Askeri Ürünler

Askeri Silah Askı Kayışı Nasıl Takılır?

aski kayisi nasil takilir

Askeri Silah Askı Kayışı Nasıl Takılır?

Asker kayışı silah taşıma amacıyla tasarlanır. Farklı model seçenekleri vardır. Haki üç nokta V askı kayışı hem askerler hem de polisler tarafından kullanılır. Asker silah kayışı ile yalnızca silah taşımaz aynı zamanda size daha kolay bir atış imkanı sunacağından bir müdahale edilmesi gerektiğinde daha hızlı hareket etmiş olursunuz.

Askı kayışı kullanmak yük taşındığı zaman tek bir bölgeye değil omuz kısmında eşit şekilde dağılmasını sağlar. Üç ana hattı bulunduğu için kolay bir şekilde taşınır ve kullanılır. Kaliteli üretim olduğu için bir kere aldığınızda uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Online olarak sipariş edilebilir. Darbelere karşı dayanıklı olduğundan deforme olmadan uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz.

Askerler ya da polisler için yeleğin omuz kısmına takarak kullanılır. Üzerinde bulunan tokalar kolay açılır şekilde tasarlandığından silahı hızlı şekilde çıkarmanıza imkan sağlar. Askı kayışı, alt gerdane ile dipçik bölgesinden bağlanarak takılır. Bu sayede tüm silahlar için uyumlu olur. Günlük mesailerde ya da operasyonlarda verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Kullandığınız silahın ağırlığı fark etmeksizin yükünü omuzlarınıza eşit dağıttığı için ağrı ya da herhangi bir hasar meydana gelmeden güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer dilerseniz boyun aparatınızdan ayırarak iki nokta kullanarak hücum yeleğinize bağlayabilirsiniz. Tek nokta askı kayışı da oldukça tercih edilen modellerden biridir. Çeşitli taşıma seçenekleri sunar. Dilerseniz aparatları tek omuzdan dilerseniz iki omuzdan geçirerek kullanabilirsiniz.

Askıyı alt gerdane ile dipçik bölgenizden takarsınız. Sipariş verirken tek bir ürün verebilir ya da belirli sayıda toptan sipariş edebilirsiniz. Renk olarak genelde siyah ya da haki rengi tercih edilir. Haki modeller kamuflaj desenine uyum sağlaması için tasarlanmıştır ve güvenli kullanım sağlar.
silah aski kayisi modelleri nasil takilir

Askı Kayışı Modelleri

silah aski kasi nasiltakilirAskı kayışı modelleri üç farklı kategoride modellere sahiptir. Tek nokta askı kayışı, iki nokta askı kayışı ve V model üç nokta askı kayışı. Üç nokta askı kayışları, sol ve sağdan hücum yeleklerine takılarak kullanılır. Uç kısmına silah takılır. İki nokta askı kayışında takmak için direkt olarak boyundan geçirilir. İki adet klips vardır ve bunlar silahın iki ucuna takılır. Bu şekilde ağırlığı azaltır. Tek nokta askı kayışında silah bir kancaya takılır.

Tek nokta askı kayışlarını tokalardan çıkarmak hızlı ve kolaydır. Çift lastikli şok emici sistemi vardır. Tek tokayı kullanarak silahınızı askıdan ayırabilirsiniz. Tüm silahlara uyumludur. Genel olarak kaliteli deri ve cordura malzemeden üretilirler.

Üç noktalı askı kullanırsanız hem iki ucundan silahı bağlar hem de gövdenizi saran bir üçüncü askı olduğu için sağlam bir taşıma yöntemi sunmuş olur. İki nokta askı kayışları da ülkemizde en çok kullanılan askı kayışlarından biridir. Silahın arka ve ön kısmına dipçiğin alt tarafına bağlanarak kullanılır. Eğer uzun bir operasyona çıkacaksanız omzunuzun üzerinde silah taşımak için idealdir. Ağırlığı her iki omzunuza dağıtır ve bu şekilde yorulmadan rahat bir şekilde ağır silahları da taşıyabilirsiniz.

Tek, iki ya da üç noktalı askı kayışlarını seçerken hangi amaçla kullanacağınız ve silahınızın modelini göz önünde bulundurmanız gerekir. Muhakkak kaliteli ve orijinal malzemeden yapılmış olmalıdır. Online olarak sipariş verilir ve kısa zamanda adresinize teslim olduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üründe önemli olan silahın hızlı ve kolay şekilde çıkması ama askıdayken güvenli bir şekilde taşınmasıdır. Operasyona çıkacaklar için bu özellikler oldukça önemlidir. Bu sebeple size en uygun askı kayışını seçerek sipariş verebilirsiniz.


SİLAH ASKI KAYIŞI MODELLERİNİ İNCELE, ONLİNE SİPARİŞ VER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir