71 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Börü Kurt Başı Arma Peç

34,90

Haritalı Türk Bayrağı Peç Arma

34,90

Yeni TSK Kamuflaj Kara Kuvvetleri Uzman Çavuş Rütbesi

39,90

Yuvarlak Türk Bayrağı Peç Arma

34,90

Göktürkçe Yazılı Türk Bayrağı Peç Arma

34,90

A RH (+) Pozitif Kan Grubu Peç Arma

34,90

Türk Bayrağı Küçük Boy Peç Arma

34,90

Yeni TSK Kamuflaj Kara Kuvvetleri Astsubay Rütbeleri

39,90

0 RH (+) Pozitif Kan Grubu Peç Arma

34,90

Kurt Pençesi Arma Pençesi

34,90

Polis Özel Harekat Yapışkanlı Rozet

44,90

Türk Kara Kuvvetleri Yapışkanlı Rozet

44,90

Ukrayna Bayrak Peç Arma

39,90

Polis Yapışkanlı Gri Rozet

44,90

Astsubay Yapışkanlı Cüzdan Rozeti

44,90

AB RH (+) Pozitif Kan Grubu Peç Arma

34,90

B RH (+) Pozitif Kan Grubu Peç Arma

34,90

Türk Hava Kuvvetleri Yapışkanlı Rozet

44,90

Kara Kuvvetleri Yapışkanlı Rozet

44,90

Deniz Kuvvetleri Yapışkanlı Cüzdan Rozeti

44,90

Rütbe ve Peç
Peç modelleri kullanım şekline göre farklı amblemler ile oluşturulmaktadır. Bu amblemler ise yapışkanlar, cırtlar veya diğer şekiller ile kişilerin kullanıma açılmaktadır. Kullanan kişiler ise genellikle asker, polis, bekçi veya özel güvenliklerden oluşmaktadır. Özellikleri ve şekilleri ise meslek grubuna ve takılacağı yere göre değişkenlik göstermektedir.
Rütbe ve Peç Özellikleri Nelerdir?
Askeri peç modelleri birçok farklı alanda kategorileşmektedir. Bu kadar farklı olmasının sebebi ise yaka spoleti, asayiş logolu olması, cırtlı arma olması, peç olması, unvanlarına göre olması ve yapışkanlı olması gibi birçok farklı özelliğe ayrılmaktadır.

-Cırtlı modellerin özellikleri: Birinci kalite nakış makinelerinde işlenmektedir. Bu da yıkanması veya kullanılması durumunda deforme olmasını en az seviyeye indirmektedir. Yuvarlak veya farklı çeşitleri ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Cırt Cırtlı modeller ise genellikle daha çok tercih edilmektedir.

-Yapışkanlı rozetlerin özellikleri: Özel boyama teknikleri ile üzerlerine işlemeler yapılmaktadır. Üzerinde unvan belirten kısmı bulunmaktadır. Hafif ve kullanışlı bir model olmaktadır. Arkasında bulunan yapışkan sayesinde cüzdana yerleştirilerek kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

-Cırt cırtlı Soy isimlik: Eni 9 cm boyu ise 2 cm olmaktadır. Birinci kalite nakış işleme makineleri ile üretilmiştir. Bundan dolayı da herhangi bir deformasyonun ortaya çıkması engellenmektedir. Cırtlı modeli ile de istenilen zaman da çıkartılabilme imkânı bulunmaktadır.

Yaka spoletlerin özellikleri: Eni 6 cm boyu ise 4 cm olmaktadır. Birinci kalite nakış makinelerinde işlenmesinden dolayı deformasyonu en düşük seviyelere indirmektedir.
Rütbe ve Peç Fiyat Aralıkları
Rütbe ve peç fiyatları üzerinde bulunan işlemesine, nasıl kullanıldığına ve nerede kullanılacağına göre farklı fiyat skalalarına sahiptir. Bu fiyatlar çok yüksek meblağlarda bulunmamaktadır. Genel olarak rütbe ve peç fiyatları minimum 10 ila 20 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Yapışkanlı veya cırt cırtlı olması ise kişinin tercihine ve kullanım şekline göre değişkenlik göstermektedir. Sipariş verebilmek için ise siteye girdikten sonra kişilerin mesleğine en uygun rütbe veya peçi seçerek sepetine eklemesi gerekmektedir. Daha sonrasında ise gerekli işlemlerin yapılması ile sipariş verme işlemi tamamlanmış olmaktadır.