AskerMarketi.com’a üye olarak kampanyalarımızdan ve yeniliklerden önce siz haberdar olur, fırsatlarla ilk olarak siz tanışırsınız. Üye olup alışveriş yapmanız halinde siparişlerinizin durumlarını “Hesabım/Siparişler” alanından takip edebilirsiniz.

Evet, üye olmadan da sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Sepete eklediğiniz ürünleri “Üye olmadan devam et” diyerek sipariş verebilirsiniz. Ödemeniz gerçekleştikten sonra çıkan sipariş numarası ile satın aldığınız ürünlerin durumunu müşteri hizmetlerimize sorabilirsiniz. Fakat size tavsiyemiz üye olup, siparişlerinizin durumunu panel üzerinden de kontrol etmeniz.

Web sitemiz, Türkiye’de en fazla kullanılan ödeme kuruluşu PayTR ile çalışmaktadır. 128Bit SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenen bilgiler otomatik olarak ödemenin yapıldığı bankaya ulaşarak provizyonda kalmaktadır. PayTR güvencesiyle rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Sipariş vermek istediğiniz ürünleri kredi kartı ve EFT/Havale ile ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde bilgiler SSL sertifikası ile korunan PayTR panelinde gerçekleşir ve “3D Secure” ile harcama yaptığınız tutar ve şifre cep telefonunuza SMS olarak gönderilir. Şifreyi ekranda istenilen yere yazmanız halinde sipariş onaylanır.
  • EFT/Havele ile yapacağınız alışverişlerde ödeme ekranında “Banka havalesi/EFT” seçeneğini seçin. “Siparişi Tamamla” butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan banka hesap numarasına ilgili sipariş tutarını gönderebilirsiniz.

AskerMarketi.com olarak müşterilerimizin siparişlerini temin edip kısa sürede hazırlamak için “Siparişiniz Aynı Gün Kargoda” prensibini hayata geçirdik.

  • Hafta İçi Verilen Sipariş: Saat 15.00’a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Yoğunluk olması halinde siparişleriniz bir iş günü sonra kargolanır.
  • Hafta Sonu Verilen Sipariş: Cumartesi günü saat 11.00’a kadar olan siparişler aynı gün kargoya veriliyor. Saat 11.00 sonrası ve Pazar günü verilen tüm siparişler pazartesi ya da en geç salı günü kargoya teslim edilir.
  • Resmi Tatilde Verilen Sipariş: Tatilin bitiminden sonraki ilk 2 iş gününde ürünleriniz kargoya teslim edilir.

Web sitemizden yaptığınız alışverişler, “Sürat Kargo” ve “PTT Kargo” ile size ulaştırılır.

Siparişiniz tamamlandığında ve kargoya verildiğinde size mail/SMS gelecektir. AskerMarketi.com olarak siparişinizi kargoya teslim ettiğimizde ise size kargo şirketinden ayrıca bir bilgilendirme (Kargo takip numarası) SMS’i gelecektir. Şayet bazı durumlarda kargo şubelerinde yoğunluk olması halinde, kargo görevlilerinin siparişi işleme almasında gecikmeler yaşanabilir. Siparişinizin durumunu Hesabım > Siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Stoklarla sınırlı olan ürünlerimizi sürekli kontrol etmenizi öneririz. Temin edilemeyen ürünler olması halinde sizinle iletişime geçilir ve ürün tutarı kartınıza iade edilir. İade edilen tutarlar iki iş günü içerisinde kartınıza yansır. AskerMarketi.com, tedarik edilemeyen ürünlerde siparişinizi iptal etme hakkına sahiptir.

Yaptığınız 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. 750 TL altı siparişlerinizde Sürat Kargo için +59,9 TL, PTT Kargo için ise +79,90 TL kargo ücreti otomatik olarak sipariş tutarınıza yansır.

Türkiye’nin 81 şehrine ve istediğiniz ilçeye gönderim yapmaktayız. Askeri birlikler ve komutanlıklara vereceğiniz siparişler için PTT Kargo’yu seçmeniz, teslim sürecinde sorun yaşanmaması adına daha sağlıklı olacaktır.

Kargo görevlileri sizi belirttiğiniz adreste bulamaz ise kargonuz ilgili (en yakın) şubeye geri döner ve 2-3 gün boyunca teslim almanız için şubede bekletilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta; kargo görevlileri sizi adresinizde bulamadıysa bir kez daha siparişinizi dağıtıma çıkarmaz. Konuyla ilgili doğrudan kargo firmasıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Şu an sadece Türkiye’ye gönderim sağlamaktayız. Yakın zamanda yurt dışına gönderim yapılacak ve buradan duyurusu gerçekleşecektir.