Genel

Şişli, Sarıyer ve Beşiktaş Bölgesinde Asker Malzemesi Satan Yerler

sisli sariyer besiktas asker malzemeleri satan magaza

Askerlik dönemine en özel şekilde hazırlanmak tüm gençlerin idealidir. Bu zor süreçte insanların aklından asker malzemeleri nereden alınır sorusu eksik olmaz. Tüm ailenin asker malzemeleri nereden alınır telaşı başlar ve gençler için askerde kullanması gerekli olan eşyalar askere gidilecek gün öncesinde tedarik edilmeye çalışılır. Çocuklarının askerde sıkıntı çekmemesi için tüm eşyalarının tam olmasına özellikle anneler özen gösterir.

Adres bilgileri sayfanın en altında yer alıyor.

sisli sariyer askeri malzeme satan yer

sisli sariyer askeri malzeme satan yer

Şişli Askeri Malzeme Satan Yerler

 Şişli askeri malzeme satan yerler arayanlar için bu telaşlı dönemde askere gidecek olan gencin tüm eşyalarının tam olması için asker malzemesi satan yerler kaliteli bir mağaza bulunuyor. Şişli askeri malzeme satan yerler arasında öne çıkan bu mağaza hem ziyaret edilerek hem de internet ortamından alışveriş yapmaya imkân tanıyarak Şişli asker malzemeleri ihtiyacınızı karşılıyor.

Şişli asker malzemeleri arasında askeri kıyafetlerden tıraş çantasına, çoraptan cüzdana kadar askerlik döneminde ihtiyaç duyulan tüm ürünlere ulaşmak web sitemiz ile artık çok daha kolay! Her mevsime uygun asker kıyafetleri arasında iç giyimden kişisel bakım malzemelerine kadar birçok ürünü  bulabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde günlük hayatta da kullanabileceğiniz malzemeleri güvenli ve hızlı bir şekilde hemen satın alabilirsiniz!

Asker olan her genç için Şişli bölgesine en yakın asker malzemecisi Asker Marketi’nde gerekli olan tüm eşyalar satışa sunuluyor.

asker seti asker kolisi

asker seti asker kolisi

Askerlik hazırlığı yapan tüm gençlere internette de faaliyet sunan Asker Marketi’nde;

  • 3’lü kışlık asker setleri
  • 6’lı kışlık asker setleri
  • Asker giyim kolileri
  • Bedelli asker giyim kolileri ve termal içlikler
  • Kişisel bakım ürünleri gibi yüzlerce ürün yer alıyor.

Şişli bölgesine en yakın firma olarak gençlerin askerde kullanacağı temel ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacağı bu set ve koliler, uygun fiyatıyla ve kaliteli oluşuyla dikkat çekiyor.

Asker malzemesi ve asker seti gibi ürünler, askere gidecek olanların her ihtiyacını karşılayacak özelliktedir. Ev ortamında unutuluyor olsa da Beşiktaş mağazamızda gerekli olan tüm ürünleri bulmak mümkündür. İhtiyaç duyulan tüm ürünler ekonomik fiyatla sizlere  sunuluyor. Askerde her zaman elinizin altında durması gereken eşyalar, Beşiktaş’daki mağazamızda sürekli bulunuyor. Askere gitmeden önce almanız gereken eşyaları incelemek ve satın almak için Beşiktaş Asker Marketi Mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.

asker malzemeleri bedelli asker setleri besiktas

asker malzemeleri bedelli asker setleri besiktas

Sarıyer Askeri Malzemeler

Sarıyer askeri malzeme seçenekleri arasında kesimi ve cep detayları ile kaliteli kumaştan üretilen askeri pantolonlar her şartta kullanıma uygundur. Yaz ayları için tasarlanan pantolon modelleri ile hem terlemeyi önleyebilirsiniz. Öte yandan, Sarıyer askeri malzeme listesinde bulunan ve kış mevsimine uygun kalın ve korunaklı kumaşlardan üretilen askeri pantolonlar vücudunuzun sıcak kalmasına olanak sağlar. Normalden fazla cebe sahip olan bu pantolonlar ile çok sayıda önemli materyali rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Asker malzemeleri Sarıyer kategorisinde hava aldıran ve kalıplı tişörtler yapılarıyla dikkat çeker. Açık ve koyu renk seçeneklerinin bulunduğu tişörtler ile terleme sorunu yaşamadan rahat bir gün geçirebilirsiniz. Askeri tişörtler elastik kumaşı sayesinde hareket özgürlüğü tanır.

Asker malzemeleri Sarıyer listesindeki kıyafetler arasında bulunan çoraplar da oldukça önemlidir. Doğal malzemelerden üretilen çorap çeşitleri ile ayak kokusunun önüne geçebilirsiniz. Son derece hafif ve yumuşak olan çorap modelleri askeri botlarla uyum sağlar. Özellikle uzun saatler boyunca ayakta duranlara uygun olan çoraplar nefes alan yapısıyla ayağı rahatsız edecek düzeyde terlemenin önüne geçer. Böylece Beşiktaş’taki askeri malzemeleri mağazamızda güvenle satın alabilirsiniz.

Askerlik esnasında giyilen botların bakımı da bir hayli önemlidir. Malzeme setlerinin içerisinde bot boyası ve parlatıcı süngerler de yer alır. Bot vatkaları da kurtarıcı bir görev olarak botları ayak yapınıza göre ayarlayabiliyor. Ek olarak setlerin içerisinde dolap kilidi, çanta kilidi, tıraş bıçağı, tıraş köpüğü, tıraş çantası, sabun kutusu, temiz ve kirli çamaşır torbası, askı ve dikiş seti gibi çeşitli malzemelere de bulunur. Kişisel eşyalarınızı ve kilitlerle tıraş çantalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Askeri kıyafet ve malzemelerine Beşiktaş mağazamız sayesinde kolaylıkla alışveriş yapabilir, kampanya fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

sisli sariyer asker malzemeleri satan yer besiktas

sisli sariyer asker malzemeleri satan yer besiktas

Asker Malzemeleri Sarıyer

Askeri malzemeler arasında temel kıyafetlerden kişisel bakıma kadar pek çok ürün çeşidi Beşiktaş mağazamızda bulunur. İhtiyaç listenizi askerliği hangi mevsimlerde yapacağınızı göz önünde bulundurarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Listenizi belirlerken askerlik yapacağınız  mevsimi göz önünde bulundurmanız, malzeme setleri arasında tercih yaparken size kolaylık sağlar. Askeri setlerinin olmazsa olmaz malzemesi tişörtlerdir. Bu tişörtleri set halinde Beşiktaş mağazamızdaki fırsatlarından faydalanarak uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Gündelik yaşamda kullanılan çorap ve boxer ürünlerine de set halinde bulabilirsiniz. Ayrıca tüm bu ürünlerin hepsinin bir arada bulunduğu setleri de Beşiktaş’taki mağazamızda bulabilirsiniz.

Asker Malzemeleri Nereden Alınır?

Askere gitmeden önce, askerde gerekli olan eşyalarınızın tam olmasını istiyor ve uygun fiyatla satan bir firma arıyorsanız bizleri  tercih edebilirsiniz.

Beşiktaş Asker Marketi İletişim Bilgileri

Mağazanın adresi: Sinanpaşa Mah. Ortabahçe Cd. Büyük Beşiktaş Çarşısı Dükkan No: 116 – Kat: 3 (En üst kat) – Beşiktaş/İstanbul

Mağazanın konum adresi: Google Haritalarda Asker Marketi

Mağaza iletişim numarası: 0542 761 95 00

besiktas asker malzemeleri satan yer asker marketi

besiktas asker malzemeleri satan yer asker marketi

Mağazanın bulunduğu konum, Beşiktaş’ın en büyük pasajı Büyük Beşiktaş Çarşısı içerisinde en üst katta, otoparkın altında. Büyük Beşiktaş Çarşısı’nın Köyiçi çıkışının hemen yanında. Çarşı içerisinde en alt katta PTT var. Çoğu kişi PTT çarşısı olarak da biliyor burayı. Yine en alt katta büyük bir petshop var.

İGDAŞ, CK Elektrik, İSKİ gibi devlet kurumlarının mağazaları da var. Mağazanın üst katında çarşının otoparkı da mevcut. Otoparktan yaya çıkışı yaptığınızda direkt karşınızda bizim mağaza var. Sinanpaşa pasajı ile yan yana, birbirlerine geçişler var. Sinanpaşa Camii’nin arkasında kalıyor.

Şişli, Sarıyer ve Beşiktaş Bölgesinde Asker Malzemesi Satan Yerler” ile ilgili yorumlar;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir