Toptan Asker Malzemeleri

Toptan Tabanlık Modelleri: Ortopedik, Silikon ve Akıllı Tabanlık

toptan askeri tabanlik tavsiye ortopedik silikon tabanlik

Toptan Tabanlık Modelleri: Ortopedik, Silikon ve Akıllı Tabanlık

Askeri bot tabanlık askerde ayakların daha konforlu ve rahat bir ortamda olabilmesi amacıyla üretilmiştir. Tabanlıklar bilindiği üzere ayak yapısına en uygun şekilde üretilir. Bu sayede askerlikte sürekli ayakta olan ve operasyonda rahat etmesi gereken askerler için büyük avantaj sağlanmış olur. Askeri bot tabanlıklar uzun süre nöbet tutan ya da günün çoğunda ayakta olan askerlerin ayaklarının yorulmaması için tasarlanmıştır. Askerler bu sayede görevlerini daha rahat bir ortamda sürdürebilir.

Silikon Jel Tabanlık

Askeri bot jel tabanlık gün boyu ayakta olan ve uzun süren eğitim gören askerlerin şikâyet ettiği acı ve ağrı konularında onlara yardımcı olur. Ayakta durma süresi ve çalışma süresi arttıkça insanların topuğunda ve ayak tabanında daha fazla vücut ağırlığı oluşur. Bu da zamanla pek çok probleme yol açar. Askerler de sürekli olarak ayakta olduğu için ve düzenli olarak bir göreve gitmek durumunda kaldığı için ayaklara çok fazla yük bindirilir. Sadece vücut ağırlığı değil aynı zamanda askerlerin kullandığı ürünler, malzemeler ya da silah gibi araçlar da ayaklara ekstra bir yük olarak gelir. Özellikle soğuk bölgelerde ve hava şartlarının kötü olduğu yerlerde kullanılan kıyafetler de askerler için ekstra bir ağırlıktır. Bu da ayak tabanlarının zarar görmesini ve bir süre sonra kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Jel tabanlık tamamen bu gibi sorunların önüne geçebilmek amacıyla üretilmiştir. Ayakkabının iç kısmına yerleştirilen jel tabanlık dışarıdan herhangi bir şekilde görülmez. Gün boyu askerlere ferah ve yumuşak bir zemin sağlar. Bot tabanı ve ayak yapısı nasıl olursa olsun her kullanıma uygun bir şekilde jel tabanı üretilir. Ayağın üzerine binen yük tüm jel tabana dağıtıldığı için ayağın belli bölgelerinde ağrı oluşunun önüne geçer. Aynı zamanda parmakların daha sağlıklı bir ortamda olmasına yardımcı olur. Bu sayede parmaklar da zarar görmez. Uzun süre tempolu çalışan askerler jel tabanlık sayesinde daha konforlu bir şekilde görevleri yerine getirir. Toptan silikon tabanlık satın almak isteyenler kolay bir şekilde ürünlere ulaşabilir.

pegai jel tabanlik silikon tavsiye asker tabanlik bot

Ortopedik Tabanlık

Toptan ortopedik tabanlık askerlik içerisinde aktivitelerde ya da eğitimlerde askerin ayaklarının botlar yüzünden zarar görmesini engeller. Bu ürünler yük dağılımını dengeli bir şekilde yapar. Ortopedik taban kullanımının amacı ayak yapısına göre esnek, yumuşak ya da sert şekilde tercih edilebilir. Ortopedik tabanlık sayesinde botların ağırlığı hissedilmez. Aynı zamanda sert botların ayağı vurmasının önüne geçer. Askerler ortopedik tabanlık sayesinde ayağında bot yokmuş gibi hisseder.

pedis ayak bot tabanlik

Toptan Askeri Üniforma
Toptan askeri üniforma, multicam kamuflaj, Afrika kamuflaj modelleri ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp'tan Teklif Al
Toptan askeri kamuflaj pantolon ve gömlek modelleri için buton ile doğrudan WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.

Keçe Tabanlık

Keçe tabanlık toptan bir şekilde satın alabilen tabanlık modeller arasında yer alır. Diğer tabanlık modelleri gibi ortopedik ve rahat bir ortam sağlamanın yanı sıra aynı zamanda soğuk kış günlerinde ayağı sıcak tutmak amacıyla da üretilmiştir. Bu anlamda zorlu hava koşullarında, çok soğuk ortamlarda keçe tabanlık kullanmak askerler için oldukça büyük avantaj sağlar. Yumuşak dokusu sayesinde askerlerin yürüyüş konforunu da oldukça artırır. İçerisinde yer alan lateks katman sayesinde terleme ve kötü kokunun oluşumunun da önüne geçmiş olur. Çeşitli bedenleri sayesinde her ayak numarasına uygun olarak satın alabilir.

icemen kesilebilir koku yapmayan tabanlik

Memory Foam Akıllı Tabanlık

Memory foam akıllı tabanlık şekil hafızası sayesinde birkaç kez kullanım sonucunda tamamen ayak yapısına uygun olacak şekilde kendiliğinden şekil alır. Bu sayede ayaklara en uygun tabanlık oluşumu sağlanmış olur. İçerisinde yer alan köpükler sayesinde ayakta oluşacak darbelerden ayak yapısını tamamen korur. Aynı zamanda bota gelen darbelerin ayağa ulaşmasını da engeller. Yani darbe etkisini büyük oranda azaltmış olur. Bu da askerlikte en çok işe yarayan özellikler arasında yer alır. Topuklara gelen yükü tüm tabanlığa yaydığı için tek bir alan yük bindirmez. Bu da ayakların yorulmasının önüne geçer.

pegai memory foam akilli tabanlik askeri malzeme

Askeri Bot Tabanlık

Asker tabanlık tavsiye arayan kişiler aslında tamamen kendi ayak yapısına odaklanmalıdır. Tabanlıklar her ayak yapısına uygun bir şekilde üretilse de kişiler ayaklarındaki şikâyete göre bir tabanlık tercih etmelidir. Askeri bot tabanlıkla her türlü bot yapısına uygun bir şekilde üretilir. Askerler tabanlıkların özelliklerine göre tabanlıkta aradıkları görevleri karşılaştırarak bir tabanlık modeli seçebilir. Memory Foam Akıllı tabanlık her türlü ayak yapısına uygun olduğu için kararsız askerler bu tabanlığı tercih edebilir.

Toptan Tabanlık Mağazası

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir