Bedelli Askerlik

“Deli mi Ne” Asker Malzemeleri ve Askerlik Videosu

deli mi ne asker malzemeleri asker videosu

“Deli mi Ne” Asker Malzemeleri ve Askerlik Videosu

“Deli Mi Ne?” youtube kanalında paylaşılan askerlik malzemeleri alışverişini sizler için detaylandırmaya çalıştık. Vatani bir görev olan askerlik, gelen haklı bir gururla birlikte çeşitli endişeler de getirir. Yaşayacağımız bu endişeler İlk defa karşılaştığımız bu durum adına gayet normal. Bu endişelerin en başında, askere giderken yanımızda neler bulundurmalıyız sorusudur. Bu sorunun cevabını verirken vatani görevimizi getireceğimiz yerin konumunun belirlenmesi çok önemlidir. Çünkü yanımıza almamız gereken eşyaların çeşidi ve miktarı bu konuma göre değişebilir. Örneğin soğuk bölgelerde askerlik yapıyorsak daha kalın  polar, içlik gibi kıyafetler götürmemiz gerekirken sıcak bölgelerde yapacağımız askerlikte bu tarz kıyafetlere çok ihtiyacımız olmayacaktır. Bu durumda askerlik görevimizi yapacağımız konumu iyi araştırmalı, ortalama hava durumuna bakmayı unutmamalıyız. Fakat hâl böyle olsa da çantamıza koymamız gereken eşyalar hemen hemen aynıdır. Örneğin; fanila, ayakkabı boyası, ayakkabı süngeri, lastikli boxer, kulak tıkacı, ayakkabı altı tabanlık, vatka, eşofman, bere, eldiven, dikişsiz çorap ve çarşı izinlerinizde dışarı çıkacaksınız bir kaç sivil kıyafeti yanınızda götürmeniz yararınıza olacaktır. Bu sayede askerlik göreviniz boyunca çok büyük sıkıntılar yaşamaz ve hijyen sağlığınıza dikkat etmiş olursunuz.

Asker malzemeleri Deli mi ne

Peki bu kadar eşyayı tek bir yerden almak mümkün mü? Almamız gereken bu eşyaları bizlere uygun fiyatlı sunan ve içinde ihtiyacımız olan herhangi bir ürünü bulamama gibi bir talihsizlikle karşılaşma imkanı bırakmayan Asker Marketi ve Deli mi Ne Askerlik sayesinde ihtiyacımız olan bu ürünleri bulmak hem daha kolay hem de daha uygun. Deli mi ne askerlik malzemeleri site içerisinde, ürünleri tek tek alabileceğimiz gibi set halinde de alabiliriz. Alacağımız set halindeki ürünlerin belli kategorilere ayrılması ekonomik olarak bizi rahatlatan bir etken. Örneğin askerliğinizi bedelli yapacaksanız set içerisindeki ürünlerin miktarı ve çeşitliliği de ona göre değişiyor. Bu sayede kullanma gereksinimi hissetmeyeceğiniz ürünlere boş yere para ödemeyeceksiniz. Çünkü bu setler içerisinde sizlerin ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürün bulunmakta. Fakat siz yine de alacağınız eşyaları teker teker araştırarak almak istiyorsanız almanız gereken ürünleri sizler için listeleyelim.

Asker Malzemelerinde İndirim

AskerMarketi.com’dan yapacağınız alışverişlerde yüzde 5 indirim sağlayan kupon kodu: “INDIRIM5″

Askere Giderken İhtiyacımız Olan Ürünler Nelerdir?

 • Fanila (Asker Tişörtü)

Her ne kadar askeriyede size 2 vfanila verilse de hijyen açısından yanınızda fazladan fanila götürmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü çamaşır yıkama sorunu özellikle bedelli askerlik yapanlar için sorun teşkil etmektedir. Bu yüzden kirli ve terli fanilanızı sürekli giymek zorunda kalabilirsiniz.

askeri fanila tisort asker malzemeleri

 • Boxer (Asker Donu)

Askeriyede 2 boxer veriliyor. Fakat yine çamaşır yıkama sorunu yaşandığından dolayı yanınızda fazladan götürmeniz sizin yararınıza olacaktır. Kalmanız gereken süreyi hesaba kattığımızda atlet ve boxerın sağlık açısından yanınızda fazlaca bulundurmanız gerektiğinin de altını çizelim. Vücudunuzda lastik izi çıkmaması için alacağınız boxerın kalitesine de dikkat etmenizi öneririz. Kalın lastikli -ki boxerın yeşil renkli olmasına dikkat edelim-  boxer bu ihtiyacınızı karşılayacaktır.

 • Boyuna Asılabilen İpli Askeri Cüzdan

Her ne kadar askeriyede çalma olayı gerçekleşmese de yanınızda, kaybetmemeniz adına boynunuza asabileceğiniz cüzdanınızın olması size büyük fayda sağlar. Askeriyelerde genelde kartlık sistem kullanılsa da bazı askeriyelerde bu durum değişkenlik gösterebilir. Fanilanızın içinde saklayabileceğiniz bu cüzdanlar sayesinde her türlü tedbiri elden bırakmamış olursunuz.

 • Banyo Malzemeleri (şampuan, diş fırçası, jilet takımı, sabun ve sabun kutusu…)

Evinizde sahip olduğunuz imkanlara askeriyede de sahip olmak çok zordur. Bu yüzden banyo malzemelerimizi yanımızda götürerek kendimize büyük bir kolaylık sağlamış oluruz.

 • Yüz ve El Havlusu

Askeriyede sizlere yüz ve el havlusu zaten veriliyor. Fakat siz yine de yedek havlularınız olsun istiyorsanız tercihe bağlı olarak yanınızda götürebilirsiniz.

 • Kişisel Bakım Malzemeleri(kulak tıkacı, tırnak makası, cımbız…)

Tamamen kendi kişisel bakımınıza göre götürmeyi tercih ettiğiniz eşyalardan oluşur. İsteğinize göre götürebilirsiniz.

 • Termal İçlik

Askerliğinizi yapacağınız konum soğuk bir yere denk geldiyse yanınızda içlik götürmeniz gerekecektir. Askerliğiniz boyunca yapacağınız koşuları, sabah içtimalarını ve gece toplanmalarını düşünürsek soğuktan korunmak için olabildiğince çabalamalıyız.

Nano Yeşili Termal İçlik Takımı Polar Bere Boyunluk Eldiven

Nano Yeşili Termal İçlik Takımı Polar Bere Boyunluk Eldiven

 • Asker Saati

Nöbet saatlerinizi, içtima, kalkış saatinizi, şafak sayma gibi işlemlerinizi yerine getirmek için bir saate ihtiyaç duyacaksınız. Telefon olmadığı için şart gibi bir şey. Elbette bu saat herhangi bir saat olamaz. Basit ve ucuz yollu bir tercih ile saat ihtiyacını çözebilirsiniz. Pahalı saatlerinizi götürmenizi önermeyiz.

 • Bot Boyası ve Bot Fırçası

Her sabah içtimalara temiz ve boyalı botlarla çıkmak zorunlu olduğu için bot boyası ve fırçası almak gereklidir. Özellikle kış aylarında bot fırçası ile botlarınızın üzerindeki çamurları dökmeniz gerekir. Yoksa boya da işe yaramaz.

 • Çengelli İğne

Yatağınızın çarşafını düzenlemek için çengelli iğneye ihtiyaç duyacaksınız. Çünkü oradaki çarşaflar lastikli olmadığı için çengelli iğneyle tutturmak zorunda kalacaksınız.

 • Tabanlık

Giyeceğiniz botlar sert ve ağır olacağı için ayaklarınızın zarar görmesini  istemiyorsanız ayakkabınızın içerisine bir yedek tabanlık almalısınız. Ayağınızın hassasiyetine göre silikon jel ya da akıllı memory foam tabanlık tercih edebilirsiniz.

 • Pudra

Askeriyede uzun vakitler boyu botu çıkaramayacağınız için pişik olabilirsiniz. Hem apış arası, hem koltuk altı hem de ayaklarınız… Bu yüzden yanınıza her ihtimale karşı pudra almalısınız.

Bedelli Asker Setleri

Full Bedelli Asker Malzemeleri Seti

Full Bedelli Asker Malzemeleri Seti

Deli Mi Ne Askeri Malzemeleri Nelerdir?

Deli Mi Ne çektiği video ile askerlik malzemelerinde  hemen hemen ihtiyacımız olan her şeyi belirterek bizlere kolaylık sağlıyor. Ayrıca bunların dışında da alabileceğiniz diğer eşyalar şunlardır: spor ayakkabı, spor askeri çorabı(dikişsiz ve yeşil renkli), eşofman, asma kilit (hırsızlık ihtimali olmasa da eşyalarınızın izinsiz kullanılmasını istemezsiniz), bere, eldiven, boyunluk… Asker malzemeleri Deli mi ne bizzat deneyerek malzemelerin önemi ve sağladığı faydaları da bizlere bildirerek Deli Mi Ne askerlik bu konudaki endişelerimizi yok ediyor. Aynı zamanda bu malzemeleri uygun fiyata alabileceğimiz satıcıyı da bizlere güvenle sunuyor. Asker Marketi bize sağladığı bu güvenli alışveriş sayesinde askerlik görevinizi yerine getirirken, herhangi bir zorluk yaşamamızı engelliyor.

Aynı zamanda askere gittiğiniz zaman istediğiniz taktirde orada kalmaya devam edebileceğinizi unutmayın. Dilerseniz askerlik görevinize devam edebilirsiniz. Peki askerler nasıl giyinir? Deli Mi Ne videolarında gösterilen asker malzemeleri Deli mi ne ile bu soruların üstesinden gelebiliriz. Özellikle belli bir eğitimin üstesinden gelebilmiş askerlerimizin giyim tarzları da merak konusu. Askerlerin giyim tarzına hemen hemen aşina olduğumuz doğrudur. Fakat yine de detaylıca anlatmakta fayda var. Dilerseniz şimdi de bir bordo bereli askerî malzemelerine bir göz atalım:

 • Kamuflaj askerî pantolonu(rahat ve dayanıklı kumaşıyla olumsuz hava koşullarının etkisini bir nebze de olsa azaltabilmek amacıyla tasarlandı.)
 • Dikişsiz çorap (yeşil renkte)
 • Askerî bot (su geçirmez botlardır. Uzman askerlerin botları yeşil renkte ve daha farklı tasarlanmıştır. Bilindiği üzere erlerin botları siyah ve oldukça ağırdır.)
 • Termal içlik (soğuk hava koşulları nedeniyle)
 • Palaska(palaska askeri kemerdir. Suluk, silah tarzı ekipmanlarını koyabilmek için kullanılan araçtır.)
 • Silah kabı
 • Operasyon gömleği
 • Hücum yeleği (ceplerine el bombası, silah gibi ekipmanlarımızı koyabiliriz)
 • Kurşun geçirmez yelek
 • Mont
 • Sırt çantası
 • Muştalı eldiven(silahınızı kullanmadığımız durumda, karşı taraf ile dövüşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda darbeyi daha sert atmanıza yararlı olacak eldiven ile işinizi rahatça girebilirsiniz.)
 • Künye (Üzerinde ad, soy ad, kan grubu yazılır. Şehit olunduğu takdirde kimliğinizin belirlenmesine yardımcı olur. Eğer ağır yaralıysanız üstünde yazan kan grubu ile tedavinizi daha hızlı olabilirsiniz.

deli mi ne asker malzemeleri

İşte tüm eşyalar ve askere giderken almanız gereken ürünler bunlardan ibaret. Peki en büyük sorun tüm bu ürünleri nerede bulabiliriz? Uygun fiyatlı ve kalitesinden ödün vermemiş ürünleri tek bir çatı altında bulmak zor olsa da endişelenmeyin. Biz sizler için bulduk. İslediğiniz tüm askeri malzeme için Asker Marketi’ni ziyaret edebilirsiniz. Deli mi Ne askerlik malzemeleri içerisinde çok çeşitli ürünlerin bulunmasının yanı sıra dilediğiniz takdirde set halinde de ürünleri alabilirsiniz. Set içerisinde askerlik görevinizi yerine getirirken kullanmanız gereken tüm ürünler sizler için düşünülmüş ve buna göre hazırlanmış. Set içerisinde ihtiyacınız olacak tüm ürünlerin bulunduğundan siz yine de emin olmaya çalışın. Onun haricinde alabileceğiniz diğer askerî eşyalar -kamuflaj pantolonu, hücum yeleği, silah kabı, mont– site içerisinde rahatlıkla satın alabileceğiniz bir diğer askerî ürünlerdir. Bu ürünler, askerlik süreniz boyunca hem doğrudan ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem de askerlik sürenizi konforlu geçirmenizi sağlayacaktır. Vatani görevinizi yerine getirirken, sizleri düşünerek hazırlanan ürünlere ulaşmak için siteyi ziyaret etmeyi unutmayın.

“Deli mi ne asker malzemeleri, deli mi ne asker videosu, deli mi ne asker çantası, deli mi ne askere gidiyor” başlıklarının cevabını iletmiş olduk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir