Toptan Asker Malzemeleri

Toptan Askeri Cüzdan ve Rozetli Deri Cüzdanlar

toptan askeri cuzdan topran rozetli deri cuzdan

Toptan Asker Cüzdanı ve Rozetli Deri Cüzdanlar

Toptan asker cüzdanı bulunan yerlerde cüzdan çeşitlerine de rastlanır. Çok fazla cüzdan çeşidi sayesinde askerler, askere giderken en uygun olabilecek cüzdanı kendilerine göre seçebilir. Uzman Çavuş, astsubay, bekçi, özel güvenlik ya da sahil güvenlik rozetine uygun olarak üretilen cüzdanlar bulunmaktadır. Hem askerler hem de bu alanda görev alan kişilerin rütbe cüzdanları arasında rozet seçimi yaparak uzun süre bu cüzdanı kullanabilir. Cüzdanlar tek tip olarak üretilse de rozetleri göreve göre farklılık gösterir. Cüzdanların kumaşı da değişiklik gösterir. Aynı zamanda yapılan malzemeler birbirinden farklı olabilir. Askerlerin kullanım alanlarına göre ipli asker cüzdanı ya da ipsiz cüzdan olarak da tercih edilebilir.

Askeri Cüzdan Çeşitleri

Rozetli asker cüzdanı şık, kaliteli ve avantajlı modeller arasında yer alır. Özellikle günlük zamanda kullanılması tercih edilen bu cüzdanların etkileyici sonuçları vardır. Türk Silahlı Kuvvetlerinin personeli olan ya da askerlikte görevini yerine getiren ama çarşı iznine çıkmış olan kişiler görevleri sayesinde işlerini çok hızlı bir şekilde halledebilir. Asker cüzdanları diğer cüzdanlardan daha farklı bir şekilde üretildiği için halk tarafından da bilinen cüzdanlardır. Aynı zamanda kaliteli ve sağlam maddelerden üretildiği için kolay bir şekilde yırtılma ya da kopma gibi durumlar söz konusu değildir. Cüzdanın tasarımı ve ergonomik şekilde üretilmesi sayesinde askerler arasında oldukça kullanışlı bir hale getirilmiştir. Askeri cüzdanlar aynı zamanda büyük bir hassasiyetle tasarlanmıştır. Temel olarak rozetli, rozetsiz ve notluk modeller olarak üçe ayrılır. Cüzdanlar hakiki deriden özenli bir şekilde üretilmektedir. Genelde koyu renk ağırlıklı kullanılan modellerde kamuflaj deseni de tercih edilebilir. Kamuflaj deseni olan modellerde notluk kullanılmaz. Asker cüzdanı modelleri ise şu an en çok tercih edilen modellerden biridir. Rozetli olan modellerde para tokalı, kartlık ve klasik cüzdanlar yer almaktadır. Döküm tekniği ile yapılmış modern metal rozetler cüzdanların içerisinde yer alır. Kamuflaj, bordo ve siyah renkleri cüzdan desenleri arasında yer almaktadır.

askeri cuzdan ipli boyuna asmali cuzdan askeri malzeme

askeri cuzdan ipli boyuna asmali cuzdan askeri malzeme

Suni Deri Cüzdanlar

Suni deri cüzdanlar daha çok rozet takılabilen cüzdanlara özel olarak üretilir. Üretilen bu cüzdanların malzemeleri ve renkleri birbirinden farklı olabilir. Genel olarak rozetli cüzdan modellerde sağlam ve dayanıklı metallerden faydalanır. Sağlam metaller hem rozetin daha dayanıklı olmasına yardımcı olur hem de uzun süre kullanılabilirliği sağlar. Askeri metal rozetlerin bulunduğu cüzdanlar hem kişinin görev aldığı kurumu hem de kimliğini temsil etmektedir. Bu nedenle görevden ayrılan kişiler rozet teslimini da yapmalıdır. Askeri alanlarda görev alan ya da polis görevlerinde rol alan kişiler için rozet ya da buna benzer aksesuarlar oldukça kıymetli olur. Aynı zamanda görevini belli eder ve zorlu şartlarda görevini kullanabilir. Suni deri cüzdanları polis, bekçi, sahil güvenlik, astsubay, uzman çavuş, sözleşmeli er, adalet bakanlığı, hava kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri ve Kara Kuvvetleri gibi alanlara özel olarak üretilebilir. Her alanın rozeti cüzdanların özel bir bölümünde yer alır.

toptan rozetli deri cuzdanlar 1

Toptan Askeri Üniforma
Toptan askeri üniforma, multicam kamuflaj, Afrika kamuflaj modelleri ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp'tan Teklif Al
Toptan askeri kamuflaj pantolon ve gömlek modelleri için buton ile doğrudan WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.

İpli Asker Cüzdanı

Toptan asker cüzdanı daha çok erlerin kullandığı cüzdanlar arasına yer alır. Çünkü erler askerlik görevlerini yerine getirirken pek çok aksesuar ve askeri malzemeyi birlikte taşımak zorunda kalabilir. Özellikle kemer ya da palaska üzerinde birden fazla askeri ürün taşıyabilirler. Bu nedenle erlerin cep kısımları onlara ekstra bir ağırlık çıkartır. Bu gibi durumlarda erin görevini yaparken daha hızlı bir şekilde hareket edebilmesi amacıyla ipli asker cüzdanlar üretilmiştir. Bu cüzdanlar sayesinde erler görevlerini yerine getirirken daha atik davranabilir. Tişört içerisine de yerleştirilen bu cüzdanlar dışarıdan herhangi bir şekilde görünmez. İhtiyacı olduğu zaman erler boynundan bu cüzdanları çıkararak kolay bir şekilde kullanım sağlayabilir. Boyuna asılan asker cüzdanı sadece görevlerini yerine getirirken değil aynı zamanda izin sırasında da askerlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu cüzdanlar ihtiyaç halinde direkt olarak çıkartılarak rozeti gösterilebilen cüzdanlardır. Aynı zamanda erler askerliğe giderken yanlarına ekstra bir malzeme almadılarsa eşyaların kaybolma gibi durumlarında yenisini kolayca satın alamayabilir. Bu gibi durumlar için de aslında boyuna asılan cüzdanlar kullanışlıdır. Çünkü kaybolma gibi bir durumları söz konusu değildir. Aynı zamanda askerlikte pek çok kişi aynı koğuşta uyuduğu için geceleri hırsızlık gibi sorunlarla karşılaşmamak için de boyuna asılan asker cüzdanları erler için kullanışlı olur.

Toptan Askeri Cüzdan Mağazası

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir