Gösterilen sonuç sayısı: 9

Orijinal Lacivert Jandarma Asayiş Pantolon

549,90

Yeni Lacivert Jandarma Asayiş Takım: Gömlek ve Pantolon

1.149,90

Yazlık Fileli Jandarma Asayiş Astsubay Kep

109,90

Orijinal Lacivert Jandarma Asayiş Gömlek

599,90

Siyah Jandarma Asayiş Palaska Kemer

139,90

Kışlık Jandarma Asayiş Subay Kep

119,90

Yazlık Fileli Jandarma Asayiş Subay Kep

109,90

Jandarma Asayiş Fileli Yelek

449,90 299,90

Kışlık Jandarma Asayiş Astsubay Kep

119,90

Jandarma Asayiş Ürünleri

Jandarma Asayiş ürünleri ülkemizde zorlu şartlarda görev yapan tüm Asayiş mensubu personellerin araştırdığı konulardandır. Askeri kurallar ve disiplinler çerçevesinde ürünlerini tedarik etmek isteyen aynı zamanda ortam şartlarına karşı da konforlu olmak isteyen kişilerin bu ürünler hakkında yeterli bilgiyi edinmesi ve nelere dikkat edeceğini öğrenmesi gerekmektedir.

Jandarma Asayiş personelleri çetin şartlarda ülkeyi korumakla yükümlü olup zor ortam koşullarında hem kendi hem de çevre güvenliğinden sorumlu personellerdir. Arazi şartlarına uyum sağlamak açısından belirli ürünleri kullanmak zorunda olan aynı zamanda bu ürünlerin hareket kısıtlamasının önüne geçmek isteyen bu kişilerin kamuflaj, pantolon, gömlek, palaska, hücum yeleği gibi tüm askeri ürünleri belirlenen şartlar çerçevesinde kullanması gerekir.

Bulunan arazide ilgi çekmemek ve düzen oluşturmak istendiği için kamuflajın giyildiği bilinmekte birlikte kişilerin kamuflajını mevsim koşullarına uygun bir şekilde seçip aynı zamanda kendi bedenlerine göre olanı tercih etmesi gerekmektedir. Kış günlerinde soğuğa karşı dayanıklılık göstermesi nedeniyle kamuflajın kumaşı ve kalınlığına dikkat edilmesi gerekirken aynı zamanda seçilen poların da hareket kabiliyetine etki etmesine özen gösterilmesi gerekmektedir.

Jandarma Asayiş Ürünleri Seçimi Nasıl Olmalıdır

Jandarma Asayiş malzemeleri tedarik edecek olan kişilerin tüm ürünlerin inceliklerini göz önünde bulundurarak herhangi bir tehlikeye karşı pratik savunmaya geçmesi aynı zamanda hava şartlarına karşı da dayanıklı olması gerekmektedir. Özellikle hücum yeleği gibi yedek şarjör ve teçhizat taşımaya yarayan Asayiş malzemesinin dikkatle seçilip ekstra bir hareket kısıtlılığı yaratmasının önüne geçilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde pantolon ve gömlek seçimlerinde de kişilerin hareketlerine ve pratikliklerine etki etmeden aynı zamanda hava koşullarına uygun olması beklenmektedir.

Jandarma Asayiş Malzemeleri Nelerdir?

Jandarma Asayiş malzemeleri ülkeyi korumakla yükümlü personellerin hem kendi sağlıkları için hem de gerekli bir tehlike durumunda taarruza geçmesi için gerekli olan ürünlerdir. Rütbe, kamuflaj, palaska, askeri teçhizat, hücum yeleği, gömlek, pantolon gibi ürünlerden oluşan jandarma Asayiş malzemeleri genel askeri kurallar altında tedarik edilip disipline aykırı görüntünün oluşmasından kaçınılması gerekmektedir. Tüm bu kurallar çerçevesinde ürünlerin tedarik edilerek hem havaya hem de saldırılara karşı koruma oluşturulması beklenmektedir.