Askeri Ürünler

Asker Setleri ve Beşiktaş Asker Malzemeleri Satan Yer: Asker Marketi

besiktas asker malzemeleri satan yer asker marketi asker setleri

Asker Setleri ve Beşiktaş Asker Malzemeleri Satan Yer: Asker Marketi

Askerlik dönemi hazırlık süreciyle başlamaktadır. Bu hazırlık sürecinde asker malzemeleri nereden alınır İstanbul sorusu ise pek çok kişinin aklında yer etmektedir. Hazırlık süreci yoğun ve tempolu sürmektedir. Askere gidecek kişinin aile üyeleri bir telaşla askerlik için gerekli ürünleri aramaya koyulur. Aileler her gereken eşyayı büyük bir özenle en kalitelisinden seçmeye çalışmaktadır. Bu süreci online ve fiziksel olarak Beşiktaş’ ta yeni açılmış mağazadan rahatlıkla temin edilebilmektedir. İsteğe bağlı olarak ürünleri toplu bir şekilde asker giyim kolilerinden ya da tek tek mağazadan rahatlıkla sipariş verilebilmektedir. Ürünler boyut ve çeşit olarak faaliyet göstermektedir. Alınacak ürünlerin kalitesi kadar ürünlerin fiyatı da önem kazanmaktadır. Askeri ürünlerin kalitesiyle, yapıldığı malzemeler fiyatlarıyla askere gidecek kişiler için tercih edilen online ve fiziksel olarak açılmış mağazada müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

besiktas asker tisortu asker marketi

besiktas asker tisortu asker marketi

Beşiktaş Askeri Malzeme Satan Yerler

Beşiktaş’ta asker malzemeleri satan yerler arasında öne çıkan Asker Market sitesinde online olarak satışlardan sonra fiziksel olarak satışlar İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde gerçekleştirilecek. E- Ticaret’in çıkış noktası Kadıköy olurken mağaza Beşiktaş’ ta bulunmaktadır. Mağaza Beşiktaş’ın  en büyük pasajı içerisinde bulunmaktadır. Büyük Beşiktaş Çarşısı içerisinde otoparkın altında,  Sinanpaşa pasajı  ile yan yana ve aralarında geçişler bulunmaktadır. Beşiktaş’ta asker malzemeleri satan yer olan bu çarşı içerisinde PTT, petshop, İGDAŞ, CK Elektrik, İSKİ gibi devlet kurumlarının mağazaları da bulunmaktadır.

Çarşı içerisinde otopark yer almaktadır ve otoparktan yaya bir şekilde çıkış yapıldığında karşıda Asker Marketi sitesinin fiziksel olarak satış yapacağı mağazaya ulaşılabilmektedir. Beşiktaş’ ta halk arasında  Büyük Beşiktaş Çarşı PTT çarşısı olarak da  kullanılmaktadır. Asker Marketi sitesinde bulunan tüm ürünler fiziksel olarak satış yapılacak  mağazada da bulunmaktadır.

Beşiktaş Asker Marketi İletişim Bilgileri

Mağazanın adresi: Sinanpaşa Mah. Ortabahçe Cd. Büyük Beşiktaş Çarşısı Dükkan No: 116 – Kat: 3 (En üst kat) – Beşiktaş/İstanbul

Mağazanın konum adresi: Google Haritalarda Asker Marketi

Mağaza iletişim numarası: 0542 761 95 00

Besiktas Askeri Malzeme Satan Yerler

Besiktas Askeri Malzeme Satan Yerler

Beşiktaş Askeri Malzemeler

Askerlik uzun süren bir dönemdir. Ülkeden ülkeye değişiklik gösterse de kullanılan malzemeler benzerdir. Askerlik belli bir yaşa gelmiş bireyler için yapması zorunludur. Askerlik harp sanatının öğrenildiği bir zaman dilimidir. Bu yüzden askerliğe giderken alınan malzemeler çok önemlidir. Askerliğe giderken alınan malzemeler şartlara, mevsime uygun olmalıdır. Seçilen malzemeler kaliteli dayanıklı maddelerden yapılmış olması gerekmektedir. Askere giderken askeri bot, kamuflaj pantolon, koruyucu kompozit miğfer başlık, silah çantası, komando bıçağı, yapışkanlı cüzdan poşeti, kamuflaj kemer, kamuflaj gömlek, biber gazı kılıfı, kamuflaj kep, arazi sırt çantası, operasyon çantası, mikrofiber tişört, polar hırka, mont, pantolon, kamuflaj kep, kar maskesi, asker beresi, askı kayışı, cüzdan, silah çantası, omuz çantası, hücum yeleği, arma, bacak silah kılıfı, harita evrak çantasına ihtiyaç duyulmaktadır. Beşiktaş’ta asker malzemeleri satan yer denilince fiziksel olarak satış yapmaya başlayan showroom mağazası akla gelmektedir. Asker malzemeleri nereden alınır alınır İstanbul sorusu askerliğe başlayacak kişilerin ilk sorularındandır. İstanbul birçok işin, ticaretin işlek noktasındadır. Beşiktaş bu işlek caddelerin bulunduğu bir yerdir. Beşiktaş asker malzemeleri Büyük Beşiktaş Çarşısında bulunan mağazada bulabilirsiniz. Askerliğe giderken alınan eşyaları taşıyacak kaliteli bir bavula ihtiyaç vardı. İsteğe bağlı olarak bu kaliteli bavula sahip olmak için Asker Marketi sitesinden ya da Beşiktaş’ ta asker malzemeleri satan yerler arasından olan ve fiziksel olarak satış yapmaya başlamış mağazadan temin edebilirsiniz. Askerlik ülkenin bir kesiminde değil birçok bölgesinde yapılmaktadır. Askerlik için gidilen bölgenin iklimine bağlı olarak Beşiktaş asker malzemeleri satan fiziksel olarak açılan mağazadan ya da online bir şekilde temin edebilirsiniz. Birçok ürün barındıran Asker marketi sitesinden ya da fiziksel  olarak açılan Beşiktaş’ta açılan mağazada asker malzemelerini tek tek veya asker setlerinde yararlanarak temin edebilirsiniz.

asker malzemeleri bedelli asker setleri besiktas

asker malzemeleri bedelli asker setleri besiktas

Askerliğe hazırlanan gençler;

6’lı Ekonomik Acemi Asker Seti

  • 12’li Ekonomik Asker Paketi
  • 3’lü Full Asker Malzeme Seti
  • 12’li Full Bedelli Asker Malzemeleri Seti
  • 3’lü Ekonomik Asker Kolisi
  • Asker giyim kolileri
  • Bedelli asker giyim kolileri ve termal içlikler
  • Kişisel ürünler

gibi birçok ürün yer almaktadır. Bu ürünler özenle paketlenip alıcısına ulaşmaktadır ve bu da askerlik hazırlık sürecini kolaylaştırmaktadır.

Askerlik döneminde bulunulacak bölgenin ürün seçimlerinde belirleyici  bir önemi vardır. Örneğin alınacak pantolonun  sıcak bir bölgede askerlik yapacak kişiyi terletmemesi ve dayanıklı olması gerekmektedir. İklimi sert ve soğuk bölgedeyken alınan ürünler kalın olmalıdır. Bu yüzden online ya da fiziksel olarak alacağınız mağazada birçok ürünün her mevsime, duruma göre dayanıklı çeşidi bulunmaktadır. Alınacak çorapların bile önemi büyüktür. Seçilen çoraplar ana maddesi doğal malzemeler olduğu için ayak kokusu yapmamaktadır. Seçilen tişörtler de operasyonlarda hareket özgürlüğü sağlamaktadır. Ayrıca koku yapmamaktadır. Askeri botlar kışın sert geçtiği bölgelerde en önemli faktör haline gelmektedir. Su geçirmez, dayanıklı, esnek bir yapıya sahiptir. Kar da kayma yapmaz zemine tutunur. Giyilen botların bakımını doğru bir şekilde yapılması gerektirmektedir. Malzeme setlerinin içerisinde bot boyası ve parlatıcı süngerlerde yer almaktadır. Bot vatkaları ayağınızın yapısına göre botu şekillendirmede yardımcı olmaktadır. Setlerin içerisinde dolap kilidi, tıraş bıçağı, tıraş köpüğü, tıraş çantası, sabun kutusu, temiz  ve kirli çamaşır torbası, askı ve dikiş seti gibi birçok ürün bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir