Gösterilen sonuç sayısı: 4

Yeni TSK Kamuflaj Takımı: Gömlek ve Pantolon

1.199,90 1.149,90

Yeni TSK Kamuflaj Combat Tişört Pantolon Takım

999,90 949,90

Jandarma Kamuflaj Takım: Pantolon ve Gömlek

1.199,90 1.149,90

Yeni Lacivert Jandarma Asayiş Takım: Gömlek ve Pantolon

1.149,90

Kamuflaj Takım

Kamuflaj takım Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından belirlenen standartlara sahip olan askerlerin giydiği ürünlerdir. Alt ve üst kısımdan oluşurlar. Askeri botlar, bere, kemer gibi aksesuarları da vardır ve bu yan ürünler de askeriye tarafından belirlenir.

Askeri bir alanda her bedenden kamuflaj takımı mevcuttur. Askeri kamuflaj takım yalnızca askeriye alanlarında değil isteğe göre normal insanların da alıp giyebileceği kıyafetlerdir. Piyasada çok fazla orijinal olmayan kamuflaj desenli ürün vardır fakat orijinal kamuflaj takımları gerçek askerlerin giydiği takımlarla birebir aynıdır. Altlı ve üstlü olarak tek tek de satın alınabilirler.

Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar eskimeden ve rengi solmadan kullanılabilir. Çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilir.

Kamuflaj Takımların Özellikleri

Kamuflaj takımları bir bütün olarak kombin şeklinde de satılırlar. Satın alınabilecek kamuflaj takım çeşitleri şunlardır:

  • Jandarma
  • Jandarma asayiş
  • Piyade
  • Polis
  • Özel güvenlik
  • Bekçi

Askeri kamuflaj takım fiyatları modele ve bedene göre değişiklik gösterebilirler. Orijinal ürün olduğu için bir kere alındığında uzun süre kullanılabileceğinden oldukça ekonomiktir. Kamuflaj takım ile birlikte askeri bot ve diğer aksesuarlar da satın alınabilir. Görev yerine göre rozet ve armalar ile kullanılabilirler.

Kumaşları kaliteli ve orijinaldir bu sebeple ısı yalıtımına sahiptirler. Kış aylarında sıcak tutarken yaz aylarında terletmezler. Her bedene uygundur ve istenilen model seçilerek sipariş verilebilir. Pamuk ve polyesterden üretilirler. Kullanılan malzeme sağlığa uygundur.

Kamuflaj Takım Satın Alma

Askeri kamuflajlar gömlek ve pantolondan oluşurlar. Askeri kamuflaj yeni tasarımlar ile her sene yenilenir. Sipariş edildiğinde askeri üslere ve özel görev alanlarına kargo ile kısa sürede teslim edilir. Üretilen son model kamuflajlarda Türkiye’nin jeopolitik özelliklerinin yansımaları görünür.

Askeri kamuflaj pantolon ve üst takımları su geçirmez özelliği ile zorlu görevlere daha da yardımcı olabilecek bir özelliği kazanmış oldu. Kumaşı hava alabilir özelliğe sahip olduğu için hareket daha kolay ve terleme gibi problemler de ortadan kalkmış oldu. Kumaş ve iplikler dayanıklı sağlam ham maddelerden üretildi ve nanoteknolojik üretim kullanılarak tasarlandı ve üretildi. Darbelere dayanıklı takımlar en iyi malzemelerden üretildi.