Toptan Asker Malzemeleri

Toptan Askeri Ekipmanlar: Uyku Tulumu, Askı Kayışı, Dizlik-Dirseklik

toptan askeri ekipman uyku tulumu aski kayisi dizlik dirseklik

Toptan Askeri Aksesuar ve Askeri Malzeme Ürünleri

Askeri aksesuarlar, toptan uyku tulumu, toptan askeri kask ve diğer yan ürünleri askere gitmeden önce tüm askerlerin alması gereken malzemeler arasında yer alır. Bazı malzemeler askerde verilse de pek çok malzeme kişilerden istenmektedir. Bu nedenle askere gitmeden önce gençlerin detaylı bir alışveriş yapıp asker için istenen tüm malzemelerin alması gerekir. Bunlar birlikte toptan olarak satın alınan askeri aksesuarlar ve malzeme ürünleri de bulunmaktadır. Askerlikte kullanılan aksesuarlar ve ürünler çeşitli olması ile birlikte zorlu şartlar altında kullanıldığı için dayanıklı olarak üretilmelidir. Her askerlik bölgesi aynı şartlarda olmasa da genel olarak kriter üretilmek zorundadır. Her koşula uygun sağlanabilecek askeri aksesuarlar ve malzeme ürünleri sayesinde kişiler uzun süre bu ürünleri kullanabilir.

toptan uyku tulumu haki kamuflaj jandarma

Toptan Askeri Aksesuarlar

Askeri malzeme aksesuar denildiği zaman akla genel olarak şapka, kemer, bere, boyunluk, eldiven gibi ürünler gelse de aslında askerlikte çok daha çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. Aynı zamanda bu ürünler pek çok farklı alanda farklı özelliklerde gösterir. Bu ürünlerin kullanılmasının en büyük etkeni özel donanımlarını daha da yüksekte tutabilmektir. Bu sebeple askeri aksesuarların kullanım amaçları birbirinden farklıdır. Askeriyeden istenen bu aksesuarların hepsinin alınması şarttır. Çünkü herhangi bir eksiklikte ya da herhangi bir zorlu koşulda bu aksesuarların kullanılması gerekir. Kemer, güvenlik job, kask kılıfı, bıçak kılıfı, kumanda bıçağı, cüzdan, uyku tulumu, eldiven, defter, palaska, kemer, askı kayışı gibi pek çok aksesuar askerlikte ya da askeri kurumlarda kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

askeri kask kompozit siya bej haki toptan asker kask

Askeri aksesuar çeşitleri bakıldığı zaman kompozit başlık, taktik eldiven, kumanda bıçağı ve kayış en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Kayış yeleklerin omuz bölgelerine takılarak kullanılan bir üründür. Günlük ya da operasyonlarda esnek bir kullanıma sahip olduğu için tercih edilir. Askerin hareket kabiliyetini hiçbir şekilde engellemez. Kompozit başlıkların birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Cırtlı bantları sayesinde kafa bölgesine tam oturur ve düşme ya da çıkma gibi sorunlarla karşılaşılmaz. Taktik eldiven hem yazın hem kışın kullanılabilir. Kışın kullanılan hem soğuya dayanıklı olarak hem de operasyonlarda rahat bir şekilde kullanılmak amacıyla üretilmiştir. Bıçakların da birden fazla renk seçeneğe bulunmaktadır. Bıçaklarda kullanılan malzeme sayesinde herhangi bir paslanma olmaz.

Toptan Askeri Şapka
Toptan askeri malzeme, uyku tulumu, dizlik-dirseklik, askeri kask ve daha fazla ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp'tan Teklif Al
Toptan askeri aksesuarlar için buton ile doğrudan WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.

Toptan Askeri Malzemeler

Toptan askeri malzemeleri satılan yerlerde ürünlerin kaliteli olması dikkat çeker. Askerliğe en uyumlu olarak kullanılan malzemeler uzun süre bu aksesuarların kullanmasını sağlar. Çünkü askerlikte kullanılan malzemeler sadece birkaç günlük kullanım gibi bir durum söz konusu değildir.

dizlik dirseklik

Bu malzemeler sürekli olarak kullanıldığı için darbeler, sıcaklık, soğukluk, iklim şartları, operasyonlar gibi kötü şartlarda eskimemesi ve ilk günkü sağlamlığında olabilmesi amacıyla üretilir. Bu anlamda hem askerlerin zorluk çekmemesi hem de olduğundan daha rahat bir şekilde hareket edebilmesi amaçlanmıştır. Askeri malzemeler aynı zamanda kaliteli ve dayanıklı olarak ve desenleri kamuflaja uygun olarak üretilir. Renk çeşitliğinin fazla olması ile her renk de kullanılmaz. Özellikle operasyonlarda dikkat çekmemesi amacıyla renk çeşitliliğine oldukça özen gösterilir.

Toptan Askı Kayışı

Toptan askı kayışı en çok tercih edilen askeri malzemeler arasında yer aldığı için kaliteli olması önemlidir. Askı kayışının pek çok çeşit çeşidi vardır. Tek noktalı, 2 noktalı ve 3 noktalıdır. Askı kayışı çok amaçlı kullanılabilen çıkarılabilir boyun aparatı olarak tanımlanabilir. Omuzda ve boyunda farklı taşıma seçenekleri bulunur. Tek askı kayışı arkadan sabitleme özelliğine sahiptir.

toptan cift nokta aski kayisi bej siyah haki askeri malzeme

Operasyonlarda kullanabilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Tek toka aracılığıyla silah askı kayışından kolayca ayrılabilir. Aynı zamanda çift lastikli bir şok emici sisteme sahiptir. Tüm silahlara da uyumlu olarak üretilir. Silah ağırlığını her iki omza da eşit bir şekilde dağılır. 2 noktalı askı kayışı tüfeğe bağlanarak iki silah köşesine kolayca bağlanabilir. Aynı zamanda kalın bir ipten yapıldığı için kopma ya da incelme gibi bir durum söz konusu değildir. Kalın ip yumuşak malzemeden yapıldığı için boyunda ağrı yapmaz. Üç noktalı askı kayışları ise ateşli silahın arkasına ve önüne bağlanabilir. Tek bir halka değil iki halka oluşur. Bu da kullanılan silahta farklı özellikleri ortaya çıkarır.

yarim bej haki siyah taktik eldiven toptan askeri malzeme

Hem boyuna takılabilir hem de sabit durabilmesi için gerdirilebilir. Bu sayede askerler operasyon sırasında daha rahat hareket edebilir.

Toptan Askeri Malzeme Mağazası

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir