Toptan Asker Malzemeleri

Toptan Askeri Çanta ve Taktik Çanta Modelleri

toptan askeri canta toptan taktik canta

Toptan Askeri Çanta: Outdoor ve Taktik Çanta Modelleri

Toptan askeri çanta satışı Türkiye’nin pek çok bölgesine yapılır. Askeri çantalar aslında sadece askerlik görevini yapan kişiler için değil aynı zamanda araziye çıkan ya da uzun yolculuklarda kullanılır. Bu çantalar farklı litrelere sahip oldukları için kişiler kendilerine en uygun çantayı alabilir. Çantaların litre özellikleri dışında dayanıklı ve sağlam olması tercih edilmelerinde oldukça etkilidir. Kullanılacağı alana yönelik olarak tercih edilen bu çantaların renkleri genel olarak askeri alana uyumlu olarak sağlanır. Özellikle uzun görevlerde operasyona ya da tatbikata giden askerler özel eşyalarını taşımak için bu çantaları tercih eder. Uzaydan ya da uzaktan bakıldığı zaman düşmanlar tarafından fark edilmemek için genelde kamuflaj desen ve renkleri tercih edilir.

Askeri Outdoor Çanta Modelleri

Askeri outdoor çanta aslında daha çok doğa çantası olarak da bilinir. Farklı boyutları ve farklı desenleri olmasıyla birlikte litrelerle hesaplanarak satışa sunulmuştur. Askeri sırt çantası, dağcı çantası, kamp çantası ya da outdoor çantası olarak isimlendirilmiştir. Bu çantaların fark litreleri bulunmaktadır. Bu litrelerin ayarlanabilir yapısı sayesinde kişiler sırtlarına en rahat şekilde çantanın iplikleriyle uzunluklarını ayarlayabilir. Bu da aslında kişilerin vücut yapılarına göre ergonomik bir kullanım sağlamış olur. Kullanılabilirliğine göre ve güvenilir olarak taşınabilirliği sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu çantaların hem üst kısımlarında hem de alt kısımlarında kelepçe ile bağlamalı sistem bulunur. Kelepçeler sayesinde çantanın üst ve alt kısımlarında çadır, uyku tulumu ya da farklı malzemeler kolaylıkla taşına bilir. Çantaların yan kısımlarında bulunan eşyalar sayesinde çanta büyütülüp küçültülebilir. Aynı zamanda cep kapasitede çok fazla olduğu için farklı bölmeler şeklinde ayrılır. Bu bölmelere da birbirinden farklı malzemeler yerleştirilebilir. Aynı zamanda fermuarların sağlamlığı sayesinde eşyaların güvenliği de sağlanır. Genel olarak outdoor çantalarda yırtılmaz kumaşlar kullanılır. Bu daha çok uzun süre çantanın kullanımını sağlar.

Toptan 90 ve 110 litre askeri çantalar…

110 litre jandarma yeni tsk kamuflaj askeri taktik canta

110 litre jandarma yeni tsk kamuflaj askeri taktik canta

Toptan Askeri Taktik Çanta

Askeri taktik çantaları daha çok askeri alanda görevlerini yerine getiren er ve erbaşlar tarafından tercih edilir. Farklı litreler sayesinde az ya da fazla ağırlık taşımasına gerek kalmaz. Bu litre seçimi genel olarak askeriyenin iklim koşuluna göre belirlenir. Örneğin kış aylarında daha kalın ve daha fazla eşya taşındığı için litre olarak fazla genişliğe sahip olan çantalar tercih edilirken yaz aylarında daha az litrelik çantalar tercih edilebilir.

45 Litre Taktik Çanta

45 litrelik taktik çanta genel olarak siyah ve kamuflaj renklerinde satışa sunulmuştur. İçerisine 45 litre kadar ağırlık kadar eşya alabilir. Kumaşları dayanıklı ve sağlam bir şekilde yapıldığı için dışarıdan gelen herhangi bir darbe sonucunda yırtılma, kopma ya da eskime gibi bir sorunla karşılaşılmaz. Aynı zamanda zorlu hava koşullarına uygun olarak da üretilen bu çantalar sayesinde yağmur ya da kış gibi ortamlar oluştuğu zaman su geçirmez kumaşlar sayesinde içerisindeki malzemeler zarar görmez. Fermuarları kaliteli dişli olduğu için fermuarlardan içeriye herhangi bir şekilde su geçmez. Kaliteli ve dayanıklı malzemeden yapılmasına rağmen ekstra bir ağırlığı yoktur. Bu nedenle içerisine girebilecek 45 litre dışında herhangi bir ağırlık hissedilmez. Çantanın sırt kısmı ve kol kısmında ortopedik pedler bulunmaktadır. Bu sayede çanta taşınırken omuz ve sırtlarda herhangi bir rahatsızlık meydana gelmez.

Toptan Palaska
Toptan askeri palaska, jandarma kemerler, harici metal tokalı kemer, outdoor delikli palaska ve daha fazla model için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp'tan Teklif Al
Toptan palaska ve kemer teklifi için buton ile doğrudan WhatsApp hattımıza ulaşabilirsiniz.

65 Litre Taktik Çanta

65 litre alabilen sırt çantanın omuz askıları ergonomik şekilde olduğu için uzunluğu ayarlanabilir yapıdadır. Genişliği ise 5 santim boyutundadır. Omuz askılarında iki adet D- halkası bulunmaktadır. Omuz askılarında ve ön kısmında fazladan ekipman takılabilmesini amaçlayan modüler sistem de bulunur. Klipsli bel kemeri sayesinde bütün yok omuzları binmez. Ağırlık bel bölgesine ve sırt bölgesine dengeli bir şekilde dağılır. Çantanın üst kısmında yumuşak bir şekilde tasarlanmış olan taşıma kulpu vardır. Kalın yapısı sayesinde kulpta kopma meydana gelmez. Fazladan bölmeleri olduğu için kullanışlıdır. Çantanın her iki tarafında da büyük cepler bulunur. Fermuarların çift yönlü olması ile beraber fermuarlar da kullanışlı bir hale getirilmiştir. Alt ve üst kısmında yer alan cepler sayesinde çantaya fazladan ekipman takılabilir.65 litrelik taktik çantası aynı zamanda günlük kullanıma da uygundur.

65 litre siyah camel haki askeri taktik canta toptan canta

65 litre siyah camel haki askeri taktik canta toptan canta

75 Litre Taktik Çanta

75 litrelik taktik çanta hem günlük kullanımda hem de dağcılar için oldukça uygundur. Aynı zamanda askerler içinde önerilen litreye sahiptir. Üzerinde bulunan aparatları sayesinde mat, uyku tulumu ya da çadır gibi ekstra malzemelerde taşınabilir.75 litrelik haznesi vardır. Omuz askıları ergonomik yapıda, ayarlanabilir şekildedir ve genişliği beş santimdir. Omuz askılarına toplamda iki adet D- halkası bulunur. Bu da taşımada güvenlik sağlamaktadır. Alt ve üst kısımlarında ekstra modüler sistem vardır. Burada farklı ekipmanlar taşınabilir. Her iki tarafında ekstra cepler bulunması ile birlikte üst kısmında kolay taşınabilir taşıma kulpu vardır. Fermuarlar çift yönlü olduğu için kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Alt ve yan kısımlarda sıkışma perlonları olduğu için çantanın hacmi isteğe göre daraltılabilir ya da genişletilebilir. Çok fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Bu nedenle günlük kullanıma da uygundur. Bej, siyah ve jandarma kamuflaj renklerine sahiptir.

75 litre taktik outdoor toptan askeri canta

75 litre taktik outdoor toptan askeri canta

90 Litre Taktik Çanta

90 litrelik taktik çanta kamuflaj desenleri sayesinde operasyon uyumlu bir şekilde üretilmiştir. Kampçılar, dağcılar ve TSK personelleri tarafından kullanılabilir. Yırtılmaz cordura kumaşı sayesinde uzun süre kullanıma sahiptir. Aynı zamanda su geçirmez özelliği ile her mevsim koşulunda da rahat bir şekilde kullanılabilir. Çantanın dik durması ve kaymalara engel olması için airmat taşıma sistemi kullanılmıştır. Bel ve sırt kısımlarında yer alan malzemeler sayesinde ter yapmaz özelliğe sahiptir. Kaliteli ve çok cepli fermuarları kullanımı oldukça kolaylaştırır. Çantaların üzerinde yer alan ek parçalar sayesinde pek çok malzeme bu bölgelere asılabilir.

90 litre jandarma yeni tsk kamuflaj toptan askeri canta

90 litre jandarma yeni tsk kamuflaj toptan askeri canta

110 Litre Taktik Çanta

Toptan taktik çanta almak isteyenlerin bir diğer tercihi 110 litrelik taktik çanta olabilir. Bu çanta genel olarak operasyon ve dağcı çantası olarak geçmektedir. Daha çok askeri alanlarda kullanıma uygundur. Kamuflaj renkleri sayesinde hem askeri kıyafete uyum sağlar hem de düşmanlar tarafından görülmesi daha zor bir durum oluşturur.

110 litre jandarma yeni tsk kamuflaj askeri taktik canta

110 litre jandarma yeni tsk kamuflaj askeri taktik canta

Bu da aslında güvenliği sağlayan önemli bir etkendir. Askeri personeller doğada, arazide110 litrelik sırt çantasını kullanabilir. 100 litre +10 litre de esnek kapasitesi sayesinde taşıma kolaylığı sağlanmış olur. Yırtılmaz özel bir kumaşa sahip olduğu için herhangi bir darbeye karşı parçalanmaz ya da eskimez. Su geçirmez sistemi olduğu için zorlu koşullarda kullanılır ve bu durumda ekstra dikkat etmeye gerek olmaz. Çantanın kayma yapmaması ve dik durması içinde airmat taşıma sistemi bulunur. Çantanın bel ve sırt kısmında ter emici özelliğe sahip kumaş ve malzemeler vardır. Soğuk, UV ışınları ve su geçirmez kumaşı sayesinde her mevsime uygundur. Omuz yüksekliği de ergonomik bir şekilde ayarlanabilir. Esnek hacmi sayesinde genişlete bilir ya da daraltılabilir. Ön ve yan kısımlardaki bölmelerde çok fazla cep bulunur. Yolculuklarda, uzun süreli kamplarda ve dağcılık faaliyetlerinde de tercih edilebilir.

Toptan Askeri Çanta ve Taktik Çanta Mağazası

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir