Toptan Asker Malzemeleri

Toptan Askeri Üniforma: Pantolon ve Gömlek

toptan askeri uniforma kamuflaj pantolon gomlek

Toptan Askeri Üniforma: Kamuflaj Pantolon ve Gömlek

Toplu askeri üniforma satışı yapılan sitemizde askerliğe dair aradığınız her türlü malzemeler en kaliteli şekilde sunulmaktadır. Uzun süredir yapılan toplu satış sayesinde asker malzemelerinin güncel halleri de takip edilir. Bu anlamda yeni renk ya da desenlere uygun olarak malzemelere üretilir. Genel olarak malzemelerde askerlere kolaylık sağlayacak son teknolojilerden ve kaliteli malzemelerden yararlanılmaktadır. Böylece uzun süreli kullanımda malzemelerde herhangi bir eskime, paslanma ya da yırtılma gibi sorunlar oluşmaz. Askeri tekstil alanında uzmanlaşmış olan firmamızda askerliğe dair her türlü ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Toptan satış olarak hizmet veren firmamızda askeri malzemeler, askeri üniforma, askeri kıyafeti, askeri bot ya da aksesuarlar başta olmak üzere çok çeşitli özel ve resmî kurumların personelleri için ürünlerin imalatı ve satışı yapılır.

jandarm yeni tsk piyade jandarm asayis kamuflaj takim toplu alim satis

Askeri malzemeler dışında polis kıyafetleri ve aksesuarları, medikal kıyafetler, itfaiyeci kıyafetleri ve aksesuarları, botlar, ayakkabılar da üretilmektedir. Göreve uygun olarak üretilen bu modellerde son teknoloji kullanıldığı için kullanıcılar tarafından uzun süreli olarak değerlendirilir. Son teknolojinin desteklendiği elektronik ve otomatik makineler sayesinde ürünlerin dayanıklılığı ve sağlamlığı artırılmıştır. Üretmiş olduğumuz askeri ve diğer görevlere ait malzemeler tamamen Uluslararası Kalite Standartlarına uygun koşullarda üretilmektedir. Satılan ürünler TSK tarafından belirlenen renk ve boyutlara göre üretildiği için askerlerin bu konuda ekstra bir araştırma yapmasına gerek kalmaz. Görevini yapacak olan TSK personelleri de görevlerine en uygun malzemeleri kolay bir şekilde bulabilir. Toptan asker malzemeleri sadece Türkiye içerisinde değil aynı zamanda Afrika, Ukrayna ve Azerbaycan gibi bölgelere de ulaştırılabilmektedir. Bu anlamda uluslararası bir ticaret olduğu için her hava koşuluna ve her zorlu koşula uygun olarak üretildiği söylenebilir. Avrupa, Afrika ve Asya ülkelerine de gönderilen kaliteli malzemeler sayesinde pek çok ülke kaliteli asker malzemelerinden faydalanmış olur. Bu anlamda uluslararası Kalite Standartlarına uygunluk da sağlanmış olur.

komando askeri kamuflaj pantolon toplu satis

Askeri Malzemelerde Hangi Ürünler Vardır?

Kendi ürettiğimiz ve satışını yaptığımız asker malzemeleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Askeri kıyafetlerinin yanı sıra aynı zamanda askeri spor giyim ve günlük yaşamda kullanılabilecek giyimler de mevcuttur. Kış aylarında kullanılabilecek içlik, havlu çorap gibi ekstra ürünler de bulunmaktadır. TSK’nın belirlediği şartlara uygun olarak imal edilen bu ürünler askerler tarafından alınabilir. Askeriyeden de kabul görmektedir. Asker Kolisi ve Asker Marketi web sitelerine sahip olan firmamız askeriye için gerekli olan diğer malzemeleri de barındırır.

Toptan Askeri Üniforma
Toptan askeri üniforma, multicam kamuflaj, Afrika kamuflaj modelleri ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp'tan Teklif Al
Toptan askeri kamuflaj pantolon ve gömlek modelleri için buton ile doğrudan WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.

Askeri malzemeler arasında aslında günlük yaşamda kullanılan pek çok ürün bulunmaktadır. Yaz ve kış aylarında oldukça kullanışlı olan asker fenası hem kollu hem de kolsuz olarak satılmaktadır. TSK standartlarına göre belirli renkler ve boyutlarda üretilen bu asker fanilası her askerin alması gereken ürünlerden biridir. Asker çorabı da hem yazlık hem kışlık olarak tercih edilmesi gereken ürünler arasında yer alır. Askerde kısa çorap kullanılmadığı için uzun çoraplar tercih edilmelidir. Yaz ayları için ince çoraplar kullanılırken kış ayları için havlu çoraplar tercih edilir. Özellikle uzun süre askerlik yapacak kişilere fazladan asker donu almaları önerilir. Askerde donu da yine TSK standartlarına göre belirlenmiştir. Bot vatkası, çamaşır filesi, asker tıraş çantası, tıraş malzemeleri, asker saati, boyuna asmalı ipli asker cüzdanı, dikiş seti, plastik sabun kutusu, bot fırçası, ayakkabı boyası, çengelli iğne, parlatıcı ayakkabı süngeri de askerlerin askerlikte kullanması gereken malzemeler arasında yer alır. Askere götürülecek malzemeler arasında tek kullanımlık kan taşı, metal dolap askısı, dolap kilidi ve bot kilidi, asker terliği, pudra, cımbızlı, cüzdan, tırnak makası, kulak tıkacı, lif, mantık eldiveni gibi malzemeler de bulunmaktadır. Bu malzemeler dışardan satın alınmadığı zaman farklı askerlerden temin edilebilse de hijyenik olmaz. Bu nedenle kişiler kendi malzemelerini kendileri getirmelidir. Özellikle asma kilidi ya da şifreli dolap kilidi askeriyede çok önemlidir. Çünkü pek çok kişi aynı koğuşta kaldığı için eşyalar birbiriyle karışabilir. Bununla birlikte hırsızlık gibi olaylarda sıklıkta görülebilir. Bu kilitler sayesinde kişiler kendi eşyalarını kendi dolaplarında muhafaza edebilirler. Özellikle kış aylarında tercih edilen termal içlik takımı da askeriyenin olmazsa olmazıdır. Hem koğuşta hem dışarıda kötü hava şartları olabilir. Bu gibi durumlarda hazırlıklı olmak önemlidir.

multicam kamuflaj ukrayna kamuflaj pantolon askeri malzemeler

multicam kamuflaj ukrayna kamuflaj pantolon askeri malzemeler

Şeffaf elbise naylonu, not defteri, ıslak mendil, el ve vücut kremi, kulak temizleme çubuğu, bot fermuarı, el ve yüz sabunu, kapaklı diş fırçası, tekli peçete, diş macunu gibi ürünler de hijyen için askere özel olarak temin edilmelidir. Bununla birlikte bu malzemelerin hepsi dolaba sığınmaya bilir. Bu gibi durumlarda büyük boy tekerlekli bir valiz getirmelidir. Dolaba sığmayan eşyaların birçoğu bu valizin içerisinde saklanabilir. Aynı zamanda valizlerde kullanılabilecek şifreli kilitler de bulunmalıdır. Kalem, ayak bakım kremi, banyo jileti, sırt çantası, güneş kremi, bot boyası gibi malzemeler de askere giderken temin edilmesi gereken malzemeler arasında yer alır.

Asker Kolisi ve Asker Marketi web sitelerine sahip olan firmamızda taktik çanta modelleri de yer alır. Taktik çanta modelleri özellikle operasyona giden askerler için oldukça önemlidir. Sadece askerler için değil aynı zamanda dağcılar, kamçılar ve uzun yola giden kişiler için de kullanılır. Taktik çantalar arasında çok farklı litreler yer almaktadır. 45- 65- 75- 90 ve 110 litrelik pek çok model ve tasarıma sahip olan çantalar mevcuttur. Genel olarak kişiler kendi ihtiyaçlarına göre bu çantaları tercih edebilir. Askeri operasyonlar için genelde askerlere 90 ve 110 litre önerilmektedir. Bu çantalar su geçirmez, sağlam, pek çok aksesuarın eklenebileceği alanlara sahip ve pek çok bölmeye sahip çantalardır. Ağır olmasının yanı sıra belden bağlanabilme özelliği sayesinde tüm sırta daha dengeli bir şekilde yük bindirilmiş olur. Bu sayede sırt ve bel bölgesinde herhangi bir ağrı oluşmaz. Kamuflaj ve siyah renk çeşitleri bulunur. Su geçirmez özelliği sayesinde her türlü hava koşulunda kullanılabilir.

jandarm yeni tsk piyade jandarm asayis kamuflaj takim toplu alim satis

Askeri Üniformalar

Askeri üniformalara bakıldığı zaman kamuflaj desenli panço ve montlar ön plana çıkar. Özellikle kış aylarında kullanılan bu kıyafetler hem operasyon sırasında hem de günlük kullanıma uygundur. Operasyonda tamamen kamufle edebilen özelliğe sahip olduğu için uzaktan ya da uzaydan bakıldığı zaman düşman tarafından anlaşılmaz bir durumdadır. Bu anlamda bir bütünlük sağlanır ve güvenlik de sağlanmış olur. Mont ve pançolar kötü hava koşullarına da uygun bir şekilde tasarlandığı için su geçirmez özelliğe sahiptir. Kaliteli kumaş yapısı sayesinde dışarıdan hava girmesini engeller. Bu ise soğuk günlerde askerin üşümemesini ve vücut ısısının dengelenmesini amaçlar. Softshell su geçirmez montlar da askeriye de sıklıkla tercih edilmektedir. Kötü ve soğuk hava koşullarında bu montlar içerisinde giyilebilen polar hırkalar da askerlerin vücut ısısını dengede tutar. Polar olması hem askerin hareketlerini kısıtlamaz hem de soğuk hava şartlarından koruduğu için askerin daha rahat ve kendinden emin bir şekilde davranmasını sağlar.

Askeri kamuflaj pantolon ve kamuflaj gömleği de askerlik sürecinde ya da askerlik görevinde her gün giyilmesi gereken üniformalar arasında yer alır. Bu nedenle aslında 4 mevsime uygun bir şekilde tasarlanmış olması büyük önem taşır. Bilek kısmından lastikli olması zor koşullarda ya da kötü hava şartlarında askerleri hem soğuktan hem de dışarıdan gelebilecek haşere, toz ve kir gibi etkenlerden korumuş olur. Aynı zamanda askeri bot içerisine geçirile bilir ya da dışına kolayca sarkıtılabilir. Kamuflaj gömlek de genelde yaz aylarında tercih edilir. Terlemeyi önleyici yapısı sayesinde sıcak günlerde rahatlıkla kullanıla bilir. Hava alan kumaşı sayesinde de terleme gibi bir durum söz konusu olduğu zaman kumaş sayesinde ter hemen emilir ve kötü kokunun önüne geçilir. Kamuflaj gömlekler de uzaydan ya da uzak bölgelerden bakıldığı zaman kendini belli etmez. Bu da askerler için güvenli bir durum oluşturur. Askeri pantolon ve gömlekler sadece kamuflaj desenli olarak değil aynı zamanda farklı yerlerde görev alan kişiler için de üretilir. Jandarma asayiş, jandarma (çöl) kamuflaj, TSK piyade kamuflaj ya da multicam kamuflaj olarak da çeşitlenmektedir. Pantolon ve gömlekler sadece ayrı ayrı değil takım şeklinde de satıla bilir.

multicam piksel kamuflaj ukrayna asker malzemeleri

multicam piksel kamuflaj ukrayna asker malzemeleri

Asker Kolisi ve Asker Marketi web sitelerine sahip olan firmamızda micro tişört ce askeri combat model gömlekleri de satılmaktadır. Günlük ya da operasyon sırasında kullanılabilir. Bu tişört ya da gömlekler vücudu saran bir yapıya sahip olduğu için askerlerin kamuflaj kıyafetlerinin içerisinde tercih edilebilir. Vücuda tam oturması sayesinde askerlerin hareketlerinde herhangi bir kısıtlılık söz konusu değildir. Nefes alan ve havadar kumaşı ile terlemenin önüne geçer. Su geçirmez özelliğine de sahip olduğu için her türlü hava koşuluna uygundur. Bu anlamda hem yazın hem de kışın giyilebilir özelliğe sahiptir denilebilir. Kolay kuruma özelliğine de sahip olduğu için askeriye de sıklıkla yıkanıp yeniden kullanıla bilir. Aynı zamanda farklı uzunluklara ve farklı renklere de sahiptir. Bu tercih tamamen askere bağlıdır. Kişiler rahat edebileceği rengi ve bedeni seçebilir.

Askerde rütbeleri birbirinden ayıran rozet, peç ve askeri rütbeler de büyük önem taşır. Bu malzemelerde toptan bir şekilde üretilerek satılmaktadır. Özellikle rozetlerde kullanılan metal ve boyalar son teknolojiyle uyumlu kaliteli bir şekilde temin edilir. Bununla birlikte paslanmaz, su geçirmezdir. Peçler yıkanabilir özelliğe sahiptir. Kumaş ve silikon şeklinde bulunabilen peçlerin cırtlı ve yapışkanlı modelleri de bulunmaktadır. Her türlü rütbeye göre bulunabilen rozet, peçler toptan bir şekilde satın alabilir.

Askeriyede, askeri görevlerde en önemli ürünlerden biri de hücum yelekleridir. Hücum yelekleri operasyonlarda, görevlerde ve özel görevlerde kullanılır. Polis yelekleri, jandarma asayiş trafik yeleği, cezaevi personel yelekleri, askeri yelek, kısa ve uzun hücum yelekleri mevcuttur. Hepsi tamamen TSK’ya uyumlu bir şekilde üretilmiştir. Kaliteli malzemeden yapılmış olması sayesinde hücum yelekleri oldukça fazla tercih edilir.

multicam kamuflaj jandarma haki askeri hucum yelekleri

multicam kamuflaj jandarma haki askeri hucum yelekleri

Askeri Aksesuarlar

Asker Kolisi ve Asker Marketi web sitelerine sahip olan firmamızda askeri aksesuarlar da toptan askeri malzeme olarak satışa sunulmaktadır. Askerde üniformaların ve kıyafetlerin oldukça büyük önem taşındığı bilinir. Bunların yanında bere, boyunluk ve eldivenler de büyük öneme sahiptir. Bu ürünler kış aylarında vücudun hassas bölgelerini sarar. Bere kulakların donmaması için tercih edilir. Boyunluk ise omuzlardan çeneye kadar vücudu saran bir yapıda üretilir. Eldiven de askerin en çok kullandığı organlardan birini soğuk havadan korur. Polar yapısı sayesinde soğuk havayı geçirmez ve askerin üşümesine engel olur. Aynı zamanda cildin kurumaması için de bu ürünlerin kullanılması önerilir. Kuruyan ciltte bir süre sonra çatlaklar ve yaralanmalar meydana gelir. Askeriyede nasıl bir ortama gidileceği operasyon sırasında belli olacağı için enfeksiyon kapma gibi durumlar da söz konusudur. Bu nedenle polar bere, boyunluk ve eldivenler de tercih edilir.

Askeri de hep rütbeleri ayıran hem de tatbikat ya da operasyona gidilen bölgelere göre değişen bere, kep ve şapka modellerine de sitemizden kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz. Görev yerine göre renklerinde de değişiklikler yapılmaktadır. Renkler tamamen TSK’nın belirlediği renklerde üretilmiştir. Hem yazlık hem de kışlık olarak kullanılabilen bu şapkalar oldukça kullanışlıdır.

Asker Kolisi ve Asker Marketi web sitelerine sahip olan firmamızda askeri aksesuar satışı da bulunur. Özellikle askerde en çok kullanılan askı kayışı çeşitleri vardır. Tek, iki ve 3 noktalı askı çeşitleri sayesinde askerler tüfek ya da silah tutuşları daha kolaydır. Bununla birlikte askeri ekipman satışı da sitemizde mevcuttur. Jop, kelepçe, mat, düdük, dizlik-dirseklik, askeri kask, uyku tulumu, taktik eldiven, panço ve buna benzer ürünler de satılır. Özellikle operasyon sırasında askerlerin kullanması gereken bu ürünler son kalite malzemeden üretildiği için uzun süre kullanılır. Önemli zamanlarda bozulma, yırtılma ya da kırılma gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

Askeri aksesuarlar arasında askerlerin, polislerin, itfaiyecilerin, jandarmaların ve özel güvenliklerin sıklıkla kullandığı palaska ve kemerler de mevcuttur. Bele sarılan palaska kemer üzerine çok çeşitli malzemeler eklenebilir. Silah, jop, kelepçe gibi anlık olarak ihtiyaç duyulabilecek malzemeler palaska ve kemer üzerine yakılabilir. Hem sağlam olması açısından hem de kolay ulaşılabilir olması açısından askerde ve özel görevlerde sıklıkla tercih edilir. Bel bölgesine takılan bu araçlar siyah ya da kamuflaj desenli olabilir. Harici kemerlerin metal tokaları da paslanmaz çelikten üretildiği için uzun süre kullanılabilir.

Rozetli cüzdanlar ve asker cüzdanları da Asker Kolisi ve Asker Marketi web sitelerine sahip olan firmamızda yer alır. Rozetli cüzdanlar rütbeye göre özel olarak üretilir. Uzun süreli kullanılabilir olması için kaliteli metal ve boyalardan üretilir. Bu anlamda yeniden satın almaya gerek duyulmaz. Askeri cüzdanlar da ip askılı ya da ip askısız şeklinde tercih edilebilir. İp askılı cüzdanlar askerler için daha çok önerilir. Çünkü hem kaybolma olasılığı yüksek yerlerde operasyon yapılır hem de kalabalık koğuşlarda pek çok askerle beraber yatıldığı için hırsızlık gibi sorunlar olabilir. Kaliteli kumaşı sayesinde su geçirmezdir. Bu sayede boyunda terlemeyi önler yapıdadır.

Askerde ve askeri görevlerde sıklıkla kullanılan tabancaların silah kılıfları da toptan bir şekilde firmamızda satılmaktadır. Hem bel hem bacak hem de koltuk altı için üretilen bu modeller her silaha uygun şekilde üretilir. Kelebek, zigana ve klasik 9 mm model olarak üretilir. Siyah, jandarma ve yeni tsk kamuflaj renklerine sahiptir. Silah kılıfları kalın kumaştan ya da deriden üretilmiştir. Bu sayede hem silahlar zarar görmez hem de uzun süreli kullanımda silah kılıfları zarar görmemiş olur.

toptan askeri bot toptan askeri bot modelleri

Askeri Bot ve Tabanlıklar

Asker Kolisi ve Asker Marketi web sitelerine sahip olan firmamızda askeri bot ve tabanlıklar da mevcuttur. Diğer askeri malzemelere nazaran bot ve tabanlık seçimi askerler için çok önemlidir. Çünkü askerler hem eğitimlerde hem de operasyonlarda uzun süre ayakta kalmaktadır. Bu da ayaklara büyük bir yük binmesini sağlar. Bu anlamda bot ve tabanlıklar askere yardımcı olmak için üretilir. Botların her koşula uygun sağlaması önemlidir. Özellikle uzun dönem askerlik yapacaklar için hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılabilen botlar önemlidir. Botların su geçirmemesi oldukça büyük önem taşır. Bununla birlikte terletmez yapıya sahip olması da önemlidir. Botun tabanı kaydırmaz malzemeden yapılmalıdır. Aynı zamanda bot ayağa uyumlu bir genişliğe sahip olmalıdır. Çok ağır olmaması da önemli olan bir diğer noktadır. Bununla birlikte uzun süre ayakta kalma sonucunda ayaklarda ister istemez sorunlar meydana gelebilir. Vücudun ve vücut üzerinde bulunan ekipmanların tüm ağırlığı ayağın belli bölgelerine biner. Bu da ayaklarda ağrıya neden olabilir. Bu nedenle tabanlık kullanılmalıdır. Şu an çok çeşitli tabanlıklar mevcuttur. Kişiler genel olarak ayakkabı ya da bot kullandıklarında hangi sorunlarla karşılaşıyorsa o soruna yönelik olarak bir tabanlık almalıdır. Bu askerliğin daha kolay geçmesini ve ayakların sağlığını yitirmemesi için büyük önem taşır.

Askeri Tekstil Ürünleri

Asker Kolisi ve Asker Marketi web sitelerine sahip olan firmamız TSK şartlarına en uygun olan tekstil ürünlerine de yer verir. Nevresim takımı, çarşaf, yastık kılıfı ve havlu da bu ürünler arasında yer almaktadır. Yastık kılıfı, nevresim takımı, çarşaf ve havlu TSK’nın belirlemiş olduğu renk ve boyutlarda satılmaktadır. Bununla birlikte model çeşidi olarak %100 pamuklu ya da %70 pamuk olarak farklı modellere sahiptir. Bu modeller arasında seçim yapmak tamamen askere bağlıdır.

askeri nevresim takimi orijinal askeri malzeme

askeri nevresim takimi orijinal askeri malzeme

Asker Malzemelerinin Üretim Koşulları

Asker Kolisi ve Asker Marketi web sitelerine sahip olan firmamızın üretim koşulları tamamen Uluslararası Kalite Standartlarına ve belirtilen teknik şartnamelere uygundur. Kalite yönetiminde ISO 9001:2015 ve müşteri memnuniyetinde ISO 10002:2014 standartlarına uygunluk sağlar. Asker malzemelerin tümünde son teknoloji kullanılmıştır. Özellikle askerlerin operasyon ve tatbikat sırasında rahat hareket edebilmesine özen gösterilmiştir. Askeri tekstil ürünlerinde en iyi kalite, en iyi hizmet, en hızlı servis ve en iyi fiyat ilkelerinin hayata geçirilmesi amaçlanmıştır. Firmamızda nano teknolojiden ve buna benzer teknolojik ürünlerden yararlanılmıştır. Kalite standartlarının bu derece yüksek olması sadece Türkiye çapında değil aynı zamanda dünya çapında da tercih edilmemizi sağlamaktadır. En iyi kalite ve en uygun fiyatla bu önemli görevi yerine getiren askerler ve askeri personellerin rahatlığı düşülmüştür. Ürünlerimizin kalitesi dışında deneyimli ve güler yüzlü personellerimizle iletişime geçerek ürünlere en kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Türkiye dışında da ürünlerimizi ihraç ederek hem ülkemizin kalitesini artırmaya hem de ülkemizin ekonomisine destek olmaya çalışıyoruz.

toptan askeri urun askeri malzeme

toptan askeri urun askeri malzeme

Askeri Malzemelerde İhracat Yaptığımız Ülkeler

Asker Kolisi ve Asker Marketi web sitelerine sahip olan firmamız Afrika, Asya ve Avrupa ülkelerine ihraç sağlar. Aynı zamanda Ukrayna, Azerbaycan gibi ülkelere de ürün gönderebilmektedir. Farklı bölgelerin iklim şartları da göz önünde bulundurularak sağlam ve dayanıklı ürünler imal edilir. Firmamız hem Türkiye içerisinde hem de dünya çapında sesini duyurmayı başarmıştır.

toptan asker malzemeleri yurtdisi kargo

toptan asker malzemeleri yurtdisi kargo

Toptan Askeri Üniforma Mağazası

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir