Yeni TSK Kamuflaj Kara Kuvvetleri Astsubay Rütbeleri

49,90

Yeni TSK Kamuflaj Kara Kuvvetleri Uzman Çavuş Rütbesi

49,90

Askeri Rütbe

Askeri rütbe çeşitleri büyükten küçüğe doğru sıralanırlar ve iki türlü modelleri vardır. Askeriyede her komutanlığın rütbe sıralaması vardır. Deniz, hava ve kara komutanlığı rütbelerinin yanında astsubay ve erbaş rütbeleri bulunur. Askeriyede kullanılan rütbeler nakış ya da silikon malzemeden yapılmadır ve yakaya işlenirler.

Büyük değer taşıyan nakış askeri arma çeşitleri uzman kişiler tarafından kullanılabildiği gibi ilgili kişiler tarafından da resmi olmayan üretimler sayesinde temin edilebilir. Bir asker için taşıdığı rütbe büyük önem taşır ve üzerine zimmetlidir.

Nakış Rütbe Modelleri

Askeri rütbe satan yerler internette de satış gerçekleştirirler ve adrese teslimat yaparlar. Nakış model rütbeler, Tsk kamuflaj rütbeler, jandarma kamuflaj rütbeler, jandarma asayiş rütbe olarak modellere sahiptir. Her rütbenin rengi farklıdır ve üzerlerinde ait oldukları kurumun bilgileri yazar.

Kamuflaj desenli ya da düz siyah renk üzerine yazılı modeller olabilirler. Askeri rütbe satın al diyerek arama yaptığınız karşınıza pek çok seçenek çıkar. Teğmen, tüm subay rütbeleri gibi modeller sipariş verilebilir.