Toptan Asker Malzemeleri

Toptan Askeri Kemer ve Palaska Modelleri

toptan askeri kemer palaska modelleri

Toptan Askeri Palaska ve Kemer 

Toptan askeri kemer ve palaska, askerlikte çok çeşidi olan ve sıklıkla kullanılması tercih edilen ürün arasında yer almaktadır. Bu ürünler askerlerin, güvenlik görevlilerine polislerin görevlerini yapabilmeleri için özel olarak üretilmiştir. Palaska ve kemerler bel kısmına takılır. Özellikle palaska ürünlerinin üzerinde belli aralıklarla düzenlenmiş delikler bulunur. Bu deliklerin olmasının sebebi belin genişliği değildir. Genel olarak tabanca, silah, kelepçe gibi ve buna benzer diğer malzemelerin takılması için düzenlenmiştir. Palaska ve kemerler askere gidecek kişilerin beline uygun olacak şekilde üretilir. Her bedene uygun üretimde yapılmaktadır. Bu malzemeler askerlikte kullanıldığı için oldukça sağlam malzemelerden üretilir. Normalde özel güvenlik için kullanılan kemerler birden fazla farklı renkte tasarlanabilirken askerlik için kullanılacak olan kemerler kamufle olmaları açısından ve asker kıyafetlerinin kamuflaj desenlerine uyum sağlaması açısından yeşil, hâkî ya da siyah renkte tercih edilir. Genel olarak askeri palaska modelleri hâkî rengidir. Kilitli ve tokalı özellikleri olan kemerler de bulunur.

Özel Güvenlik Palaska

Toptan palaska modelleri arasında güvenlik palaskaları da bulunur. Özel güvenlik görevi için kullanışlı ve gerekli bir ekipmandır. Palaska kullanımı özel güvenliklerin kullanacağı diğer malzemelerin taşınması için tercih edilir. Kelepçe, jop ve şok cihazı gibi malzemeler palaska üzerinde taşınır. Bu malzemeler önemli ve dayanıklı ürünler olduğu için palaskanın da sağlam olması önemlidir. Palaska düzenli olarak kullanılan bir ürün olduğu için sağlıklı koşullarda üretilmesi de önemlidir. Palaskanın altında bulunan pantolonun ya da gömleğin rengine zarar vermeyecek nitelikte olması da oldukça önemlidir. Çeşitli renklere sahip olması nedeniyle özel güvenlik kıyafetlerine de uyulabilir şekilde tercih edilebilir. Palaskaya eklenmek istenen ürünler kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilir. Bu sayede özel güvenlik sorun olan zamanlarda daha atik davranır. Palaska set ve takım şeklinde de satılır. Bu sayede palaska bir bütün olarak malzemeler için daha uygun bir ortam oluşturulmuş olur.

Toptan Palaska
Toptan askeri palaska, jandarma kemerler, harici metal tokalı kemer, outdoor delikli palaska ve daha fazla model için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp'tan Teklif Al
Toptan palaska ve kemer teklifi için buton ile doğrudan WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.
toptan palaska kemer

toptan palaska kemer

Jandarma Kokartlı Palaska

Jandarma kokartlı palaska genel olarak siyah renkte üretilir. Bu sayede hem kamuflaj kıyafetlerine uyumlu olur hem de farklı görevlerde de kullanılabilir. Kokartlı jandarma asayiş palaska kemeri her bedene uygun olarak üretilmiştir. Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretildiği için kolay bir şekilde kopma ya da incelme gibi sorunlar oluşmaz. Bele tam oturur. Jandarma kokartlı palaska üzerine jandarmaların kullandığı özel malzemeler kolay bir şekilde takılıp çıkartılabilir. Bu sayede jandarmalar elde ekstra bir malzeme taşımak zorunda kalmaz. Kolay çıkarma özellikleri sayesinde herhangi bir zorlu koşulda jandarma atik bir şekilde davranır. Palaska bel bölgesinde bulunduğu için jandarmanın harekelerini hiçbir şekilde kısıtlamaz. Üzerine takılan malzemeler de sabit bir şekilde palaska üzerinde durduğu için jandarmanın hareketini herhangi bir şekilde kısıtlamaz.

toptan askeri satis kokartli jandarma palaska kemer

Er Palaskası

Er palaskası hem günlük kullanımda hem de operasyon sırasında vazgeçilmez bir malzemedir. Er palaskası birden fazla model ve renge sahip olduğu için askerler tarafından farklı şekilde tercih edilebilir. Günlük olarak da askerlerin güvenlik amacıyla bazı malzemeleri taşıması gerekir. Jop, kelepçe ya da silah gibi ürünlerin günlük olarak da taşınması gerektiği için kullanılabilir. Er palaskası kalınlık ve incelik olarak da erlerin tercihine göre değişebilir. Palaskalar kalın da olsa rahat malzemelerden üretildiği için erler kullanırken oldukça rahat hisseder. Aynı zamanda pantolon belini de sardığı için pantolonun daha rahat oturmasını sağlar. Önden tokalı olan modelleri de kolay bir şekilde takılıp çıkarılmasına yardımcı olur. Er palaskası üzerine çok fazla ürün yerleştirilir. Bu ürünler ağırlık yapsa da palaska kaliteli malzemeden yapıldığı için kopma ya da bollaşma gibi bir sorun oluşmaz. Er palaskası metal ya da plastik olarak da tercih edilebilir. Askerler palaskayı alırken hem askerliğini yapacağı koşullara göre hem de kendi bedenine uygun olarak tercih etmelidir.

İtfaiye Kemeri

İtfaiyecilik mesleği bilindiği üzere dünya üzerinde oldukça değerli bir meslektir. İtfaiyeciler bu mesleği yaparken hareketlerinde herhangi bir kısıtlama olmamalıdır. Bununla birlikte tırmanma ya da hızlı koşma gibi durumlar da sıklıkla olduğu için hareketlerini kısıtlayacak malzemelerin elde tutulmaması önemlidir. Bu anlamda itfaiye kemeri itfaiyecilere yardım eder. Kemerler üzerine yangını söndürmek için ya da insanlara, hayvanlara yardım etmek için küçük malzemelerin kemere asılı olarak yerleştirilmesi önemlidir. Bu ortamda ne zaman sorun olacağı bilenemediği için ağır malzemeler de taşınabilir. Fakat bu malzemeler dengeli bir şekilde yerleştirildiği zaman rahat hareket edilir.

toptan polis palaska kemer polis malzemeleri

Polis Kemeri

Polis kemerleri de çok çeşitli renk ve modellere sahiptir. Polislerin genel olarak kıyafetleri birbirine benzer olsa da kemerler polisin yaptığı göreve göre değişiklik gösterebilir. Trafik polisleri, narkotik polisleri, çecik kuvvetler ya da daha farklı görevlerde farklı kemerler tercih edilebilir. Genel olarak polis kemerlerine silah, jop ya da kelepçe gibi ürünler takılsa da görev yerine göre ekstra ürünler de eklenecektir. Bu anlamda çok fazla polis malzemesi takıldığı için ağırlık da oluşur. Kalın bir şekilde üretildiği gibi aynı zamanda dayanıklı ve sağlam malzemeden de üretilir. Böylece uzun süreler kullanılabilir. Polisler bu kemeri her görev gününde kullandığı için aşınma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Fakat dayanıklı bir şekilde üretildiği için uzun süre kullanılmaktadır. Bu da polisler için ekonomik olmasını destekler. Marka, model ve çeşitli renkleri sayesinde çeşitlilik sağlanmış olur. Pek çok farklı göreve ve kuruma uygun olarak da kullanılabilir.

Harici Kemer

Harici kemer tokalı bir şekilde üretildiği için hızlıca takılıp çıkarılabilir. Metal tokası ve farklı renkleri sayesinde pek çok görevde kullanılan kıyafetlere uygundur. Rengi de genel olarak siyah örgü şeklinde olduğu için her türlü kıyafete uygun olur. Ürün sert ve kalın kumaştan yapıldığı için fazladan malzeme taşınması durumunda da sağlam bir şekilde taşımaya devam eder.

metal tokali palaska kemer beyaz haki lacivert siyah bej

Delikli Asker Kemeri

Delikli asker kemeri kilitli açılıp kapatma düğmesiyle aksesuarlar ve görev ürünleri güvenli bir şekilde tutulur. Tokası sağlam, kırılmaz ve kopmaz şekilde üretilmiştir. Yapılan malzemesi sayesinde dayanıklıdır. Her bedene ve her boya uygun olarak ayarlanabilir. Delikler sayesinde hem belin ayarlanması yapılır hem de aksesuarlar kolay bir şekilde takılabilir. İstenen boyuta göre kısaltıp uzatılabilir. Delikli asker kemerinin kalınlığının fazla olmasının sebebi askerlerin çok fazla malzeme taşımasıdır. Fakat hafif bir ürün olduğu için askerlere herhangi bir ağırlık sağlamaz. Bu nedenle kolay bir şekilde kullanılır.

toptan delikli palaska kemer outdoor kemer

Outdoor Spor Kemeri

Toptan askeri kemer askerlerin eğitim sırasında öğrendikleri hareketleri rahat bir şekilde yapabilmesi için üretilmiştir. Aynı zamanda günlük olarak da izin günlerinde kullanılabilir. Bu kemerlerde ekstra çok fazla malzeme takılmasına gerek olmadığı için diğer kemerlere göre daha ince bir şekilde de üretilebilir. Fakat günlük olarak da malzeme takıldığı için normal kemerler kadar ince ve dayanıksız değildir. Bununla birlikte farklı renklere ve desenlere sahiptir. Bu anlamda askerler istedikleri renk ve modele göre kemer tercihi yapar. Metal tokası sayesinde çıkarıp takılması da kolay bir şekilde gerçekleşir.

Toptan Askeri Kemer ve Palaska Mağazası

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir