancaların pek çok çeşidi bulunsa da bu mesleklerde tek tip tabancalar kullanılır.

jandamra kamuflaj siyah bacak silah kilifi

jandamra kamuflaj siyah bacak silah kilifi

Klasik 9 mm Silah Kılıfı

Günlük görevlerde 9mm silah kullanılır. 9 mm olan klasik tabancalar genelde siyah, mat ve gümüş renginde tasarlanır. Bu tasarıma uygun olarak çeşitli kılıflar da tasarlanır. Güvenlik, verim ve performans açısından pek çok sonuç verecek şekilde tasarlanmıştır. Uzun soluklu mühendis çalışmaları sonucunda piyasaya sürülen bu silahlar çatışmalarda tercih edilir. Çelik tabancalar olduğu için paslanma gibi sorunlar oluşmaz. Silah üzerinde kullanılan kılıfın yapısı da bu paslanma ya da bozulma durumlarında etkili olabilir. 9 mm tabanca kötü hava koşullarına da uygun bir şekilde üretildiği için su geçirmez şekildedir. Bu tabanca modeli Emniyet Genel müdürlüğü ve Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yıllarca güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Tehlikeli ortamlarda görev yapan birincil tabancalar arasında yer almaktadır. Tutuşunun rahat olması da görev yapan polis ve jandarmalar için oldukça önemlidir. Aynı zamanda ağırlığı da hafif olduğu için görev sırasında polisler, jandarmalar ya da askerler daha hızlı bir şekilde hareket edebilir. Teknik analiz özellikleri göz önüne alındığı zaman teknolojik ve modern bir silah olduğu görülebilir.

Toptan Silah Kılıfı
Toptan silah kılıfı, zigana mode, bel ve bacak tabanca kılıfları, kelepçe kılıfı, telefon kılıfı ve daha fazla silah kılıfı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp'tan Teklif Al
Toptan silah kılıfı fiyat teklifi için aşağıdaki buton ile doğrudan WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.
klasik 9mm tabanca silah kilifi modelleri

klasik 9mm tabanca silah kilifi modelleri

Zigana Silah Kılıfı

Zigana türü tabancalar yine silah kullanabilen jandarma, asker, polis gibi görevlilerin kullandığı bir alettir. Çalışma sistemi çift hareketli ve yarı otomatik olarak düzenlenmiştir. Aynı zamanda emniyet sistemi de son derece hassastır. Bu anlamda güvenli bir şekilde kullanılabilir. Soğutma kanalları, sürgü yakalama mandalı, iğne emniyet mandalı, sportif karakterli horoz gibi pek çok özelliği bulunur. 2001 senesinden beri özgün bir tasarıma sahip olan bir tabancadır. Kısa geri tepme, kilitli sürgülü ve kilitleme sistemine sahip olan bir tabancadır. Aynı zamanda otomatik olarak ateşleme pimi blokuna da sahiptir. Genel olarak siyah, beyaz renkleri vardır. Kılıfı da bu tabanca türüne özel olarak üretilmiştir. Özellikle sürgülerine zarar vermeyecek şekilde bir kılıf kullanılması önemlidir.

cit citli siyah jandarma siyah kamuflaj tabanca silah kilifi

cit citli siyah jandarma siyah kamuflaj tabanca silah kilifi

Silah Kılıfı Özellikleri

Silah kılıfları plastik, kumaş ya da deri malzemeden yapılmaktadır. Silah kılıfı sadece taşımak için değil aynı zamanda silahı dış etkilerden korumak için de kullanılmaktadır. Silah tehlikeli bir araç olduğu için başkaları tarafından kolay bir şekilde tutup çıkarılması zor olmalıdır. Bunun için de silah taşıyan kişiler, silah kılıflarını kullanmayı tercih eder. Silah kılıfları genel olarak sert kumaşlardan ya da deri malzemelerden yapılmaktadır. Silahın iyi bir şekilde koruması için ince kumaşlar tercih edilmez. Silah kalıpları genel olarak dünya çapında aynı malzemelerden yapılır. Kılıfların kolayca şekil alabilmesi, dayanıklı olabilmesi, sağlam olabilmesi için hammaddelerde çok fazla bir değişiklik yapılmaz. Daha çok sağlam maddelerin kullanılmasına özen gösterilir. Silah kılıfları genel olarak taktik atışlar üzerinde de etkilidir. Kişinin odaklanması silahı olduğu yerde tutup çekmesi ve göz temasını karşıdan ayırmadan silahı bulunduğu yerden çıkarması için pratik bir şekilde de tasarlanmıştır.

Silah Kılıf Modelleri

Toptan silah kılıfı satışı yapılan yerlerde her türlü silaha uygun kılıfları bulmak mümkündür. Silah kılıfı ruhsatlı silahı olan ya da kolluk kuvvetlerinde görevli olan kimselerin kullandığı ve silahı daha rahat bir şekilde taşımak için tercih edilen bir araç olarak tanımlanabilir. Silahın daha güvenli bir şekilde taşınmasının yanı sıra hızı ve savunma sistemi de silah kılıflarının görevleri arasında yer alır. Bununla birlikte silah kılıfı seçen kişilerin bazı noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Atik bir savunmada güvenilir bir taşınma için silah kılıflarının konforlu olması oldukça önemlidir. Bazı silahların açma kapama düğmesi, emniyet düğmesi, atış düğmesi birbirinden farklı olabilir. Silah kılıfı da bu düğmelere zarar vermeyecek şekilde ya da düğmelerin etkinliği azaltmayacak şekilde üretilmiş olmalıdır. Bu nedenle genel olarak silahlara özgü silah kılıfı seçmek oldukça büyük önem taşır. Silah kılıfı silah taşıyan görevliler tarafından savunma için güvenli bir ekipmandır. Kişiler bu ekipmanı ilk olarak doğru bir şekilde kullanmalıdır. Silah kılıfları koltuk altı, bacak ya da bel bölgesi gibi çeşitli yerlerde taşınabilir. Genel olarak belde taşınır silah kılıfı tercih edilse de diğer bölgelerde kullanılan silah kılıfları da polis, jandarma ya da güvenlikler için önerilir. Bel silahı daha çok savunma için görev alan kişilere önerilir. Silah kılıfı kullanan kişiler hangi eline kullanıyorsa o yöne daha yakın yere silah kılıfını sabitlemelidir. Kişilerin kas ve savunma hızı açısından belli açılarda silah kılıfını taşımaları büyük avantajlar sağlayacaktır. Aynı zamanda silahların taşındığı kılıfların özellikleri de önemlidir.

cirt cirtli siyah jandarma siyah kamuflaj tabanca silah kilifi

cirt cirtli siyah jandarma siyah kamuflaj tabanca silah kilifi

Kelebek Silah Kılıfı

Toptan tabanca kılıfı Kelebek model tabanca kılıfı %100 deriden yapılmaktadır. Güvenlik, maksimum konfor ve optimum performans amacıyla tasarlanmıştır. Kelebek deri tabanca kılıfı tüm gün taşınabilir özellikte olabilmesi için hafif, güvenli, dayanıklı ve rahat olması amacıyla tasarlanmıştır. Çift dikişli ve takviyeli %100 dana derisinden yapılmıştır. Her aşaması özenli bir şekilde çalışarak üretilmiştir. Bu anlamda pek çok kişi tarafından da tercih edilen bir kılıftır. El işçiliği ve üstün kalitesi sayesinde birinci kalite sayılabilir. Tabancayla kılıf arasında mükemmel bir uyum sağlanması da oldukça önemlidir. Silahın korunması, silahı kullanan kişinin kılıfa alışması ve ona uyum sağlaması da oldukça önemlidir. Bu nedenle kılıf hem silaha hem de silahı kullanan kişiye uyumlu olmalıdır. Kelebek model kılıf koruma ve güvenlik sağlamasının yanında ter ya da paslanma gibi dış etkenlerden hiçbir şekilde silahı etkilemez. Plastik ve sentetik kılıflar tabancalara zarar verebilir. Bu nedenle deri kılıf tercih etmek oldukça önemlidir. Özel mekanizması ve hızı çekiş takviyesi sayesinde anlık olarak gelişen operasyonlarda etkili olur. Elde kemiklenerek kalıplaşmış olan bu kılıf ele tam oturması için özenle yapılmıştır. Aynı zamanda kemerin delik genişliğini uygun bir şekilde de üretilmiştir. Namlu ağzı açık bir şekilde bırakılmıştır.

yeni kamuflaj yari tam kelebek silah kiliflari

yeni kamuflaj yari tam kelebek silah kiliflari

Silah Kılıf Renkleri

Silah kılıfların renkleri genel olarak TSK kamuflaj renklerinde, jandarma ve siyah renkte olmaktadır. Bunun en büyük amaçlarından biri hem kamuflaja girmeye yardımcı olmak hem de dikkat çekici bir şekilde kendini belli etmemesidir. Aynı zamanda silahlar da belli renklerde üretilir. Bunun anlamı da yine operasyon sırasında ya da savunma sırasında kişinin kendini daha iyi koruyabilmesi ve ifade edebilmesidir. Çok farklı silah kılıf renklerine tercih etmemek bu anlamda büyük önem taşır.

Toptan Silah Kılıfı İçin Mağaza 

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir