Askeri Ürünler

Yeni TSK Kamuflaj Nereden Alınır? (2021 Model)

yeni nesil kamuflaj urunleri nereden alinir 2021

Askeri kamuflaj gömlek ve pantolon modellerinde ara ara değişiklikler olmaktadır. Firmamızın üretmiş olduğu 2021 yeni nesil kamuflaj kıyafetleri son derece hassas ve özenle üretilip, nano teknoloji kumaşlar kullanılmıştır.

Yeni TSK Kamuflaj Nereden Alınır? (2021 Model)

Kaliteli malzemenin yanı sıra firmamız kaliteli bir işçilikle ile müşteri memnuniyeti esasına dayalı bir prensiple çalışmaktadır. Sitemizde yeni nesil askeri kamuflaj dahil pek çok askeri, polis ve güvenlik çalışanları için pek çok ürün bulunmaktadır. Beden ve çeşitliliğin fazla olduğu sitemizi inceleyerek istediğiniz ürünü en kısa sürede satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat sistemi ile çalışan sitemizde her bedene uygun askeri ürünler bulunmaktadır.

yeni tsk kamuflaj urunleri satin al 2021Sitemizde bulunan yeni askeri kamuflaj ürünlerin genel itibari ile özellikleri ise şunlardır;

  • İplik kalitesi oldukça kalitelidir. Ürünlerimiz nano teknoloji kumaşlar ile üretilmektedir.
  • Pantolon bedenleri 42-45-48-51-54, gömlek ise  S-M-L-XL-XXL şeklindedir.
  • askeri pantolon beden tablosu2021 sezonunda üretilen yeni tip ürünlerimizin tümü 2021 yılındaki TSK standartlarına uygun olarak üretilir.
  • Sağ omuz ve sol omuz kısmında arma ve peç takabilmek için özel bölge bulunur. Cırt cırtlı özelliğe sahip bu bölge arma ve peç takmak için uygun olarak üretilmektedir.
  • Sitemizde bulunan tüm ürünlerin üretimi, siparişi ve teslimatında büyük bir özen ve hassasiyet göstermekteyiz.
  • Yeni nesil askeri kamuflaj alabileceğiniz en güvenilir ve kaliteli ürün üreten firmalardan biriyiz.

Yeni TSK Kamuflaj Gömlek ve Pantolon Nereden Alınır?

Yeni TSK kamuflaj gömlek, üretildiği nano teknoloji kumaş sayesinde hava alan bir yapıya sahiptir. Böylelikle terlemeyi önlediği gibi rüzgar ve soğuğu geçirmez. Kaba bir kumaş yerine esnek bir kumaş ile üretilen gömlek hareket ederken kolaylık sağlamaktadır.

Sitemizde bulunan yeni tip askeri gömleklerde 4 adet cep bulunmaktadır. Önde bulunan iki adet cep kısmı önceki kamuflaj gömleklerden farklı olarak fermuarlı olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda sağ ve sol kol kısmında bulunan cepler de yine eskisinden farklı olarak fermuarlıdır. Cırt cırtlı modele göre daha kullanışlı olan yeni tip askeri gömleklere askermarketi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yeni TSK kamuflaj 2021 ürünlerinin tümü bulunmaktadır. Yeni nesil askeri kamuflaj gömleğin yanı sıra yeni nesil askeri kamuflaj pantolon modelleri, çeşitleri ve bedenleri de bulunmaktadır.

yeni tsk kamuflaj pantolon gomlek askeri botFirmamızın üretmiş olduğu ürünlerin paçaları lastiklidir. Bu özelliği sayesinde pantolonun paçalarını ister botun dışına isterseniz içine alabilirsiniz. Solmaz kumaştan üretilen yeni nesil askeri kamuflaj pantolonlar da 6 adet cep bulunmaktadır. Ceplerin tümü düğmeli olarak tasarlanmıştır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra üretildiği kumaşın kalitesinden dolayı hareket kabiliyetini kısıtlamaz, böylelikle rahat bir kullanım sağlar.

Yeni nesil askeri kamuflaj pantolon ve gömlek modellerine, bedenlerine ve çeşitlerine askermarketi.com adresinden sorunsuz bir şekilde ulaşabilir, inceleyerek dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler en kısa sürede özenle paketlenip, kargoya verilmektedir. Teslimatlarımız oldukça hızlıdır.

Hemen şimdi burayı tıklayarak yeni TSK kamuflaj ürünlerini online olarak güvenli alışverişin adresi Asker Marketi’nden satın alabilirsiniz. Siparişleriniz saat 15.00’a kadar aynı gün kargolanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir