Gösterilen sonuç sayısı: 4

Yeni TSK Kamuflaj Renk Kasatura Komando Bıçak Kılıfı

99,90

Siyah Açık Kelepçe Kılıfı

79,00 49,90

Zigana 9mm Kamuflaj Bel Silah Kılıfı

139,90

Piyade Kamuflaj Filesiz Kısa Balistik Hücum Yeleği

1.799,90

Piyade Asker Ürünleri

Piyade asker malzemeleri kaliteli askeri ürünlere uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sağlayan ürünlerin teminatı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin araştırdığı konuların başında gelmektedir. Piyade asker ürünlerinin başında kamuflaj, pantolon, gömlek, polar hücum yeleği rütbe gibi ürünler yer almaktadır.

Tüm bu ürünleri tercih edecek olan kişilerin genel anlamda bilmeleri gereken ve üzerinde dikkatle durmaları gereken önemli hususlar bulunmaktadır. İlk olarak kişilerin askeri kurallar çerçevesinde belirlenen kılık kıyafet yönetmeliği hakkında bilgi sahibi olarak seçimler yapması en doğru sonuçları doğuracaktır.

Piyade Asker Ürün Seçiminin İncelikleri

Piyade askeri kamuflaj, askeri personeli düşman kuvvetlerinden korumak ve göze çarpmamak için silahlı kuvvetleri tarafından tercih edilir. Kamuflaj bir gizlenme, saklanma yöntemidir. Askeri kamuflaj alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususlar incelendiğinde ise genel anlamda şunlar olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Vücudu sıkmamalı, mevsimine göre kamuflajın incelik ve kalınlığına dikkat edilmelidir.

Piyade asker ürünlerinin bir diğer malzemesi olan poları seçerken içinin ve dışının polardan yapılmasına, iç ceplerinin silah, bıçak ve güvenlik önlemine ait diğer askeri teçhizatları alabilecek şekilde tasarlanmasına dikkat edilmelidir.

Askeri ürünlerin bir diğer üyesi hücum yeleğini alırken de son derece dikkatli olunmalıdır. Bu yelek matara, kasatura, panço, şarjör gibi aparatları taşıyacağından kaliteli kumaşlar seçilmelidir.

Piyade Askeri Malzeme Seçerken Belirlenen Kurallar

Piyade asker malzemeleri alırken yumuşak ve kaliteli kumaştan yapılmış pantolon ve gömlek alınması çok önemlidir genelde polyester ve pamuk tercih edilmektedir. Vücudu tamamen sarmaması ve dar olmaması da göz önüne alınmalıdır genel olarak piyade askeri malzemeleri alırken vücut ölçülerine, ürünün yapıldığı kumaşın kaliteli olmasına askeri teçhizat ve aparatları alabilecek genişlik ve ölçüde yapılmasına dikkat edilmesi beklenmektedir.

Tüm askeri ürünlerin hem görüntü hem de hareket kabiliyetine uygun olması gerekirken askeri disiplin kuralları çerçevesinde de düzene aykırı olmayan bir görüntünün oluşturulması zorunludur. Askeri malzeme tedariki yapacak olan kişilerin hem askeri kurallara hem de hava şartlarına uygun bir seçim yapması kendileri ve ordu düzeni için hayati önem taşımaktadır.