Gösterilen sonuç sayısı: 15

Multicam Softshell Su-Rüzgar Geçirmez Mont

999,90 749,90

Outdoor Askeri Kamuflaj Pantolon

299,90

Siyah Su İtici Trekking Outdoor Tactical Pantolon

899,90

Su-Rüzgar Geçirmez Siyah Softshell Pantolon

999,90

Outdoor Jandarma Çöl Kamuflaj Pantolon

299,90

Haki Su İtici Trekking Outdoor Tactical Pantolon

899,90

Yeni TSK Kamuflaj Taktikal Softshell Mont (5.11 Model)

1.499,90

Goretex Multicam Soğuk İklim Pantolon-Mont Takım

2.690,90 1.999,90

Bej Su İtici Trekking Outdoor Tactical Pantolon

899,90

Haki Softshell Mont (5.11 Model)

1.199,90

Su-Rüzgar Geçirmez Haki Softshell Pantolon

999,90

Su-Rüzgar Geçirmez Bej Softshell Pantolon

999,90

Jandarma Softshell Mont (5.11 Model)

1.199,90

Siyah Taktikal Softshell Mont (5.11 Model)

1.199,90

Haki Softshell Tactical Mont

1.199,90

Outdoor & Taktik Ürünler

Taktik ürünler yapıları ve kullanışları itibari ile birçok farklı kategoride incelenmektedir. Ancak hepsinin belli bir özelliğe sahip olması gerekmektedir. Bu özelliklerden ilki ve en önemlisi ise esnek bir yapıya sahip olması ve hareket kabiliyetini kısıtlamaması olmaktadır. Bu doğrultu da ise birçok çeşidi bulunmaktadır.

Outdoor & Taktik Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Outdoor ürünler ve taktik ürünler geniş bir skalada incelenmektedir. Bu ürün çeşitliliği arasında da pantolon, softshell mont, gömlek ve taktik ürünler yer alır. Bu ürünlerin özellikleri ise şunlardan oluşmaktadır:

  • Askeri pantolon: Su itici özelliği bulunmaktadır. Böylelikle kuruması için uzun süre beklemek zorunda kalınmamaktadır. Nano teknoloji ile üretilmiş kumaşı bulunmaktadır. Bu özelliğinden dolayı ise uzun süreli kullanıma açık olmaktadır. Arka ve diz kapanlarındaki cepler bulunmaktadır. Böylelikle kişisel eşyaları kolay bir şekilde muhafaza edebilme imkânı sunmaktadır. Ceplerin koruma bölümleri ise düğmeli özellik göstermektedir. Paça kısımları ise lastikli olmasından dolayı bot içerisine konulması durumunda katlanma veya yukarı çıkma gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınmasını engellemektedir.
  • Softshell mont: Kumaş yapısı orijinal softshell kumaşı olmaktadır. Bu sayede herhangi bir şekilde su veya rüzgâr geçirmez özelliğini taşımaktadır. Dış yüzeyinin korumasının yüksek olmasının yanı sıra iç kısımlarının polar sıvaması bulunmasından dolayı kullanan kişilerin soğuk havalarda sıcak kalmasını sağlamaktadır. Üzerinde bulunan çok çeşitli cepler sayesinde ise özel eşyaların korunması oldukça kolay olmaktadır. Kapüşonu çıkarılmakta ve 2 farklı renk çeşitliliği ile kişilerin beğenisine sunulmaktadır.
  • Taktik pantolon: Pantolonlar 6 farklı rengi bulunmaktadır. Kumaşı softshell orijinal kumaştır. Bunun yanı sıra içerisinin polar olması ise kış ve sonbahar aylarında soğuğa karşı kullanan kişiyi korumaktadır. Diz kapaklarında bulunan dikişler ile şık bir görünüm yaratmaktadır. Su geçirmez olması ise sağlamış olduğu en önemli avantajlardan biri olmaktadır. Esnek bir yapısı bulunmasından dolayı ise hareket serbestliğini yüksek oranda sağlamaktadır.

Outdoor & Taktik Ürünlerin Fiyatları

Ürünleri alacak kişilere birçok fayda sunmaktadır. Bundan dolayı da fiyatlar her ürünün çeşidine ve kullanım amacına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak fiyatlar ürün kalitesine oran ile düşük olmakta ve herkesin bütçesine uygun bir fiyat skalasında yer almaktadır.