Asker Marketi; başta Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyet teşkilatı personeli olmak üzere dağcılık ve kampçılık alanında birçok ürünü yurt içi ve yurt dışına toptan ve perakende satış gerçekleştiriyor. Firmamız; son teknoloji kumaşlarla üretilmiş askeri giyim malzemeleri ve aksesuarlarında, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi garanti ediyor.

Türkiye’nin en seçkin askeri malzemelerini bulabileceğiniz AskerMarketi.com’da, taktik çanta, bot, dağcı ve kamp malzemeleri, askeri aksesuarlar, hücum yeleği, rütbe, peç ve diğer her türlü gereksiniminizi karşılayacak outdoor ürünlere ulaşabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazemizi inceleyerek göreviniz sürecinde gerekli olacak tüm askeri malzemeleri tedarik edebilirsiniz. Askeri malzemeler ile dağcı ve avcı ürünleri konusunda yaşanan gelişmeleri takip ederken kendini bu çizgide sürekli yenileyen firmamız, ürün yelpazesini günden güne genişletiyor.

Beş yıldır sektörün içerisinde yer alan ve alanında deneyimli girişimciler tarafından 2020 yılında kurulan Asker Marketi, yurt içi ve yurt dışı toptan ve perakende satışlarıyla da ekonomik ve seçkin alışverişin adresi olmaya devam ederken, tecrübesini dijital platformlara da aktararak doğrudan sizlere ulaşmayı hedefliyor. Bunu da birçoğu kendi tasarımımız ve üretimimiz olan ürünlerimiz ve uzman müşteri destek ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

Asker Marketi, üst düzey malzeme kalitesinden taviz vermeyerek, şirket prensibi olarak en değer verdiği nokta olan müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescilli ismi, stüdyoda kendi mankenleri ve kendisine ait fotoğrafları ile sektörde öncü firmalar arasında yer alıyor.

Vizyonumuz

Askeri malzeme ve outdoor ürün arayanlar için ülkemizin önde gelen platformu olmayı hedefleyen Asker Marketi, önümüzdeki süreçte ürün yelpazesini daha da artırarak, Türkiye’nin en büyük askeri ve polis malzemeleri ile birlikte outdoor ürünlerinin yer aldığı toptan ve perakende alışveriş platformu olmayı planlıyor. Bu çizgide müşterilerimizin kaliteden ödün vermediğimiz ürünlere, uygun fiyat ve ödeme kolaylığıyla ulaşmalarını sağlayan, güvenilir ve profesyonel bir platform olarak sürekli gelişerek sektördeki seçkin yerimizi korumayı hedefliyoruz.

Bize Ulaşın

Günden güne büyüyen firmamıza 7/24 WhatsApp Asker Marketi hattı ile iletişime geçebilir, deneyimli personelimiz ile mail üzerinden mesajlarınızı iletebilir ya da bizi 0(542) 761 9500 numarasından arayarak ulaşabilirsiniz.