Gösterilen sonuç sayısı: 2

Askeri Havlu Seti 3’lü

219,90

Askeri Nevresim Takımı

449,90

Askeri Nevresim Takımı ve Tekstil Ürünleri

Toptan askeri nevresim takımı satışı yaptığımız yerden ülkenin her yerine gönderim sağlıyoruz. Bilindiği üzere askere giderken erlere her türlü askeri malzeme verilmiyor. Bunların arasında askeri nevresim takımı ve diğer tekstil ürünleri de yer almaktadır. Askerler de askerliğe giderken bu ürünlerden satın alarak götürmelidir. Fakat burada önemli olan askerlerin en kaliteli ve uzun süre kullanılabilecek malzemelerden üretilmiş tekstil ürünlerini göndermektir. Bu nedenle biz de toptan satışlarımızda en kaliteli malzemelere özen gösteriyoruz. Özellikle uzun dönem askerlik yapan askerler yeni takımlar ve tekstil ürünlerini alamayabilir. Bu nedenle kaliteli ve askerlerin rahat bir şekilde kullanacağı malzemelerden üretilmiş olan nevresim takımlarını satıyoruz. Böylece askerler askerliğini daha sorunsuz bir şekilde geçirir.

Askeri Nevresim Takımı

Toptan nevresim takımı İstanbul ve ülkenin her türlü bölgesine kolay bir şekilde kargolanabilir. Bilindiği üzere askerlikte askerler uzun süreler boyunca uyuyamaz. Erken saatte kalkar ve eğitimlerini erken saatte almaya başlar. Bununla birlikte eğitimler tamamlandıktan sonra yine görevlerinin başına gidebilmek için erken saatte uyanır, geç saatte dönerler. Bu anlamda askerlerin gün içerisinde görevlerini daha iyi bir şekilde yerine getirmeleri için kaliteli ve sağlıklı uyku çekmeleri gerekir. Bunun için yatak ve ortamın rahatlığı göz önünde bulundurulsa da nevresim takımlarının kaliteli olması da unutulmamalıdır. Nevresim takımlarının yapıldığı malzemeler askerler için kaliteli bir uyku demektir. Bu anlamda gün içerisinde kendilerini daha dinç hissederler. Görevlerini tam olarak yerine getirirken uyku problemi yaşamazlar. Komutanların yanında esnemek ya da gerinmek gibi durumlar askerlikte hoş karşılanmaz. Komutanlarla ters düşmemek için ve komutanların verdiği her görevi yerine getirebilmek için sağlıklı ve kaliteli bir uyku çekmek önem taşır.

Askeri nevresim takımları TSK standartlarına en uygun şekilde üretilir. Kişiler askeri alana kendileri için getirdiği sağlıklı ve hijyenik nevresim takımlarında yatmaktadır. Çünkü askerlikte nevresim takımı götürülmediği zaman verilen nevresim takımları lekeli ya da kirli olabilir. Bu da askerlerin yatakta rahat etmemesine yol açar. Aynı zamanda verilecek olan nevresim takımlarının saklama koşulları da hijyenik değildir. Kişiler askeriyeye kendi nevresim takımlarını götürürken bazı detaylara dikkat etmelidir. Aslında askeriyede bu detaylar bellidir. Yatakhanede kullanılacak nevresim rengi de asker adaylarına iletilir. Yani kişiler istediği renkte ve desende nevresim takımı götüremez. Askeriyede TKS’ya uygun olan bir mavi ton kullanılmaktadır. Askere gidecek olan kişilerde bu renge uyan bir nevresim takımı götürmelidir.

Askeri Nevresim Takımı Çeşitleri

Askeriyeye götürülecek nevresim takımı 160 santim genişliğinde ve 220 santim uzunluğunda olmalıdır. Nevresim takımına uygun olarak götürülecek olan çarşaf da 200 santim uzunluğunda, 90 santim genişliğinde ve 20 santim yatak kalınlığında bir çarşaf götürülmelidir. Yastık kılıfları ise standart olarak 50 santim boyutunda ve 70 santim genişliğinde olmalıdır. Toptan nevresim takımı fiyatları genel olarak sabittir. Fakat modeline göre fiyatları da çeşitli gösterir. Nevresim takımları %100 pamuk ya da %70 pamuk şeklinde farklı modellere sahiptir. Askerler bu modeller arasında istediği yüzdeliği seçebilir. Buna göre fiyatta da değişiklikler olacaktır.

Askeri Havlu Takımı

Askeri havlu da nevresim gibi belli özelliklere sahiptir. Askerler askeriyeye giderken istediği kumaştaki havluyu tercih ederken, istediği renk ya da desendeki kumaşları tercih edemez. Bu anlamda TSK’nın belirlemiş olduğu standartlara uygun olarak havlu modeli seçilmelidir. Askeriyede kullanılması önerilen havlu rengi mavidir. Kullanılması için uygun olan vücut ağrısı ve baş havlusu takım şeklinde satılmaktadır. Havlu çeşitlerinin ölçüleri de TSK tarafından belirlenmiştir. Tıraş havlusu almak isteyen kişiler 23 × 53 santim ölçülerinde bir havlu almalıdır. Baş havlusu ise 50 × 90 santim ölçülerinde olmalıdır. Askeriyeye götürülecek olan vücut havlusu da 70 × 140 santim ölçülerinde olmalıdır. Kişisel bakımına özen gösteren kişilere bu havluları özel olarak satın almalıdır. Havlu takımı toplam üç parçadan oluşur. Özellikle hassas ciltli olan kişiler yumuşak dokulu havluları tercih edebilir. Havlunun askeriyeye uygun mavi renkte olmasına özen gösterilmelidir. Ekstra bir desen olmaması göz önünde bulundurulmalıdır.

Askeri Tekstil Ürünleri

Toptan nevresim takımı satanlar aynı zamanda askeriyede kullanılacak diğer tekstil ürünlerini de satar. Bu ürünler aslında oldukça çeşitlidir. Askeri fanila, don, tişört, çorap, atlet, termal içlik gibi pek çok tekstil ürününün askeriyeye giderken alınması gerekir. Askerlikte kişilerin hangi hava koşullarıyla ya da hangi şartlarla karşılaşacağı bilinmez. Bu nedenle askere gidenlerin tekstil ürünlerinden mutlaka götürmesi önerilir. Özellikle uzun dönem askerlik yapacak olan kişilerin hem yazlık hem de kışlık tekstil ürünlerinden satın almalıdır. Bu ürünler sürekli olarak kullanılacağı için birden fazla alınması da önerilir. Yırtılma, kaybolma ya da kullanılamaz hale gelmesi durumunda askerlere hijyenik olmayan, eski ya da lekeli tekstil ürünleri verilecektir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için gitmeden temkinli olmak ve her üründen götürmek gerekir.