Gösterilen sonuç sayısı: 9

Kasatura & Bıçak

Kasatura bıçak askeri amaçla kullanılan özel tasarım ürünlerdir. Özel görevdeyken olumsuz hava koşulları olabileceği düşünülerek paslanmaz çelikten üretilmişlerdir. Bir görev için araziye çıkarak orada günler geçiren askerler için kasatura bıçak çeşitleri oldukça önemli ekipmanlardır. Komando bıçağı modelleri de zor şartlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Askerler görevdeyken bazı durumlarda kurşunları biterse kendilerini bıçak ile korumak zorunda kalabilirler. Bu durum düşünülerek üretilen bıçaklar çelik malzemedendir ve en olumsuz koşullarda bile dayanıklıdırlar. Online olarak sipariş verilebilirler.

Hayati tehlike olan görevlerde kaliteli ve sağlam malzeme kullanımı çok mühim olduğundan askerler yanlarında olan ekipmana güvenmek zorundadırlar. Kasatura bıçakları askerleri yarı yolda bırakmayacak şekilde üretilmişlerdir.

Kasatura Bıçak Modelleri

Farklı model ve renklerde üretilen kasatura bıçak fiyatları modele göre değişiklik gösterebilirler. Siyah modeller, jandarma kasatura bıçakları, kamuflaj desenli kasatura bıçakları ve ceviz saplı modeller hem şık görünümü hem de çok kullanışlı yapısıyla tercih sebebidir.

Bıçaklar kılıfı ile beraber kullanılabilir. Böylece taşıması daha kolay olur. Ayrıca özel göreve gidilen yerler genellikle dağlık ve zorlu bölgeler olduğu için kılıf ile kullanıldığında kaybolma riski de olmaz. Sedef kakma modelleri de oldukça tercih edilen modellerdir.

Askeri görevde kullanılan ekipmanların görünüşten çok işlevleri ve sağlamlığı önemlidir. Hem kamuflaj görevi görecek hem de güvenliği sağlayacak ekipmanlar askerler için çok önemlidir.