27 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Yeni Askeri Bot Boyası – Haki Bot Boyası 200 ml

34,90

Yeni TSK Kamuflaj Pantolon

474,90

Yeni TSK Kamuflaj Cırt Cırtlı T-Shirt

149,90 129,90

Yeni TSK Kamuflaj Takımı: Gömlek ve Pantolon

974,90 919,90

Yeni TSK Kamuflaj Taktik Combat Operasyon Tişörtü

329,90

Yeni TSK Kamuflaj Palaska Kemer

79,90

Yeni TSK Kamuflaj 110 L Arazi Sırt Çantası

1.349,90

Yeni TSK Kamuflaj Kara Kuvvetleri Uzman Çavuş Rütbesi

39,90

Çıt Çıtlı 9mm Yeni TSK Kamuflaj Silah Bel Kılıfı

129,90

Yeni TSK Kamuflaj Kara Kuvvetleri Astsubay Rütbeleri

39,90

Yeni TSK Kamuflaj Jungle Fötr Operasyon Şapkası

179,90

Yeni TSK Kamuflaj Gömlek

499,90

Yazlık Kısa Kol Askeri Kamuflaj Gömlek

399,90

Yeni TSK Kamuflaj Biber Gazı Kılıfı

49,90

Yeni Kamuflaj Askeri Kar Maskesi Bere

89,90

Yazlık Yeni TSK Kamuflaj Astsubay Kep

89,90

Yeni TSK Kamuflaj Taktikal Softshell Mont (5.11 Model)

1.499,90

TSK Kamuflaj Palaskaya Takılan Askeri Telefon Kılıfı

49,90

75 Lt TSK Kamuflaj Outdoor Sırt Çantası

599,90

Yeni TSK Kamuflaj 9mm Klasik Bel Silah Kılıfı

89,90

Yeni TSK Kamuflaj

Yeni TSK kamuflaj birçok yeni özelliği ile nanoteknolojik yöntemle üretildi. Kamuflaj desenleri ülkemizin jeolojik özellikleri baz alınarak tasarlandı ve son model dikiş teknikleri kullanıldı. Üretim şekli olan nanoteknoloji yöntemi yeni tsk kamuflaj 2021 modellerinde kullanıldı ve üretimin bir özelliği olarak takımlar uydudan hiçbir şekilde izlenmeyecek şekilde kendini gizleyebilme avantajına sahip oldu. Daha pek çok yeni özellik de kazandırılan takımlar su geçirmezler ve yıkandıkları takdirde normalden birkaç kat daha hızlı bir biçimde kuruyabilirler. Bu da hazırlık aşamalarının daha hızlı gerçekleşmesi ve askerlerin operasyon sırasında daha normal hareket etmesinin sağlanması demek. Kamuflaj takımları üzerinde isimlikler yine yerini aldı ve brövelerin oluşu aynı kaldı.

Yeni TSK Kamuflaj Ürünleri

Yeni tip kamuflaj gömlek, kep, bot, pantolon, isimlik aksesuarlarıyla birlikte özel olarak tasarlandı ve modern çizgiler kullanıldı. Geliştirme kapsamı sonucu yenilenen kamuflajlar büyük beğeni topladı. Kamuflaj takımları her bedende ve farklı görev yerlerine göre online olarak sipariş edilebilir. TSK yeni kamuflaj satın al araması yaptığınızda orijinal ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tek tek sipariş de verilebilir ya da toplu olarak satın alınabilir. Kamuflaj takımları ile eğitim sırasında giyilen takımlar, yeni model botlar gibi aksesuarlar da tanıtıldı. Baştan aşağı kendini yenileyen askeri kuvvetler hem askeriyede günlük hayat sırasında hem de operasyon sırasında giyilebilecek biçimde üretildi.

Yeni TSK Kamuflaj Fiyatları

Farklı beden ve kuvvet yerlerine göre modellere sahip olan kamuflaj takımların fiyatları da değişiklik gösterebilir. Sipariş verilmesi halinde ülkemizin yer yerindeki askeri noktalara en kısa sürede ulaştırılır. İlgi çeken ürünlerden biri de askeri botlar oldu. Yeni askeri bot dayanıklı yapısı ve su geçirmez özelliği ile zorlu görevlerden askerler için en kullanışlı olacak şekilde üretildi. Darbelere karşı dayanıklı olan botlar hava alan bir tasarıma sahip. Yeni askeri bot boyası modellere uygun şekilde kaliteli malzemeden üretildi. Siyah ya da haki renk kullanılarak üretilen botlar askerlerin ayaklarını koruyacak ve kolay hareket etmelerini sağlayacak biçimde tasarlandı. Soğuk havadan koruyucu özelliğe sahip olmalarıyla askerler için en güvenli modeller oldu.