Askeri Ürünler

Askeri Künye Yazdırma: Asker Künyesi Toptan ve Tekli Satış

Askeri Kunye Yazdirma Asker Kunyesi Toptan satis fiyatlari

Asker Künye İsim Yazdırma: Toptan ve Tekli Satış

Askeri künye yaptırma yalnızca erkekler için değil günümüzde kadınlar tarafından da tercih edilen bir aksesuar olarak kullanılır. Ama en çok askerler için kullanılır ki şart tutulur. Asker künyelerinin üzerine askerde olan kişilerin kimlik bilgileri yazar. Bir kişi acemi birliğini bitirdiğinde görev yerine giderken askeriye tarafından künyesi verilir. Künye zincire bağlıdır ve ucunda iki adet dikdörtgen şeklinde plaka vardır.

askermarketi askeri malzeme askeri kunye yazdirma toptan

Üzerinde isim, soy isim, askerlik şubesi, kimlik numarası, doğum tarihi, doğduğu yer, kan grubu, askerde olduğu devre bilgileri yer alır. Askeri künye siparişi isteklerinizi belirttikten sonra online olarak sipariş edilebilir. Eğer bir asker askerdeyken künyesini kaybederse acil şekilde yetkililere bildirmesi gerekir. Künye aynı zamanda askeri malzeme sipariş edebileceğiniz yerlerde de satılır ve buradan sipariş verebilirsiniz. Künyeyi online olarak sipariş vermek isterseniz askermarketi.com’u ziyaret edebilir, askeri künye yazdırma linkini tıklayabilirsiniz. Sipariş verirken hangi bilgileri vermeniz gerekir, hemen söyleyelim:

 • Ad
 • Soyad
 • TC Kimlik Numarası
 • Memleket
 • Kan Grubu / Tertip

Bu bilgileri bize iletirseniz siparişiniz iki plaka ve bir zincir şeklinde 2 iş gününde size teslim edilir. Şayet toplu askeri künye yazdırmak istiyor ve toptan sipariş vermek istiyorsanız fiyatlarda indirim olacağını unutmayın. Konuyla ilgili WhatsApp hattımıza yazabilir ya da 0850 305 95 00 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Siparişi elden almak için gelecekseniz Kadıköy’deki mağazamıza gelebilirsiniz. Beşiktaş’taki mağazamızda elden künye verilmemektedir.

askeri kunye asker kunyesi yazdirma istanbul

Askeri künye yazdırma, askeri künye makinesi ve toplu satış

Askeri Künye Yazdırma

askermarketi askeri malzeme askeri kunye yazdirma onlineAskerde kişilerin kimlik bilgileri askeri künye üzerinde olur ve askerler her zaman künyesini takar. Operasyon sırasında asker şehit düşerse künyenin plakalarından biri sayımda kullanılır ve diğeri şehit askerin ailesine verilir.

Ayrıca askeri künyenin üzerinde dini inancı bildirmek için M harfi bulunur. Askerlik künyesi temsil ettiği şey sebebiyle hatıra ve aksesuar olarak da kullanılabilir. Asker künyesi toptan satış için de sipariş verebilirsiniz. Toptan satışlarda uygun indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Askerden dönen kişi künyesini hediye olarak sevdiği kişiye de verebilir. Kolye olarak kullanılabilen künyelerin üzerine mesaj yazabilirsiniz. Sevgililer birbirinin isminin yazılı künyeleri de birlikte takabilir. Bu sonsuz sevgi ve sadakati temsil eder. Künyenin üzerine istediğiniz resim ve görseli yaptırabileceğiniz için her yaştan bireye hediye olarak alabilirsiniz.

Ülkemizde bazen nikah kıyan kişiler magnet gibi hediyeliklerin yanında künye de hediye edebiliyorlar. Dilerseniz farklı renkte ya da zinciri farklı renk olarak da tercih edebiliyorsunuz. Dilerseniz boş künye alarak daha sonra siz de yazı yazdırabilirsiniz.

Askeri Künye Makinası Fiyatları

Askeri künye yazan AskerMarketi, askeri malzemeci dükkanlara da askeri künye yazma makinası satışı gerçekleştirmektedir. Sıfır ve ikinci el askeri künye makinası fiyatları ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

askeri kunye makinasi fiyatlari scaled

askeri künye makinası fiyatları

Asker Künyesi Gümüş Renkte Olur

Asker künyesini hediye amacıyla almak istiyorsanız klasik asker künyesi malzemesinden farklı malzeme ile de sipariş verebilirsiniz. Asker künye isim yazma oldukça popüler bir hediyedir. Künyenin üzerine yazılabilecek yazılar sınırlı olduğundan dolayı iyice düşünüp doğru kararı vermeniz gerekir.

Demek istediğiniz şeyi kısa ve net olarak açıklamak en iyisidir. Çünkü eğer çok yazı olursa harfler küçüleceği için okunması zorlaşabilir. Asker künyeler genel olarak sarı, beyaz metal rengi olur. Fakat isteğe göre farklı modeller de olabilir. Ama orijinali gümüş renktedir.

Asker künyesi isim yazdırma için sipariş verirken not kısmına istediğiniz yazıyı iletmeniz yeterli olur. Zincir istemiyorsanız deri veya farklı iplik çeşitleri de künyelerde kullanılabilir. Künyeler aynı zamanda kamuflaj desenli olabilir. Kamuflaj desenleri kıyafetinde kullanmayı sevenler için bu modeller oldukça verimli olur.

Metalden üretilen künyeler paslanmaz ve dayanıklı olur. Bu sebeple bir kere aldığınızda uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Özel sipariş için iletişime geçmeniz yeterlidir. En kısa sürede hazırlanarak adresinize kapıdan teslim olur.

Askeri Künye Yazdırma: Asker Künyesi Toptan ve Tekli Satış” ile ilgili yorumlar;

 1. Smyye dedi ki:

  Boş künye üstüne yazı yazdırmanın fiyatı var mı varsa ne kadardır

  1. Kerim dedi ki:

   50 TL efendim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir