Gösterilen sonuç sayısı: 20

Orijinal Jandarma Kamuflaj Pantolon

449,90

Jandarma Rozetli Suni Deri Cüzdan

149,90

Jandarma Kamuflaj Taktik Combat Operasyon Tişörtü

319,90

Jandarma Kamuflaj Takım: Pantolon ve Gömlek

949,90 899,90

Kokartlı Jandarma Palaska Kemer

149,90
Swatch image Kamuflaj
Siyah

Yeni TSK Kamuflaj Taktikal Softshell Mont (5.11 Model)

1.199,90
Açık Haki
Bej
Haki
Swatch image Jandarma (Çöl)
Multicam (Dijital Kamuflaj)
Siyah

Jandarma Kamuflaj Taktik Polar Hırka

409,90

Jandarma Kamuflaj Arazi Operasyon Fötr (Jungle) Şapka

149,90

Jandarma Kamuflaj Palaska Kemer

69,90

Yazlık Kısa Kol Jandarma Kamuflaj Askeri Gömlek

399,90

Kışlık Jandarma Subay Kep

119,90

75 Lt Jandarma Kamuflaj Outdoor Sırt Çantası

549,90

Yazlık Fileli Jandarma Subay Kep

109,90

Yazlık Fileli Jandarma Astsubay Kep

109,90

Jandarma Kamuflaj Kar Maskesi Bere

89,90

Orijinal Jandarma Kamuflaj Gömlek

499,90

Kışlık Jandarma Astsubay Kep

119,90
Bej
Haki
Jandarma Kamuflaj Filesiz Kısa Balistik Hücum Yeleği Jandarma (Çöl)
Piyade Kamuflaj Filesiz Kısa Balistik Hücum Yeleği Kamuflaj
Multicam (Dijital Kamuflaj)
Siyah

Jandarma Kamuflaj Filesiz Kısa Balistik Hücum Yeleği

1.799,90

45 Lt Jandarma Kamuflaj Lazer Kesim Taktik Çanta

599,90
Bej
Swatch image Çöl Kamuflaj
Haki
Kamuflaj
Siyah

Mıl-Tec Model Çöl Kamuflaj Çok Fonksiyonlu Omuz Çantası

749,00 699,90

Jandarma Ürünleri

Jandarma ürünleri askeri personellerin araştırdığı ve en kaliteli ürünlere sahip olmak için bilgi edinmek istediği askeri ekipmanlardır. Hava şartlarına göre uygun hizmeti sunan aynı zamanda hareket kısıtlamasının yol açmayan ürünlere sahip olmak isteyen kişiler tüm malzemeleri araştırarak kendilerine en uygun seçeneği tercih etmelilerdir.

Kamuflajdan pantolona, rütbeden hücum yeleğine kadar tüm jandarma ürünlerinin hareket pratikliği sağlayan malzemelerden üretilmesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Jandarmaların olmazsa olmazı olarak görülen kamuflaj gün içerisinde devamlı kişilerin üzerinde olduğu için rahatlık açısından rahatsız etmeyip aynı zamanda askeri disipline uygun bir görüntüye sahip olması gerekmektedir.

Jandarma Askeri Ürünleri Seçilirken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Jandarma ürünleri arasında seçim yapılırken kişilerin arazi koşulları ve hava şartlarına uygun seçimler yaparken aynı zamanda resmiyete aykırı tercihlerde de kaçınması gerekmektedir.

Askeri pantolon alacak olan kişilerin koşarken ya da başka bir aktif harekete karşı esneklik kazandıran bir kumaşı tercih etmesi gerekirken aynı zamanda askeri kuralların dışına çıkmayan bir görüntüye sahip olması gerekir. Pantolonların çok dar olması ya da kıs alması gibi herhangi bir duruma müsemma gösterilemeyeceğinin altını çizmek gerekmektedir.

Bir diğer jandarma temel malzemesi olan gömlek seçiminde ise kişilerin mevsim şartlarına uygun bir şekilde kalınlığına dikkat edip aynı şekilde fazla dar olması gibi durumlardan kaçınması gerekmektedir. Jandarma ürünlerinin başında yer alan hücum yeleği Seçilirken de ekstra ağırlık olmamasına kendinden ağır olmamasına dikkat edilmesi gerekir bu durumun sebebi ise teçhizatların belirli bir ağırlığı olmasıyla birlikte yeleğin kendisinin fazla ağır olması durumunda hareketlerin kısıtlanacak olmasıdır.

Temel jandarma Ürünleri nelerdir

Jandarma malzemeleri birçok ürün ve seçenekten oluşurken temel olarak rütbe, polar, kamuflaj, gömlek gibi ürünlerin olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Askeri disiplin ve koşulların altında eksiksiz bir şekilde jandarma ürünlerinin tedarik edilerek verilen kurallar çerçevesindeki görüntüye sahip olunması gerekir.

Görüntü olarak kurallar çerçevesinde ilerlemekle birlikte ürünlerin rahatlık ve pratiklik açısından da uygun olması aranan başlıca şartlardan olması gerekmektedir. Çetin şartlarda ülke güvenliği için çalışan tüm jandarmaların daha konforlu olması açısından tüm bu bilgileri dikkate alması gerekmektedir.