Genel

Silahlı Özel Güvenlik Maaşları

Silahlı Özel Güvenlik Maaşları

Silahlı Özel Güvenlik Maaşları, birçok değişkene bağlı olarak belirlenmektedir. Silahlı özel güvenlik, silahlı bir ortamda koruma ve güvenlik sağlamak için silah taşıma ve kullanma yetkisine sahip özel güvenlik görevlileridir. Silahlı özel güvenlik görevlileri, banka, hastane, havaalanı, AVM gibi çeşitli yerlerde görev yapabilmektedir.

Silahlı Özel Güvenlik Maaşları Ne Kadar?

2024 yılı Ocak ayı itibariyle silahlı özel güvenlik maaşları ortalama 22.500 TL ile 32.000 TL arasında değişmektedir. Maaşlar özellikle özel güvenlik görevlisinin deneyimine, çalışma süresine, görev yaptığı yere ve çalıştığı şirkete göre değişiklik gösterebilmektedir.

Silahlı özel güvenlik görevlilerinin deneyimi, maaşları üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Deneyimli silahlı özel güvenlik görevlileri yeni başlayanlara göre daha yüksek maaş almaktadır ve maaşları 30.000 TL’lere kadar ulaşabilmektedir. Silahlı özel güvenlik görevlilerinin görev yaptığı yer de maaşları üzerinde etkili olmaktadır. Örneğin, banka ve havaalanı gibi riskli yerlerde görev yapan silahlı özel güvenlik görevlileri diğer yerlerde çalışan silahlı özel güvenliklere göre daha yüksek maaş almaktadır.

Ayrıca silahlı özel güvenlik görevlilerinin çalıştığı şirket de maaşları üzerinde etkili olabilmektedir. Büyük ve kurumsal şirketlerde çalışan silahlı özel güvenlik görevlileri daha yüksek maaş almaktadır. Nöbet, mesai, vardiya gibi ek ödemeler de maaşa eklenebilmektedir. Silahlı özel güvenlik maaşları 2024 yılında geçtiğimiz yıla göre oldukça artmıştır ve en düşük maaş tutarı 22.500 TL seviyelerine ulaşmıştır.

Silahlı Özel Güvenlik Maaşları

Silahlı Özel Güvenlik Maaşları

Silahsız Özel Güvenlik Maaşları

Özel güvenlik maaşları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Özellikle bu faktörler arasında, görev yapılan yer, eğitim seviyesi, tecrübe ve deneyim, iş yerindeki pozisyon ve iş kapsamı gibi unsurlar yer almaktadır.

Silahsız özel güvenlik maaşları, kamu ve özel sektörde değişiklik göstermektedir. Kamuda görev yapan silahsız özel güvenlik görevlilerinin maaşları, kadro ve hizmet yılına göre değişirken, kadro derecesine göre maaşlar 19.000 TL ile 25.000 TL arasında yer almaktadır.

Hizmet yılına göre ise maaşlar 200 TL ile 500 TL arasında artmaktadır. Özel sektörde görev yapan silahsız özel güvenlik görevlilerinin maaşları ise daha yüksek olabilmektedir. Özel sektörde maaşlar, görev yapılan yer, eğitim seviyesi, tecrübe ve deneyim gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir.

Ortalama olarak özel sektörde görev yapan silahsız özel güvenlik görevlilerinin maaşları 20.000 TL ile 29.000 TL arasında olmaktadır.

Havaalanı Özel Güvenlik Maaşları

Havacılık özel güvenlik görevlileri, havalimanlarında, yolcu ve personel güvenliğini sağlamakla görevlidir ve bu kişilerin görevleri arasında şunlar yer almaktadır.

  • Yolcu ve personel giriş-çıkış kontrollerinin yapılması
  • X-ray ve metal dedektör cihazlarının kullanımı
  • Patlayıcı madde ve silah araması
  • Terörist saldırılara karşı önlem alınması

Havaalanı özel güvenlik maaşları, çalıştıkları kuruma, pozisyona, deneyim süresine, silahlı veya silahsız olmalarına ve diğer sosyal haklara göre değişiklik göstermektedir. 2024 yılı itibarıyla, havaalanı özel güvenlik görevlilerinin ortalama maaşı 17.500 TL – 22.500 TL arasındadır.

Maaşlar en düşük 14.500 TL’den en yüksek 32.500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Özellikle silahlı özel güvenlikler silahsız özel güvenliklere göre daha yüksek maaşlar alırken, 25.000 TL ile 32.500 TL arasında kazanılabilmektedir.

Silahlı Özel Güvenlik Maaşları

Silahlı Özel Güvenlik Maaşları

Özel Güvenlik Ürünleri Asker Marketi İle Kapınızda

Özel güvenlik olarak çalışıyor ve işiniz için çeşitli ürünlere ve malzemelere ihtiyaç duyuyorsanız, Asker Marketi sayesinde aradığınız tüm özel güvenlik ürünleri bir arada ve en kaliteli seçeneklerle bulabilirsiniz. Uygun fiyatlar, güvenli alışveriş ve hızlı kargo gibi özelliklerimiz sayesinde kusursuz bir alışveriş yapabilirsiniz.

Kelepçelerden biber gazlarına, rozetlerden fenerlere ve hatta joplara kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler Asker Marketi ile tek tık uzağınızda. Bizleri tercih ederek işinizi çok daha etkili ve konforlu yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir