24 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

NATO Biber Gazı, Göz Yaşartıcı Sprey 50ml

99,90

Siyah Bükülebilir Kauçuk Polis ve Özel Güvenlik Jop

79,90

Çok Amaçlı Ultra Güçlü Fener

149,90

Elektroşok El Feneri

499,90

Özel Güvenlik Palaska Kemer

119,90

Özel Güvenlik Rozetli Suni Deri Cüzdan

199,90

Vogel 1491 Uzun Fermuarlı Siyah Asker Botu

1.749,90

Deri Kılıflı Özel Güvenlik Kemer Rozeti

199,90

Çift Anahtarlı Zincirli Çelik Polis Kelepçesi

349,90

Siyah Telefon Kılıfı

59,90

Masolet Çift Anahtarlı Zincirli Polis Kelepçe

349,90

Vogel 1490 Uzun Waterproof Siyah Asker Botu

1.849,90

Siyah Açık Kelepçe Kılıfı

79,00 49,90

Siyah İmperteks Tam Kelebek Silah Kılıfı

99,90

Siyah Zeminli Özel Güvenlik Rozeti

59,90

Jop Kılıfı – Jop Halkası

79,00

Siyah Özel Güvenlik Polar

599,90

Özel Güvenlik Yakalı Kısa Kol Tişört

299,90

Mıknatıslı Tabanca, Silah Tutucu – Gun Magnet

399,00

Güvenlik (Security) Yazılı Rozet

59,90

Özel Güvenlik Ürünleri

Özel güvenlik malzemeleri güvenlik olmak isteyen ya da yeni olmuş olan kişilerin araştırdığı konuların başında gelmektedir. Geniş malzeme seçeneği ile birlikte sivil hayatta insanların güvenliğinden sorumlu olan bu kişiler kaliteli ürünler edinerek konfor alanını arttırmak istemektedir.

Geniş ürün yelpazesi ile birlikte hizmet veren özel güvenlikler genel olarak mekanlar, hastaneler, alışveriş mekanlarında görev yapar ve o olanda oluşacak herhangi bir karışıklığın önüne geçmek için çaba sarf etmektedir. Silahlı ya da silahsız olarak görev yapabilen özel güvenlikler aldıkları eğitim ve belgeler neticesinde belirli teçhizatları temin etme hakkında sahip olmaktadırlar. Belgesi o ürünü kullanmaya yetmeyen kişilerin teçhizat kullandığı tespit edildiğinde ise belirli cezalar alınabileceğinin altını çizmek gerekmektedir.

Özel Güvenlik Malzemeleri Nelerdir

Özel güvenlik malzemeleri o kişinin almış olduğu eğitim ve belgeler neticesinde farklılık gösterebilen zaman zaman silah gibi teçhizatları kullanabilecek olan bazı zamanlarda ise sadece cop gibi ürünler ile savunma oluşturabilmektedirler. Kelepçe palaska gibi savunma ürünleri bulunduran özel güvenlikler çalıştıkları bölgeye göre resmi bir kıyafet de giymektedir.

Kelepçe, pantolon, gömlek gibi temel ürünleri bulunan özel güvenliklerin anlatıldığı gibi bazen silah gibi önemli teçhizat bulundurma hakkına da sahip olduklarının altını çizmek gerekmektedir. Tüm bu durumlar ile birlikte özel güvenliklerin malzemelerin kişi donanım ve eğitimine göre farklılık gösterdiğini söylemek mümkün olup belirli kurallara bağlı kaldıklarının bilinmesi gerekmektedir.

Özel güvenlik Kaliteli Ürün Seçimi

Özel güvenlik ürünleri genel olarak cop, gömlek, pantolon, kemer, kamuflaj, polar, hücum yeleği, rütbe, silah vs. olarak açıklanmaktadır. Genel olarak incelendiğinde özel güvenliklerin çalıştıkları birimlerce tüm teçhizat eksiklerinin kapatıldığı bilinmekte birlikte tedarik etmek isteyen kişilerin hava şartlarına ve hareket kabiliyetine önem vererek resmi bir görüntü ile birlikte rahat harekete de sahip olması gerekmektedir.

Tüm bu inceliklere dikkat ederek malzeme seçiminde bulunacak olan kişilerin aynı zamanda resmi kurallara da dikkat ederek görüntü olarak aşırılıktan uzak durması ve kurallara bağlı kalma zorunluluğu da bulunmaktadır. Sivil hayatta güvenliği sağlayarak huzur ortamını yaratan bu kişilerin anlatılan tüm inceliklere dikkat ederek ürün tedarikinde bulunması her açıdan avantaj sağlamış olacaktır.