Gösterilen sonuç sayısı: 4

Peç Arma Çeşitleri

Peç arma çeşitleri sahip olduğumuz değerlerin simgelerini üniformaların kolunda, çantalarda ve şapka modellerinde taşıyabilmemizi sağlayan ürünlerdir. Askeri kamuflaj desenli bir kıyafetin kolunda dilerseniz Türk bayrağı arma çeşitlerinden kullanabilirsiniz.

Peç armalar özel makinelerde işlenir ve özel tasarımlardır. Askeri peç modelleri nakış ya da silikondan üretilme olabilirler. Cırt cırtlı tasarımları ile kıyafete ya da aksesuarlara uygulanışı oldukça kolaydır. Türk bayraklı, börü, özel kuvvetler simgeleri ile pek çok farklı desene sahip modeller vardır.

Peç Arma Kullanımı

Armalar yalnızca saygı duyulan değerleri temsilen değil ihtiyaçtan dolayı da kullanılabilirler. Kan grubu peç buna bir örnektir. Kolunda kan grubunuzu taşıyabileceğiniz armalar özel görevlerde hayat kurtarıcı olabilirler.

Kan grubu patch olumsuz bir durumda anında müdahale edebilmek kullanılır. Hem değerlerinizin bir temsili olarak kullanabileceğiniz arma çeşitleri online olarak sipariş edilebilir.

Farklı desen ve modeller ile hediye olarak da kullanabileceğiniz armalar çeşitli boyutlarda üretilirler. Kaliteli malzeme ile uzun süre kullanılabilecek şekilde üretilen armalar yırtılma gibi sorunlar yaşamazlar.